آگهی نامه تبلیغاتی در قم

4 مزیت مهم آگهی نامه

برای درج یک تبلیغات در صفحه رسانه های مکتوب (آگهی نامه) می توانید از نوع فیزیکی یا مجازی آن استفاده کنید. کانون های تبلیغاتی مجری طراحی و توزیع رسانه های مکتوب های فیزیکی در ایران هستند. کانون تبلیغاتی آباد دارای مجوز این نوع تبلیغاتی بوده که در اصناف مختلف مانند ساختمان، غذا، پزشکی و … توانسته است انواع مختلفی را در شهر قم طراحی و توزیع نماید.

در این مقاله هر کجا از کلمه رسانه های مکتوب استفاده شد همان آگهی نامه است.

رسانه های مکتوب چیست ؟

در عصر کنونی مشاغل و کسب و کارهای مختلفی وجود دارند که به منظور معرفی خود و محصولاتشان بایستی از به تبلیغات بزنند. در واقع می‌توان گفت یکی از روش‌های افزایش فروش و ارائه ی خدمات استفاده از روش‌های مختلف تبلیغاتی می‌باشد که می‌تواند تاثیر بسزایی در رونق کسب و کار شما داشته باشد و ابزارها و روش‌های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که می‌توانید از آنها بهره ی کافی را برده و به اهدافی که در ذهن دارید دست پیدا کنید.

 رسانه های مکتوب یکی از روش‌های تبلیغات می‌باشد که به شکل دفترچه‌های گرافیکی در اختیار مخاطبین عمومی یا  مخاطبین هدف کسب و کار شما قرار می‌گیرد و از آن می‌توانید به منظور تبلیغ کسب و کارها و درج نیازمندی‌ها استفاده کنید. 

این نوع تبلیغات می‌توانند به صورت دفترچه‌هایی گرافیکی چاپی و یا در بستر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در اختیار مخاطبین عمومی یا مخاطبین هدف کسب و کار شما قرار بگیرد. با چاپ و انتشار آن می‌توانید افراد متربط به کسب و کار خودتان را از خدمات و محصولات خود آگاه کنید و مشکلات آنها را رفع کنید. 

به این مواردی که که قصد تبلیغات خدمات و محصولات کسب و کارهای مختلف را دارند، رسانه های مکتوب تبلیغاتی گفته می‌شود، که این مدل تبلیغات نیاز به طراحی اجرای تخصصی دارد و شما می‌توانید در این موضوع به آباد اعتماد کامل کنید.

مزایای رسانه های مکتوب 

 رسانه های مکتوب  که یکی از روش‌های معرفی محصولات و خدمات و رفع نیازمندی‌های افراد می‌باشد. این راه یکی از روش های مقرون به صرفه است که صاحبین کسب و کارها می‌توانند  با صرف هزینه ی کمی از مزایای آن بهره‌مند شوند، از دیگر ویژگی‌های این روش به آسان بودن آن است  که استفاده از آن زمانبر نبوده و به راحتی می‌توانید با کمک طراحان آن را چاپ و منتشر کنید.

 از دیگر مزایای این سبک از تبلیغات می‌توان به درآمدزایی آن اشاره نمود که کسب و کارهای مختلف می‌توانند با به کارگیری آن به افزایش فروش و جذب مشتری و در نهایت رونق کسب و کار خود دست پیدا کنند.رسانه های مکتوب دارای ماندگاری خوبی بوده و می‌تواند تا مدت‌ها در دید مخاطبین باشد، این امر سبب شود تا آنها کسب و کار شما را به ذهن بسپارند و در صورت نیاز به محصولات یا خدمات،کسب و کار شما اولین انتخاب آنها باشد. در آگهی‌نامه‌های عمومی به دلیل وجود چندین کسب و کار در کنار یکدیگر هزینه ی طراحی و چاپ مقرون به صرفه تری برای کسب و کار شما خواهد داشت.

تبلیغات مکتوب می‌تواند مخاطب بسیار با کیفیت در اختیار کسب و کار شما قرار بدهد و ای موضوع می‌‌تواند برای کسب و کار شما سود دهی بالایی ایجاد کند. هرچه قد کیفیت مخاطب های جذب شده از تبلیغات برای کسب و کار شما بیشتر باشد می‌توان بازدهی بالاتری ایجاد کرد.

نحوه ی توزیع رسانه های مکتوب 

آگهی نامه‌های چاپی را می‌توان در هر شهر، منطقه، منازل، مراکز تفریحی، اداری و تجاری و ساختمان‌های مسکونی توزیع کرد و اگر قصد دارید از روشی غیر از روش چاپی استفاده کنید، می‌توانید از آن در بستر اینترنت مانند وب سایت، شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های مختلف بهره ببرید. استفاده از اینترنت و ابزارهای دیجیتال به این دلیل که امروزه  اغلب افراد در طول روز زمانی مناسبی را به شبکه‌های اجتماعی و اینترنت اختصاص می‌دهند، میتواند بسیار موثر واقع شده و شما را به اهدافتان نزدیک کند.

از طریق بستر اینترنت می‌توانید رسانمه های مکتوب خود را در اختیار افراد فراوانی قرار دهید و بازخورد خوبی را از آن بگیرید و روش سنتی یا همان توزیع در محل نیز می‌تواند، گزینه ی خوبی باشد ولی نسبت به انتشار آن در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی کمی زمانبر می‌باشد. 

در روش سنتی، توزیع به صورت منطقه‌ای و محله‌ای در ساختمان‌های مختلف مانند ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی و تفریحی امکان پذیر می‌باشد و و این سبک از تبلیغات  به صورت رنگی یا سیاه و سفید قابل چاپ می‌باشند.

