رسانه های محیطی

رسانه های محیطی

لازمه ی یک کسب و کار موفق باقی ماندن در ذهن مخاطب است. چطور خود را در ذهن مخاطب یادآوری کنم؟ هیچ کس نمی‌تواند به طور صد درصد ذهن مخاطب را بخواند، برای همین باید ریسک تغییر رفتار او را داشته باشیم و به رسانه های محیطی روی بیاوریم. آژانس تبلیغاتی آباد در زمینه ساخت سازه های تبلیغی خدمات مختلفی را ارائه می‌‎‌‌‌کند.

مقدمه ای بر سانه ی محیطی 

وقتی فضای مجازی گسترده تر شد، تبلیغات محیطی کاهش یافت. با این وجود یک اصل تبلیغاتی می گوید: اگر تبلیغات را به طور کامل به فضای مجازی بسپارید، شکست خورده اید و حذف تبلیغات محیطی نیز نابودی کسب و کارتان را در پی خواهد داشت.

 هر روز سیل زیادی از مشتریان از معابر، خیابان ها و مکان های مختلف عبور می کند و باید از فرصت استفاده کرد و خودتان را در ذهن ماندگار کرد.

با این ترفند تصویر محصول و برند خود را مقابل چشم او قرار می دهید و هر لحظه خود را به او یادآوری می کنید. یکی از مزیت های تبلیغات محیطی قرارگیری در چشم مشتریان و افزایش اعتبار است. با تبلیغات محیطی کلاس کاری تان بالا رفته و خودتان را در ذهن مخاطب جا انداخته اید و حال می توانید منتظر فروش بیشتر باشید.

چرا رسانه محیطی 

رسانه های محیطی از قدرت بسیار زیادی رای مطرح کردن یک برند و یا کسب و کار برخوردار هستند.این رسانه های می‌توانند ره صد ساله را برای شما تبدیل به یک سال تا دوسال بکنند ولی نحوه سرمایه گذاری در این رسانه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

برای وارد شدن به حوزه رسانه ها و تبلیغات محیطی شما باید بتوانید مکان مناسب برای استفاده و افراد متخصص در این زمینه را پیدا کنید و با استفاده از تجربه و مشاوره آنان بهترین نوع رسانه های محیطی را برای کسب کار خود انتخاب کنید.

تیم تبلیغات آباد با تجربه 15 سال در حوزه تبلیغات بهترین مشاوره ها و پیشنهاد هارا در اختیار شما و کسب و کارتان قرار می‌دهد.

کانون تبلیغاتی آباد با داشتن رسانه های محیطی ( لایت باکس) در سطح شهر قم می‌تواند بهترین گزینه برای رشد کسب و کار شما به بهترین وجه ممکن باشد و مقدار زیادی در هزینه های شما صرفه جویی می‌شود.

استفاده تاثیرگذار از تبلیغات محیطی نیازمند یکسری پیش نیاز می‌باشد که به عنوان هویت بصری کسب و کار شما شناخته می‌شود. هویت بصری هویت کسب و کار و برند شمارا نشان می‌دهد.

هویت بصری شامل لوگو رنگ سازمانی و مواردی بسیاری می‌شود که شناسنامه برند شماست و در ذهن مخاطب شما ماندگار می‌شود. هویت بصری هم مانند رسانه های محیطی نیازمند دانش تجربه و تخصص است که در این زمینه هم می‌توانید به آباد اعتماد کنید.

در طرح 500 میلیون اعتبار تبلیغاتی آباد شما می‌توانید رسانه های محیطی خود را داشته باشید و بر اساس برند و حوزه ی کاری خود تبلیغات موثر را انجام دهید. 

تمامی موارد که در زیر ارائه شده است در دسته رسانه های محیطی قرار می‌گیرد که شما می‌تواند با در نظر گرفتن بودجه تبلیغات خود هر کدام از این موارد را استفاده کنید تا قطار رشد کسب و کار شما با سرعت بیشتری حرکت کند و اهداف شما خیلی سریع تر قابل دستیابی باشد.

آژانس تبلیغاتی آباد با مشورت متخصصان این حرفه توانسته مسیری روشن از تبلیغات محیطی را برای صاحبان کسب و کار نمایان کند. آباد با شعار آبادانی در کسب و کار در این راستا خدمات مختلفی را ارائه می دهد، از جمله: