استند رول

بنر استند رول آپ تبلیغاتی و نمایشگاهی

اگر شما هم قصد شرکت در نمایشگاه دارید و میخاهید از بنر استند رول آپ تبلیغاتی و نمایشگاهی استفاده کنید، می توانید از خدمات طراحی ما در این زمینه استفاده کنید.

طراحی استند رول آپ

 طراحی رول آپ ها یکی از مهمترین سازه‌های نمایشگاهی هستند که کمک شایانی به عرصه تبلیغات نمایشگاهی کرده است.

این رول آپ ها فضای کمی را اشغال می‌کنند اما در عین حال می‌توانند بسیار تاثیرگذار باشند. طراحی استند رول آپ ها به گونه‌ای است که متریال چاپی را به راحتی در خود جمع کرده و در صورت نیاز می‌توان به راحتی آن را باز و استفاده کرد.

به دلیل تنوع بالا در ابعاد و سایزهای رول آپ ها می‌توان از آنها در مکان‌های مختلف و در موارد گوناگون استفاده کرد.

یقیناً در محیط نمایشگاه‌ها سازه‌هایی مشاهده کرده‌اید که جنس آنها مانند بنرهای چاپی است و در سراسر نمایشگاه قرار گرفته‌اند، این سازه‌ها وظیفه تبلیغات را بر عهده دارند و این رول آپ ها از یک پایه و یک قسمت چاپی تشکیل شده‌اند.

این ابزارهای تبلیغاتی در واقع بر روی یک پایه سوارند و در مواقع لزوم می‌تواند از همین قسمت جمع شود. این رول آپ ها به شکل‌های گوناگونی طراحی می‌شوند و علت نامگذاری رول آپ ها به طراحی و نوع عملکرد آنها برمی‌گردد، به دلیل وجود فنری که بر پایه سوار است و قسمت چاپی آن به صورت عمودی روی آن می‌ایستد.

این سازه ها با برداشتن فنر جمع می‌شوند و در مواقع دیگر می‌توان از آنها استفاده کرد و طراحی آن ها نیز به گونه‌ای است که نیازهای تبلیغاتی نمایشگاه را به خوبی پاسخ می‌دهد.

رول آپ چیست ؟

رول آپ در واقع نوعی بنر آماده می‌باشد که در هر جایی به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد و از لحاظ ساختاری این رول آپ ها بسیار ساده هستند. این رول آپ ها از یک متریال چاپی به همراه یک قاب آلومینیومی که دارای فنر است ساخته شده‌اند و این فنر وظیفه باز و بسته کردن صفحه چاپی را به عهده دارد.

این رول آپ ها بسیار پرطرفدار هستند که دلیل محبوبیت آنها به دلیل سهولت استفاده از آنهاست و به وسیله پایه آلومینیومی که در پشت استند تعبیه شده می‌ایستند.

استند رول آپ دارای چاپ ماندگار است که جهت معرفی خدمات یا تبلیغات در نمایشگاه‌ها،مراکز خرید و… استفاده می‌شود. یکی دیگر از کاربردهای رول آپ ها استفاده در مناسبت‌های مختلف جهت اطلاع رسانی است.

طرح و سایزهای رول آپ متنوع است و در هر شرکتی متناسب با نیاز خود می‌تواند یکی از سایزهای آن را سفارش دهد.

سفارش رول آپ ها به این صورت است که در کمتر از چند ساعت چاپ و آماده تحویل می‌گردند و در زمانی حدود ۳۰ ثانیه برپا می‌شوند و می‌توان از آن استفاده کرد. استفاده از رول آپ ها مزیت‌های بسیاری دارد که از مهمترین آن ها می‌توان به قیمت مناسب، استفاده راحت،مقاومت و استفاده طولانی مدت اشاره کرد.

انواع رول آپ چیست؟

 رول آپ ها دارای انواع مختلفی هستند و از جمله آنها می‌توان به رول آپ گردان، آویز، رول آپ برقی، رول آپ یک طرفه و دو طرفه و … اشاره کرد. در رول آپ‌های دو طرفه امکان استفاده از هر دو طرف رول آپ وجود دارد همچنین تصویر در این نوع از رول آپ‌ها قابلیت چرخیدن به صورت دستی و برقی را دارد.

از رول آپ‌های یک طرفه می‌توان در مکان‌هایی که با محدودیت فضا روبرو هستند استفاده کرد.

رول آپ‌های یک طرفه معمولاً در کنج‌ها و گوشه‌های غرفه‌ها و فروشگاه‌ها استفاده می شوند و بدیهی است که رول آپ‌های دو طرفه هرچند که از دو طرف آنها می‌توان جهت تبلیغ استفاده کرد نیازمند فضای بزرگتری هستند.

نیاز است که این رول آپ های دو طرفه در وسط سالن‌ها و نمایشگاه‌ها قرار بگیرند تا مخاطبان به دو طرف آن دید کافی داشته باشند.

قیمت رول آپ‌ها بسته به سایز آن ها، برقی یا دستی بودن آن، یک طرفه یا دو طرفه بودن متفاوت است.کاربرد رول‌ آپ های دو طرفه و برقی و گردان بیشتر از نوع ثابت، یک طرفه و دستی آن است ولی بسته به کاربرد آن ها قیمت آن نیز بیشتر است.

ویژگی‌های استند رول آپ چیست؟

 استندهای رول آپ ویژگی‌هایی دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم. رول آپ‌ها از دو قسمت تشکیل شده که یک قسمت آن پایه و قسمت دیگر قسمت چاپی آن است که جنس قسمت پایه آلومینیومی و قسمت چاپی آن از جنس سایر بنر هاست.

قسمت پایه دار دارای دو رنگ مشکی و نقره‌ای است که بسته به نظر مشتری می‌توان آن را تغییر داد.

بهترین نوع چاپ رول آپ‌ها پلاس لمینت است از این رول آپ ها هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی قابل استفاده هستند.پ

طرح مورد استفاده در قسمت چاپی بسیار حائز اهمیت است چرا که هرچه طراحی آن جذاب‌تر باشد، مخاطبان بیشتری را جذب کرده و در نتیجه تاثیر تبلیغات رول آپ‌ها را بیشتر خواهد کرد.

ویژگی‌های ساختاری و نحوه ی استفاده از رول آپ ها کاربرد آنها را گسترش می‌دهد و برای مثال این رول آپ ها در انواع یک طرفه، دو طرفه، آویزی و گردان موجود هستند که تنوع آن ها دست کارفرما را در استفاده از آنها باز می‌گذارد.

از ویژگی‌های دیگر رول آپ ها می‌توان به تنوع آن ها از لحاظ سایز و ابعاد اشاره کرد که این سازه‌ها در ابعاد گوناگونی در دسترس هستند و هر کسی که قصد استفاده از این رول آپ ها را دارد می‌تواند از آنها بدون محدودیت فضا استفاده کند چرا که آنها به راحتی جمع می‌شوند‌.

در طراحی استند رول آپ به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

برای اینکه فایل طراحی شما در چاپ دچار افت کیفیت نشود و نتیجه کار خوب از آن در بیاید باید به نکاتی توجه کرد. در مرحله اول باید سایز مورد نظر خود را انتخاب کرده و به نکاتی که در ادامه ذکر می‌کنیم توجه فرمایید:

  • نباید در کنار کار از حاشیه استفاده کنید چرا که ممکن است موجب عدم تقارن شود.
  • سیستم رنگی حتماً باید cmyk باشد و رزولوشن فایل باید حداقل ۳۰۰ پیکسل در اینچ بوده و با اندازه محصولات یکسان باشد.
  • اگر فونت فایل شما کمتر از ۶ پوینت باشد متن شما ناخوانا خواهد شد پس نباید از فونت‌های کمتر از ۶ پوینت استفاده کنید.
  • وقتی فایل نهایی شما انتخاب شد باید از هر طرف ۵ میلیمتر فضا باقی بماند چرا که در نهایت کار برش می‌خورد بنابراین به منظور دست نخورده ماندن تصاویر و نوشته‌ها باید این فضا را در نظر بگیریم.
  • بهتر است قبل از چاپ نهایی از طرح یک نمونه پرینت گرفته تا از شکل نهایی رول آپ مطلع شوید.
  • انتخاب نوع کاغذ چاپ بر روی رنگ چاپ ها اثرگذار است و رنگ‌ها بر روی انواع کاغذ گلاسه و تحریر و… متفاوت خواهند بود.
  • تکنیک‌های چاپ رول آپ ها نیز متفاوت است به همین دلیل نحوه چاپ نیز بر روی رنگ نهایی رول آپ‌ها تاثیرگذار خواهد بود. همچنین رنگ مشاهده شده در نمایشگر و مانیتور با چاپ نهایی با هم تفاوت‌هایی دارند.

