خدمات طراحی در قم

خدمات طراحی

برای هویت سازی یک برند و تبلیغات هر کسب و کاری نیازمند طراحی و خدمات مربوط به طراحی است.

طراحی شامل طراحی کارت ویزیت، سربرگ و یادداشت، پاکت، لیبل، تراکت، بروشور، فاکتور فروش، فولدر تبلیغاتی، پوشه کاغذی، کاتالوگ، مجله تبلیغاتی، پوستر، لیبل و پاکت سی دی، لیوان کاغذی، کاغذ کادو، پاکت پستی حبابدار، پاکت پستی محرمانه(لمینه)، جعبه کیبوردی اختصاصی، اتیکت و تگ آویز، روبان تبلیغاتی، هدایای نوروزی 1403، سالنامه اختصاصی 1403، تقویم رومیزی اختصاصی، کارت تبریک اختصاصی، تقویم دیواری تک برگ، تقویم دیواری 4 برگ، پاکت رادیولوژی و MRI، سرنسخه، کارت نوبت بیمار، کاردکس و پرونده بیمار، پاکت آزمایشگاه، پاکت سی دی جواب آزمایش، کاغذ کف پایی کارواش، ساک دستی کاغذی اختصاصی، ساک دستی پارچه ای، چاپ نایلون (نایلکس)، جعبه کیبوردی اختصاصی، پاکت بالشتی و …

خدمات طراحی چیست؟

امروزه افراد به دنبال راه‌هایی برای بازاریابی و معرفی کسب و کار خود به دیگران هستند تا بتوانند به افزایش فروش و جذب مشتری دست پیدا کنند. صاحبین کسب و کارها می‌توانند با استفاده از خدمات طراحی به بازاریابی دست پیدا کرده و کسب و کار خود را رونق بخشند. خدمات طراحی به مجموعه‌ای از طرح‌های گرافیکی و چاپی گفته می‌شود که طراحان آنها را چاپ و منتشر می‌کنند.

 خدماتی مانند طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی بروشور، کاتالوگ، کارت ویزیت، تراکت، موشن گرافی، لیبل، هدایای تبلیغاتی، بیلبورد، ست اداری و … که این خدمات همگی در راستای دیده شدن، افزایش فروش و توسعه ی مشاغل و حرفه‌های مختلف می‌باشند که می‌توانند کمک شایانی به معرفی و جذب مشتری برای مشاغل گوناگون را در پی داشته باشند.

کسب و کارهایی که به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اند خدمات گرافیکی می‌تواند به دیده شدن و شناخته شدن آنها کمک شایانی کند و همچنین کسب و کارهایی که قصد تقویت برند خود را دارند، می‌توانند از آن بهره ی کافی را در جهت برندینگ کسب و کار خود ببرند.

خدمات طراحی اگر توسط یک شرکت معتبر یا یک طراح حرفه‌ای انجام شود، می‌تواند تاثیر بسزایی در رشد شغلی افراد داشته باشد و آنها را به اهداف و چشم اندازهایی که در مسیر شغلی خود دارند، نزدیک کند چرا که در صورت داشتن کیفیت، جذابیت و زیبایی این خدمات می‌توانند در ذهن مخاطبین ماندگار شوند.

خدمات طراحی لوگو

همانطور که گفته شد خدمات طراحی شامل موارد مختلفی می‌باشد که طراحی لوگو یکی از مهم‌ترین آنها است چرا که لوگوی هر شرکت یا سازمانی نماد و معرف آن می‌باشد و از اولین هویت‌های بصری برندها است که مخاطبین با آن روبرو می‌شوند و اگر جذاب و خلاقانه طراحی شده باشد، می تواند در ذهن مخاطبین ماندگار شود در این صورت به تقویت برندها منجر خواهد شد.

 مشاغل و حرفه‌های مختلف از کوچک تا بزرگ بهتر است یک لوگو برای کسب و کار خود داشته باشند چرا که داشتن لوگو تاثیر بسزایی در معرفی و جذب افراد خواهد داشت و می‌تواند نشان دهنده ی حرفه‌ای بودن شما باشد و بر اعتبار شما بیفزاید. لوگو در دو نوع طراحی می‌شود:

  • لوگوی ثابت
  • لوگوی متحرک

لوگوی ثابت همانطور که از نامش مشخص است بدون حرکت بوده و شامل تصویر و متن می‌باشد ولی لوگوی متحرک که به آن لوگوموشن نیز گفته می‌شود دارای حرکت است که می‌تواند برای مخاطبین بسیار جذاب و تاثیرگذار باشد. طراحان، لوگوها را طبق سلیقه و نظر مشتریان و بودجه‌ای که برای این منظور در نظر گرفتن طراحی می‌کنند و در واقع می‌توان گفت لوگو نشان دهنده ی شخصیت برند شما می‌باشد و می تواند کمک شایانی در پیشرفت شغلی شما داشته باشد.

