سفارش طراحی استرابورد تبلیغاتی در قم چاپ استرابرد

طراحی استرابورد

یکی از سازه های ارزان نسبت به بیلبورد برای تبلیغات شهری و محیطی، طراحی و ساخت استرابورد است.

این سازه در کنار خیابان ها و معابر دیده می شود و به شهروندان این امکان را می دهد که در هنگام عبور از خیابان ها، بتوانند تبلیغات را مشاهده کنند.

طراحی استرابورد تبلیغاتی

استرابورد تبلیغاتی یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که به صورت یک استند عمودی می باشد که نسبت به بیلبورد ابعاد کوچکتری دارد و در دسته ی تبلیغات محیطی قرار می گیرد و هزینه ی استرابورد نسبت به بیلبورد پایین تر بوده و تاثیر زیادی در جذب افراد دارد.

از جمله کسب و کارهایی که مناسب برای طراحی بیلبورد تبلیغاتی هستند و نیازی به تبلیغات گسترده ندارند و تمایل دارند که در یک منطقه ی مشخصی برند خودشان را معرفی کنند، می توان به رستوران ها، آرایشگاه  ها، مراکز خرید و … اشاره کرد.

خدمات طراحی استرابورد تبلیغاتی

کسب و کارهای مختلف برای رشد برند و فروش خودشان از انواع روش ها و ابزارهای تبلیغاتی استفاده می کنند که از آن جمله می توان به طراحی کارت ویزیت، طراحی بیلبورد و طراحی استرابورد و طراحی کاتلوگ و بروشور اشاره کرد.

طراحی استرابورد یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که مورد توجه عموم قرار گرفته و اگر طراحی آن به بهترین شکل انجام بگیرد و در مکان مناسبی از لحاظ رفت و آمد قرار بگیرد، می تواند بازخورد خوبی را برای هر کسب و کاری به همراه داشته باشد.
طراحی استرابورد مزایای زیادی دارد و می تواند برای هر برندی تاثیرات مثبت فراوانی به همراه داشته باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • بازدهی بالا برای تبلیغات کوتاه مدت
 • مناسب برای طراحی محصول و خدمات در یک منطقه ی خاص
 • هزینه ی نسبتا پایین تر نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی محیطی
 • بالا بردن فروش و برندسازی کسب و کار
 • ماندگاری در ذهن مخاطبان

طراحی استرابورد چرا مهم است؟

خب همانطور که می دانید همه ی ما از یک تبلیغ انتظار افزایش فروش، برندسازی، تداوم کسب و کار و رشد آن را داریم و هر تبلیغی نیاز به ابزاری دارد تا توسط آن معرفی شود که یکی از این ابزارهای بسیار مهم طراحی استرابورد تبلیغاتی است.

 استرابورد هم مانند بیلبورد ها یک سازه ی مقاوم و محکم هستند که تبلیغات طراحی شده بر روی آن به راحتی نصب می شوند و چون در معابر و خیابانهای مهم هر نصب شده اند، توسط بسیاری افراد خواسته و ناخواسته دیده شده و باعث اطلاع رسانی خدمات و محصولات مختلف برند در سطح شهر بین افراد و عابران می شود .

تاثیر زیادی در جذب افراد و تبدیل شدن آنها به مشتریان وفادار ایفا خواهد کرد. اگر برای کسب و کار خودتان نیاز به طراحی استرابورد تبلیغات حرفه ای دارید همین الان با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این مسیر یاری کنند.

طراحی استرابورد شیک

طراحی استرابورد تبلیغاتی در دسته طراحی های گرافیکی قرار می گیرد که باید از جذابیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند مخاطبان را جذب کرده و در ذهن آنها جای بگیرد و در مراحل طراحی آن بایستی از یک سری اصول پیروی شود تا بازدهی مناسبی داشته باشد که در زیر به برخی از این اصول اشاره می کنیم :

 • به جزئیات دقت کنید
 • از المان هایی مانند لوگو در طراحی خود استفاده کنید
 • از عکس های باکیفیت استفاده کنید
 • حتما در فوتوشاپ طراحی خودتان را انجام دهید
 • ذهن افراد را به چالش بکشید تا با مشاهده ی طراحی شما ذهنشان درگیر آن شود
 • در صورت امکان از طراحی سه بعدی استرابورد هم استفاده کنید

طراحی استرابورد تبلیغاتی ارزان

شاید برای افرادی که قصد استفاده از طراحی استرابورد تبلیغاتی را دارند، بحث قیمتی و هزینه ی آن حایز اهمیت باشد. هزینه ی طراحی استرابورد به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می توان به کیفیت ، مدت زمان صرف شده برای طراحی، تجربه و مهارت طراح، پیچیدگی طرح و … اشاره کرد.

یکی دیگر از عواملی که در هزینه ی طراحی استرابورد تبلیغاتی موثر است نوع طراحی مد نظر مشتری است که هم در زمان طراحی تاثیر دارد و هم در صورت پیچیدگی، نیازمند به یک طراح حرفه ای تر می باشد.

در طرح 500 میلیون اعتبار تبلیغاتی آباد اگر شما بخواهید طراحی استرابورد با تمام ویژگی های اعلام شده برای شما انجام خواهد شد تا شمارا باه اهداف کسب و کارتان نزدیک تر کنیم.