درباره ما( آژانس تبلیغاتی آباد)

تبلیغات هدفمند بهتر از هزاران تبلیغات بدون استراتژی است

درباره اینکه از کجا آمده ایم و آمدنمان بهر چه بود و به کجا خواهیم رفت صحبت بسیار است. بهترین توضیح آژانس و کانون تبلیغاتی آباد برای اینکه بتواند به این مرحله برسد تمام تلاش خود را برای رضایت مشتریان داشته است.

درباره ما

قصه "آباد"

انطور که همه افرادی که به نوعی با تبلیغات و کارهای تبلیغاتی سرو کار داشته اند می دانند که آژانس یا کانون تبلیغاتی به مجموعه هایی اطلاق می گردد که در یک یا چند حوزه فعالیت های تبلیغاتی اعم از سازه های تبلیغات محیطی، ساخت تیزر و موشن، طراحی، برندسازی ، مشاوره تبلیغات، طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و … در حال فعالیت هستند.

 در گذشته کانون های تبلیغاتی بصورت محلی در حال فعالیت و خدمت رسانی بوده اند که با تغییر و تحولات حوزه IT گستره فعالیت آنها به شهرها و حتی کشورهای خارج از محدوده خود هم رسیده است.

ارائه خدمات صفر تا صد تبلیغات به مشتریان و درخواست کنندگان تبلیغات امروزه یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کار می باشد. پیاده سازی ایده ها و برنامه های تبلیغاتی مراجعه کنندگان، با کیفیت و قیمت مناسب در اسرع وقت، نیاز مبرم به نیروی انسانی و مجریان با تجربه خواهد داشت. ایده تبلیغاتی با تکیه بر تجربه و خلاقیت حاصل گشته و هنر کانون تبلیغاتی را به قاب تصویر خواهد کشید.

ایده های تجاری پس از برنامه ریزی جهت افزایش بازدهی و فروش مشتریان توسط متخصصان حوزه خود به اجرا در می آید. نظارت و بررسی مرحله به مرحله این پروژه تبلیغاتی توسط مدیر هنری انجام پذیرفته و به مرحله بعدی ارجاع داده خواهد شد. تولید محتوای با کیفیت میتواند درصد و ضریب نفوذ و نشر آن در رسانه های مختلف را تضمین نماید.

در آژانس های تبلیغاتی شرح خدمات یکسان ولی با کیفیت های مختلفی را بدست خواهید آورد. آنچه که فعالیت این مراکز تبلیغاتی را از یکدیگر متفاوت میکند میزان تجربه و آگاهی کانون تبلیغاتی از بازار و پیشبرد اهداف کمپین تبلیغاتی در بازه زمانی مشخص با کیفیت بالا می باشد.

آژانس، کانون تبلیغاتی آباد، مجموعه ای کامل و یکپارچه با خدمات تبلیغاتی و بازاریابی متشکل از نیروهای متخصص و کارآمد است که سالیان زیادی حوزه­ های مختلف تبلیغات را آزموده و حال در کنارتان قرار گرفته است. رویکرد این آژانس تبلیغاتی؛ بازاریابی، تدوین استراتژی و فروش برای خلق برند در دل کسب و کارهاست.

مدیریت این آژانس با شعار “آبادانی کسب و کارها” مدیران تجاری را ترغیب به توسعه و پیشرفت می­کند؛ تا مشکلات اقتصادی را با هوشمندی از سَر بگذرانند. به همین منظور با بررسی جامعه هدف به رؤیای دیرینه خود، یعنی برندسازی و رونق بخشی به کسب و کارها رنگ واقعیت بخشیده است.

“آباد” اولین بار در سال 1395 با نام قبلی ماهور نقش متولد شد و هم اینک به یک آژانس، کانون تبلیغاتی فول سرویس با استاندارهای iso و نام جدید تبدیل شده است.

بزرگترین دغدغه ی این مجموعه، خروجی با کیفیت طبق اصول تعیین شده به مشتری است، از این رو با بهره گیری از نیروهای مؤثر و حاضر در محل کار به جای نیروهای فریلنسر به تعهدات خود جامه عمل می پوشاند.

از طرفی دیگر برای مشتریان هر چند کسب و کارهای کوچک، اتاق فکر تشکیل می شود و طبق ایده ها و استراتژی های تدوین شده برنامه پیشنهادی توسط مشاورین و متخصصین ارائه و برای اجرای آن اقداماتی موثر انجام می پذیرد.

رقبای شما با هوشمندی تمام هر روز رو به جلو حرکت می کنند، بنابراین برای جا نماندن از مسیر پیشرفت تبلیغات را در برنامه ی تجاری خود قرار دهید.

به یاد داشته باشید؛ در این مجموعه همه چیز مهیاست تا کسب و کارتان “آباد” شود.کار

اعضای آژانس تبلیغاتی آباد

آژانس، کانون تبلیغاتی آباد توانسته است با گرد هم آوردن افرادی متخصص در زمینه طراحی گرافیک، تیزر و موشن، رسانه های محیطی، طراحی سایت، تولید هدایای تبلیغاتی، سوشال مدیاو … خدمات جامع و کاملی را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهد.،

سعید باقری

بنیانگذار آژانس تبلیغاتی آباد

مصطفی جمشیدی

گرافیست گرافیک و طراحی

امیر بهادر مظاهری

کارگردان ایده پرداز