تبلیغات

طراحی پرچم

طراحی پرچم به صورت رومیزی، تشریفات و ساحلی انجام می شود. پرچم های رومیزی می تواند با برند کسب و کار و لوگوی آن باشد یا اینکه از پرچم کشورهای مختلف استفاده کند. 

پرچم تشریفات در راهروها و مکان های ورودی و اتاق های جلسات بیشتر استفاده می شود. 

پرچم ساحلی نیز یک پرچم تبلیغاتی است که در بیشتر در بیرون از فروشگاه ها و مغازه ها جهت معرفی کسب و کار استفاده می شود.

پرچم تبلیغاتی چیست؟

پرچم تبلیغاتی ساخته شده از طرح‌ها و رنگ‌های مختلف می‌باشد که دارای یک پایه و میله بوده و با اهداف مختلفی قابل استفاده می باشند.

در واقع می‌توان گفت  این ابزار تبلیغاتی نماد و المان یک شرکت یا سازمان می‌باشد و یکی از هویت‌های بصری برندها می‌باشد و از همین رو برای شرکت‌ها و سازمان‌ها بسیار حائز اهمیت بوده و می‌تواند یکی از راه‌های تبلیغات و معرفی برندها و شرکتها باشد. 

شما را از رقبایتان متمایز کرده و با استفاده از آن بتوانید جایگاه ویژه‌ای بین مخاطبین خود پیدا کنید.

 امروزه تبلیغات تاثیر فراوانی در معرفی و شناخته شدن کسب و کارها، افزایش فروش و جذب افراد دارند و در حال حاضر روش‌های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که می‌توانید از آنها بهره بگیرید و کسب و کار خود را رونق ببخشید.

هزینه کردن بر روی تبلیغات نوعی سرمایه‌گذاری می‌باشد چرا که می‌توانید بازخورد آن را در مدت زمان کوتاهی ببینید و به موفقیت در حرفه و شغل خود برسید.

 این ابزار تبلیغاتی نیز یکی از این ابزارها می باشد که می‌تواند عاملی برای اعتبار بخشیدن به برند و شرکت شما باشد استفاده از این ابزار تبلیغاتی رواج بسیاری دارد و برندها و شرکت‌های مختلف برای رونمایی و یا تبلیغات از آن استفاده می‌کنند.

این ابزار تبلیغاتی دارای انواع مختلفی می‌باشند و قابل استفاده در ادارات، شرکت‌ها، سازمان ها، همایش‌ها، کنفرانس‌ها، تشریفات و دیگر جلسات مهم و رویدادهای اجتماعی می‌باشد که می‌تواند به نوعی نشان دهنده ی حرفه‌ای بودن شما نیز باشد.

انواع پرچم تبلیغاتی

این ابزار تبلیغاتی دارای انواع مختلفی می‌باشند که در طرح‌ها، رنگ‌ها و سایزهای متنوعی تولید و عرضه می‌شوند که صاحبین کسب و کار می‌توانند با توجه به هدف و زمینه کاری خودشان آن را سفارش دهند. انواع این سبک تبلیغاتی عبارت است از:

 1. پرچم تبلیغاتی رومیزی: این نوع ابزار تبلیغاتی از پرکاربردترین و رایج‌ترین روش های تبلیغاتی می‌باشد. کاربرد این ابزار در ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها، سمینارها، کنفرانس‌ها، همایش‌ها و دیگر رویدادهای مهم اجتماعی می‌باشد.
 2. پرچم تبلیغاتی تشریفات: یکی دیگر از انواع این ابزار تبلیغاتی برای زمان تشریفات می‌باشد که در مراسم‌هایی مانند همایش‌ها، سمینارها، جلسات بین‌المللی و مراسمات مهم کاربرد فراوانی دارد. این ابزار دارای یک پایه و یک میله بوده که می‌تواند نشان دهنده ی یک کشور و یا لوگوی یک شرکت یا سازمان باشد.
 3. پرچم تبلیغاتی دستی: این ابزار تبلیغاتی ابزار کوچکی هستند که اکثراً در ورزشگاه‌ها، مراسم‌های راهپیمایی و… قابل استفاده می‌باشند. این نوع دارای یک میله ی چوبی کوچک هستند که در دست افراد قابل مشاهده می‌باشد.
 4. پرچم اهتزاز: این نوع  اکثراً در فضاهای باز و از سوی شهرداری‌ها استفاده می‌شود و به منظور آگاه کردن افراد از رویدادها و موضوعات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند نشان دهنده ی کشورها نیز باشد.
 5. پرچم تبلیغاتی ساحلی: این نوع برای تبلیغات مراکز مختلف مانند فروشگاه‌ها، مراکز تفریحی و تجاری کاربرد دارد که برای جلب توجه افراد و آگاه کردن آنها استفاده می‌شود.

کاربرد پرچم تبلیغاتی

همانطور که گفته شد این ابزار تبلیغاتی می‌توانند نشان دهنده ی هویت و برند صاحبین کسب و کار و تبلیغات شغل و حرفه ی آنها باشد و همچنین می تواند نشان دهنده ی اقتدار و جایگاه برند و شرکت‌ها و سازمان‌ها و عاملی برای اعتبار بخشیدن به صاحبین کسب و کار می‌باشد. 