فروش اینترنتی رول آپ

امروزه خرید هر محصولی از هر وقت دیگر راحت‌تر شده و رول آپ‌ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند. برای خرید رول آپ به صورت آنلاین اقدام به خرید کرده و آن را در اندازه و سایز مورد نظر خود سفارش دهید.

معمولاً قیمت رول آپ‌ها به دلیل تنوع در فروشگاه‌های سازنده کاملاً رقابتی بوده ولی در کیفیت‌های بالایی عرضه می‌شوند. جنس قسمت چاپی رول آپ ها معمولاً از جنس پی‌وی‌سی، پارچه،کاغذ کتد با روکش لمینت است که خود لمینت نیز دارای نوع نرم و سخت است که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند.

همچنین در خرید رول آپ‌ها بسته به دکوراسیون فضای مد نظر می‌توانید یکی از انواع مشکی و نقره‌ای آن را انتخاب نمایید.

خرید اینترنتی رول آپ‌ها این امکان را به شما می‌دهد که بدون مراجعه حضوری و به صورت پرداخت آنلاین سفارش خود را در محل تحویل بگیرید.

یکی از مزیت‌های خرید اینترنتی رول آپ‌ها امکان مقایسه قیمت آن با سایر سایت‌ها و انتخاب مناسب‌ترین قیمت آن است و همچنین خرید اینترنتی رول آپ‌ها مزیت دیگری نیز دارد که آن هم صرفه جویی در وقت و هزینه است.

در هر ساعتی از شبانه روز می توانید رول آپ مد نظر خود را سفارش دهید که به دلیل وجود درگاه‌های پرداخت موجود در سایت‌ها نحوه پرداخت نیز امنیت کافی را دارد. شما با سفارش اینترنتی رول آپ ها می‌توانید از هر مکانی و در هر شهری رول آپ مد نظر خود را تحویل بگیرید.

قیمت استند رول آپ

 قیمت استند رول آپ‌ها بسیار متنوع بوده و به موارد زیادی بستگی دارد که به طور مثال قیمت استندهای رول آپ یک طرفه با رول آپ دو طرفه متفاوت است. همچنین قیمت رول آپ دستی و برقی نیز با یکدیگر متفاوت می‌باشد. رول آپ‌ها از لحاظ ابعادی بسیار متنوع هستند که این تنوع در ابعاد بر قیمت آنها تاثیرگذار است.

برآورد قیمت استند رول آپ‌ها تا نهایی نشدن طرح و جزئیات آن به صورت دقیق امکان‌پذیر نیست. در طراحی استند رول آپ ها عناصر و جزئیات زیادی هستند که با توجه به نظر مشتری انجام می‌شوند.

 وجود هر یک از آنها بر قیمت نهایی اثرگذار است و عوامل تاثیرگذار بسیاری وجود دارند که بر قیمت نهایی اثرگذار هستند. از جمله این عوامل می‌توان به نوع استند و ابعاد آن، طرح چآپ انتخابی، زمان آماده‌سازی استند رول آپ، سفارش طرح جدید به گرافیست یا آماده بودن طرح، نوع طرح، چآپ، متریال استفاده شده و روش چآپ بنر اشاره کرد.

همچنین این نکته نیز قابل اهمیت است که سفارش خود را به چه مرکزی می‌سپارید چرا که تعرفه گرافیست ‌های حرفه‌ای یا مبتدی متفاوت است.