 جنس کاغذ آنها نیز تحریر و گلاسه بوده و میتوانند دارای پوشش‌های متفاوت از نوع سلفون مات و براق باشند که بسته به بودجه و تعداد مورد نظر و سلیقه ی مشتریان طراحی و چاپ می‌شوند.

کاربر درسانه های مکتوب 

صاحبین کسب و کارهای مختلف می‌توانند به منظور معرفی خود و محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهند دست به انتشار آگهی نامه بزنند تا از این طریق بتوانند افراد زیادی را با شغل و حرفه‌ای که دارند، آشنا کنند و به افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر دست پیدا کنند. در برخی موارد هم ممکن است فروشندگان با درج مشخصات و قیمت محصولی که مد نظر دارند، اقدام به فروش آن کنند تا افرادی که به آن محصول نیاز دارند، اقدام به خریداری آن کنند.

 استفاده از رسانه های مکتوب می‌تواند به فروش محصولات و معرفی کسب و کارهای مختلف و جذب افراد کمک شایانی کند و این رسانه ها در تیراژ‌های بسیار بالا و چند ده هزار نسخه نیز قابل چاپ می‌باشند و از معروف‌ترین این رسانه ها رسانه هایی که چاپی می‌باشند می‌توان نیازمندی‌های همشهری را نام برد.

در واقع می‌توان گفت این آگهی نامه ها یکی از روش‌های دسترسی به محصولات و خدمات مختلفی می‌باشد که افراد میتوانند به وسیله ی آن خدمات و محصولات مورد نظر خود را انتخاب یا خریداری کنند و با مشخصات و محصولات بیشتر آشنا شوند.

انواع رسانه های مکتوب 

این رسانه های تبلیغاتی به دو شکل عمومی و اختصاصی قابل طراحی و چاپ می‌باشند که در رسانه های عمومی چندین شغل در کنار یکدیگر تبلیغ و به مخاطبین معرفی می‌شوند و رسانه های اختصاصی مختص یک کسب و کار خاص می‌باشد و به منظور معرفی محصولات و خدمات آن ها طراحی و چاپ می‌شود.

از مزایای این روش تبلیغاتی می‌توان به هزینه ی پایینی که دارند، اشاره نمود چرا که در آن چندین کسب و کار در کنار یکدیگر هزینه ی طراحی و چاپ را پرداخت می‌کنند ولی در آگهی‌نامه ی خصوصی یک کسب و کار خاص پرداخت هزینه‌های طراحی و چاپ را بایستی پرداخت کند و به معرفی محصولات و مشخصات آنها بپردازد تا مخاطبین با محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهند، بیشتر آشنا شوند.

 فونت آگهی نامه ها یکی از مواردی می‌باشد که بایستی به آن دقت کرد بایستی به طوریکه برای مخاطبین خوانا و قابل فهم و روان باشد و هر چقدر کیفیت آگهی نامه ی شما بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. در کل قیمت این سبک از تبلیغات به تیراژ آن کیفیت کاغذ و ابعاد این رسانه ها بستگی دارد و هزینه کردن بر روی تبلیغات به نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود و می‌توانید تاثیر آن را در رونق کسب و کار خود، افزایش فروش و جذب مشتری ببینید.

آگهی نامه های  با کیفیت، جذاب و زیبا می‌توانند کسب و کار شما و محصولات و خدماتی را که ارائه می‌دهید را در ذهن مخاطبین ثبت و ماندگار کند و در صورت نیاز به محصولات و خدمات مورد نظر، شما اولین انتخاب آنها باشید که این روش تبلیغاتی یکی از روش‌های مقرون به صرفه و آسان برای تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات می‌باشد که کسب و کارهای مختلف می‌توانند از آن بهره ی کافی را ببرند.

این سبک از آگهی نامه در طرح 500 میلیون اعتبار تبلیغاتی آباد برای شما عزیزان فعال می‌باشد و می‌‌توانید دراین طرح، آگهی نامه تبلیغاتی خود را ساخته و یا یک صفحه ازآگهی نامه  عمومی را از آن کسب و کار خود کنید. 

کدام رسانه مکتوب مناسب کسب و کار من است؟

برای اینکه ابهامی در ذهن شما برای استفاده ازسبک از تبلیغات  وجود نداشته باشد در ادامه درباره نحوه استفاده از رسانه های مکتوب تبلیغاتی و عمومی را برای شما به ضورت مختصر توضیح می‌ دهیم.
رسانه های مکتوب تبلیغاتی ( تخصصی ) رسانه هایی هستند که مربوط به یک صنف خاصی هستند و آگهی های یک صنف در آن درج می‌شود و خوب برای یک سری از صنف هایی 
که مشترین خاصی دارند می‌ تواند مناسب باشد.این سبک از تبلیغات مخاطب کاملا با کیفیت و مشتری هدف برای شما به ارمغان می‌‎آورد.

رسانه های مکتوب عمومی : رسانه هایی هستند که از تمام صنف ها داخل آن اگهی وجود دارد و احتمال پیدا شدن مشتری با کیفیت برای شما پایین می‌آید،البته بستگی به حوزه ی کاری شما هم دارد ولی خوب این نوع رسانه ها به دست تمامی افراد می‌رسد.

حالا شما باید بررسی کنید که کدام مورد مناسب کسب و کار شماست.!!!!

شما به راحتی می‌توانید در دپارتمان های کانون تبلیغاتی آباد، در بخش رسانه های مکتوب نمونه های رسانه های مکتوب های چاپ شده و نمونه هار انجام شده برای کسب و کار ها و برند های مختلف را مشاهده کنید