16 دپارتمان های آژانس تبلیغاتی آباد

آژانس کانون تبلیغاتی آباد به عنوان یک مرجع امور تبلیغاتی ارائه می کند

کانون تبلیغاتی آباد چگونه با مشتری خود تعامل می‌کند؟

کانون تبلیغاتی آباد به وسلیه دپارتمان های ایجاد شده با مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کند و مشتریان هم می‌توانند با توجه به نیاز های کسب و کار خود هر کدام از این دپارتمان هارا انتخاب کنند و طرح سفارش خود را ایجاد کنند.

بخش های اصلی یک کسب وکار در دپارتمان ها قرار داد شده است که هر کدام از این بخش ها شامل زیر مجموعه های خود می‌باشد.

شما با انتخاب هر کدام از این دپارتمان ها می‌توانید بخش مورد نظر خود را انتخاب کرده و نمونه کار های داخل این بخش را مشاهده کنید.

در طرح 500 میلیون اعتبار تبلیغاتی آباد تمامی این بخش ها در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید کسب و کار خود را به صورت اصولی و تبلیغات هدفمند رشد دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.

تیم کانون تبلیغاتی آباد با توجه به جدید ترین روش های برندینگ و رشد کسب وکار به شما کمک می‌کند تا بتوانید داخل حوزه ی کار خود از تمامی رقبا پیشی بگیرید و متمایز باشید.

کانون تبلیغاتی آباد با توجه به ابزار تبلیغاتی محیطی که در اختیار دارد می‌تواند مسیر رشد و دیده شدن کسب و کار شمارا خیلی آسان تر کند ومشتریان هدفمند به سرعت با کسب و کار شما آشنا شوند.
خدماتی که در دپارتمان های کاتون تبلیغاتی آباد ارائه می‌شود، شامل طراحی سایت و سئو، هویت بصری، رسانه های محیطی و بسیاری دیگر از موارد است که همه این موارد کاملا قابل مشاهده است.

برای مثال دپارتمان چاپ افست دیجیتال می‌تواند هویت بصری کسب و کار شمارا کاملا بکاملا پوشش دهد و تمام موارد مانند کارت ویزیت، تقویم رو میزی، پرچم و تمامی بنر ها و پوستر های تبلیغاتی شما در داخل این دپارتمان انجام می‎‌شود.

ویا دپارتمان سوشال مدیا تمامی موارد مربوط به سوشال و فضای مجازی کسب و کار شمارا کاملا پوشش می‌دهد که می‌‌توانید به راحتی نمونه های انجام شده را مشاهده کنید.

تیم سوشال مدیا آباد یک تیم کاملا تخصصی است که تمامی موارد در این بخش کاملا بر اساس الگوریتم های روز فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام پیش می‌رود و این تیم تشکیل شده از سه ادمین، سناریو نویس تخصصی و دو فیلم بردار و ادیتور که تمامی نیاز های شمارا حتی به صورت میدانی پوشش می‌دهد.

این دو مثال از دپارتمان ها مصداق مشت نمونه خروار است که نشان می‌دهد کانون تبلیغاتی آباد از چندین بخش سازمانی تشکیل شده که در تمامی بخش ها از افراد متخصص و به روز استفاده می‌شود.

کانون تبلیغاتی آباد بزرگترین کانون تبلیغاتی در شهر قم از لحاظ مساحت ونیروی کاری می‌باشد که با برند های صاحب اعتبار در شهر قم همکاری داشته است و تمامی این کار هاو نتایج آنها قابل مشاهده است.

برای دریافت این خدمات کافی است با مراجعه به سربرگ تماس با ما، با شماره های مشخص شده تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم قرار داده شده اطلاعات خود را وارد کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنند.


دپارتمان های کانون تبلیغاتی آباد
طراحی گرافیکی

چاپ افست و دیجیتال

تصور یک ایده

تیزر و محتوای تبلیغاتی

تیزر، موشن و استودیو

به رویاهات جان ببخش

رسانه های محیطی

رسانه های محیطی

همه چی ممکنه

طراحی وب سایت تبلیغاتی

طراحی سایت و اپلیکیشن

آینده را بسازید

خدمات طراحی در قم

خدمات طراحی

هر طراحی ای داری ما انجام می دهیم

سوشال مدیا

سوشال مدیا

ارتباط با جهان

کانون تبلیغاتی آباد عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

هنر مدرن

کانون تبلیغاتی آباد نمایشگاه

نمایشگاه و غرفه سازی

برگزاری نمایشگاه تخصصی

کانون تبلیغاتی آباد ایونت سمینار

ایونت و سمینار

برگزاری ایونت و سمینار

آیکن برندینگ

برندینگ

برند شو

طراحی بیلبورد

طراحی و ساخت بیلبورد

با بیلبورد همه شهر میشناسنت

دیجیتال مارکتینگ در قم

دیجیتال مارکتینگ

در فضای مجازی بازار خودتو گسترش بده

کیو آر کد

شهر هوشمند

همیشه و همه جا در دسترس

طراحی کاتالوگ

رسانه های مکتوب

کسب و کارتو تبلیغ کن

آیکن هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

جدیدترین و بروزترین هدایای تبلیغاتی

کپی رایتینگ در قم

تولید محتوا

هر نوع محتوایی را تولید می کنیم