 مخاطبین با دیدن لوگوی شما می‌توانند آن را در ذهن خود هک کنند و هر زمان به خدمات و محصولات شما نیاز داشتند، شما اولین انتخاب آنها باشید. برای طراحی یک لوگوی جذاب، با کیفیت و خلاقانه بهتر است از طراحان حرفه‌ای و با تجربه کمک بگیرید تا بازخورد و تاثیر آن را در زمان مناسبی ببینید و لوگو بایستی شامل تصویر، فونت و رنگ های مناسب، زیبا و هماهنگ باشد تا بتواند نظر افراد را جذب کند.

خدمات طراحی بیلبورد تبلیغاتی

یکی دیگر از خدمات طراحی، طراحی بیلبورد تبلیغاتی می‌باشد که حتماً بارها برای شما پیش آمده است که در خیابان محو تماشای یک بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه و جذاب شوید و تا مدت ها در ذهن شما ماندگار باشد. بیلبوردها به دلیل نصب در محیط‌های عمومی مانند خیابان تاثیر فراوانی در دیده شدن و معرفی کسب و کارهای مختلف را دارا می‌باشند چرا که در طول روز افراد فراوانی در خیابان‌ها تردد کرده و با آن روبرو می‌شوند.

 بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از بهترین و موثرترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات می‌باشد و شما با یک بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه می‌توانید نظر افراد فراوانی را به سمت خود جلب کنید و افراد با دیدن آن، شما را در ذهن خواهند سپرد. اگر به دنبال یک راه تاثیرگذار و جذاب هستید، بیلبورد تبلیغاتی یکی از مناسب‌ترین گزینه‌های پیش روی شما می‌باشد.

 این ابزارهای تبلیغاتی تاثیر فراوانی در تقویت برند و جذب مشتری را دارند و یک بیلبورد خلاق و جذاب بایستی دارای تصویر با کیفیت، شعار تبلیغاتی خلاقانه و جذاب  و تایپوگرافی خوانا باشد تا بتواند موثر واقع شده و به رشد کسب و کارها بینجامد. این روش تبلیغاتی به این دلیل که طیف گسترده‌ای از افراد را درگیر می‌کند از بهترین ابزارهای تبلیغاتی محسوب می‌شود.

خدمات طراحی هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از خدمات جذاب و موثر در حوزه بازاریابی می‌باشند که برای مخاطبین بسیار دلنشین و ماندگار خواهد بود. مشاغل گوناگون می‌توانند با طراحی هدایای تبلیغاتی به رونق کسب و کار خود کمک کنند و آن را توسعه بخشند. هدایای تبلیغاتی انواع گوناگونی دارد مانند ماگ های تبلیغاتی، سررسید و سالنامه، ساعت تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، ست‌های اداری و … که بسته به نظر و سلایق مشتری و بودجه ی آنها و طبق جامعه ی هدفی که دارند، طراحی و چاپ می‌شود.

هدایای تبلیغاتی در همایش‌ها، کنفرانس‌ها، جلسات مختلف و در مناسبت‌های فراوانی که در کشور ما وجود دارد، به جامعه ی هدف اهدا می‌شود. بهتر است برای تهیه ی هدایای تبلیغاتی با یک شرکت یا طراح حرفه‌ای و با مهارت مشورت‌های لازم را انجام دهید و با کمک آنها بتوانید هدایای تبلیغاتی مناسب و با کیفیت را طراحی و چاپ کنید.

کالاها و ابزارهای مختلفی وجود دارند که می‌توان از آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده نمود و صاحبین کسب و کارها می‌توانند با توجه به پرسونای مخاطبان و با در نظر گرفتن شرایط سنی و ویژگی‌های آنها اقدام تهیه هدایای تبلیغاتی کنند. اهدا هدایای تبلیغاتی تاثیر فراوانی در جذب مشتری و افزایش فروش دارد چرا که افراد علاقه بسیاری به گرفتن هدیه دارند و با اهدا این هدایا شما می‌توانید یک خاطره ی جذاب و یک حس خوب را در آنها ایجاد کنید و از این طریق حس اعتماد و وفاداری آن را افزایش دهید و کسب و کار خود را توسعه بخشید.

خدمات طراحی کاتالوگ

کاتالوگ‌ها یکی دیگر از خدمات طراحی می‌باشند که صاحبین مشاغل و کسب و کار ‌های مختلف می‌توانند از آن بهره ی کافی را در جهت معرفی خود و محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهند، ببرند. کاتالوگ‌ها دفترچه‌هایی هستند که محصولات و خدمات را همراه با عکس و مشخصاتی درباره ی آنها به مخاطبین ارائه می‌دهند و افراد با مطالعه ی کاتالوگ  با محصولات و جزئیات آنها به طور کامل آشنا شده و سپس اقدام به خریداری‌ آنها می‌کنند.

 کاتالوگ‌ها شامل چندین صفحه شامل تصاویر، متن‌های مورد نظر برای معرفی محصولات می‌باشند که می‌توانند با صرفه جویی در زمان مخاطبین و فروشندگان، در مدت زمان کمی مخاطبین را با محصولات و خدمات مورد نظر آشنا سازند. بهتر است برای اثرگذاری بیشتر رنگ ها، متن‌ها فونت‌ها و تصاویر استفاده شده در کاتالوگ ها با یکدیگر همخوانی داشته باشند و سایز کاتالوگ نیز مناسب و به اندازه انتخاب شود تا جابجایی آن برای افراد راحت باشد و هم اینکه گویای مشخصات و معرفی محصولات باشد.

 جنس کاغذ و ضخامت کاتالوگ نیز از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد و کاتالوگ‌های با کیفیت و جذاب تاثیر بسزایی در فروش و جذب مشتریان دارند. در کاتالوگ‌های تبلیغاتی نام محصول، مشخصات و جزئیات آن همراه با عکس محصول مورد نظر کمک بسیاری به مخاطبین خواهد کرد تا آنها بتوانند با آگاهی و کسب اطلاعات مناسب درباره ی محصول مورد نظر اقدام به خریداری آن کنند و در واقع کاتالوگ‌ها می‌توانند اعتماد مشتریان را جلب کرده و آنها را ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات شما کنند.

خدمات طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از اقلام تبلیغاتی مهم و کاربردی محسوب می شود که به نوعی شناسنامه و معرف شغل و حرفه ی افراد می باشد. طراحی کارت ویزیت شامل درج شماره تلفن، لوگو، وب سایت و دیگر مشخصات شرکت یا فرد مورد نظر می‌باشد و با طراحی و چاپ کارت ویزیت افراد می‌توانند راه‌های تماس با شما را در اختیار داشته باشند و هر زمان نیاز به محصولات و خدمات شما پیدا کردند، با شما تماس گرفته و یا به شما مراجعه کنند.

 طراحی کارت ویزیت بایستی خلاقانه و جذاب باشد تا افراد با دیدن آن حس خوبی از آن گرفته و شما را در خاطر بسپارند. در نمایشگاه‌ها، همایش‌ها کنفرانس‌ها و رویدادهای مهم اجتماعی یا جلسات کاری می‌توانید کارت ویزیت را در اختیار افراد مختلف قرار دهید که کارت ویزیت به دلیل کوچک و قابل حمل بودن آن می‌تواند یک روش بسیار موثر و ماندگار برای تبلیغ شغل و حرفه ی شما باشد.

 نکاتی را بایستی در طراحی کارت ویزیت رعایت نمود تا اثرگذاری آن را بالاتر برد.  فونت‌ها در کارت ویزیت بایستی خوانا و قابل فهم باشند و دقت در انتخاب فونت و همخوانی آن با دیگر موارد بسیار حائز اهمیت می‌باشد .کارت ویزیت در صورتی که با کیفیت و خلاقانه طراحی شود، تاثیرگذاری بیشتری روی مخاطبین خواهد داشت و انتخاب ضخامت مناسب یکی دیگر از مواردی است که بایستی به آن توجه لازم داشت  عموماً کارت ویزیت‌های ضخیم تاثیرگذاری بیشتری روی مخاطبین دارند.