مراکز مختلف تفریحی و تجاری نیز به منظور تبلیغات و معرفی خود می‌توانند آنها را به کار گیرند و با نصب آن در محیط افراد را از خدمات و محصولات خود آگاه کنند و افراد با دیدن این سبک از تبلیغاتی  نظرشان به سمت آن جلب می‌شود و در صورت نیاز به خدمات و محصولات مورد نظر به آنجا مراجعه خواهند کرد.

 همچنین در ادارات و شرکت‌ها مدیران با به کارگیری این ابزار تبلیغاتی بر روی میز خود می‌توانند اعتبار و حرفه‌ای بودن خود را به نمایش بگذارند. 

در کنفرانس‌ها، همایش‌ها و جلسات بین‌المللی نیز افراد و دولت‌ها می‌توانند با استفاده از این سبک از تبلیغاتی به نوعی هویت، اقتدار و اعتبار خود را نشان دهند. این روش های  تبلیغاتی می‌تواند نشان دهنده ی یک کشور و یا لوگو و برند سازمان‌ها، شرکت‌ها و همچنین تبلیغات مراکز تفریحی و تجاری نیز باشد.

در واقع می توان گفت این نوع از تبلیغات راهی برای جلب توجه افراد می‌باشند به طور کلی مکان‌های مورد استفاده برای این ابزار تبلیغاتی می‌توان موارد زیر را نام برد:

 شرکت‌ها و سازمان‌ها، همایش‌ها، کنفرانس‌ها، جلسات بین المللی، هتل‌ها، ورزشگاه‌ها، اماکن ورزشی و مسابقات، مراکز تفریحی و تجاری

قیمت پرچم تبلیغاتی

عوامل مختلفی در قیمت گذاری این سبک تبلیغاتی تاثیرگذار هستند مواردی مانند جنس پارچه ی، سایز، طرح و نوع آن، یک رو و یا دو رو بودن چاپ، تعداد سفارش، نوع میله و … . صاحبین حرفه و مشاغل مختلف با توجه به اهداف و زمینه کاری که دارند می‌توانند ابزار تبلیغاتی خود را در طرح، سایز و جنس‌های مختلف سفارش دهند.

هر چقدر کیفیت بالاتر باشد، بایستی هزینه ی بیشتری را پرداخت کنید و اگر قصد سفارش را دارید، سعی کنید از نوع با کیفیت و مرغوب آن را سفارش دهید تا اثر خوبی روی مخاطبین شما داشته باشد و به نوعی آنها با آن به حرفه ای بودن و اعتبار شما پی ببرند.

این امر تاثیر بسیاری در افزایش حس اعتماد مخاطبین به شما خواهد گذاشت از همین رو می‌توان گفت تبلیغات می‌تواند یک راه ارتباطی موثر و سودمند برای صاحبین کسب و کارهای مختلف باشد.

مزایای استفاده از پرچم تبلیغاتی

امروزاین سبک تبلیغاتی کاربرد فراوانی دارند و در اکثر مکان‌ها شما آنها را مشاهده می‌کنید. از مزایای استفاده از این سبک تبلیغاتی می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 1. استفاده از این روش تبلیغاتی مقرون به صرفه می باشد.
 2. سبک و قابل حمل می‌باشد.
 3. یک ابزار تبلیغاتی با کاربری آسان و راحت است.
 4. طراحی و تولید آن ساده می‌باشد .
 5. تاثیر زیادی در جذب افراد دارد.
 6. با دوام و مقاوم می باشد.

 داشتن همین مزایا سبب شده تا افراد توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند و در زمینه کاری خود آن ها را به کار گیرند. استفاده از این نوع تبلیغاتی برای صاحبین کسب و کار به دلیل قابلیت جذب افراد و چشمگیر بودن آن بسیار توصیه می‌شود.

می‌تواند سبب رونق مشاغل و حرفه‌های مختلف شود و در واقع شما می‌توانید با صرف هزینه کمی یک روش بسیار تاثیرگذار و جذابی را برای تبلیغات برند خود به کار گیرید که دوام و ماندگاری بالایی دارد و با یک بار هزینه کردن می‌توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

 در نهایت می‌توان گفت استفاده از این سبک تبلیغاتی می‌تواند یک روش بسیار موثر برای معرفی، اعتبار و اقتدار بخشیدن به کسب و کارها باشد و افراد می‌توانند در زمینه ی تبلیغات از آن بهره ی کافی را ببرند. پرچم های تبلیغاتی قابل استفاده در هر شرایط و مکانی می‌باشند از همین رو استفاده از آنها بسیار رایج و پرکاربرد می‌باشد.

چاپ پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی در جنس و سایزهای مختلف و در هر طرح و رنگی قابل چاپ می‌باشد و بسته به سلیقه، هدف و زمینه کاری مشتریان طراحی و چاپ می‌شود و بر روی آن می‌توان پرچم یک کشور، لوگوی شرکت و دیگر تبلیغات را چاپ نمود.

 سعی کنید پرچم تبلیغاتی که سفارش می‌دهید از جنس با کیفیت و مرغوبی باشد تا بتواند اثرگذاری لازم را روی مخاطبین داشته باشد و شما را به اهدافتان برساند و هم می‌توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید و از آن بهره ی کافی را ببرید.

به طور کلی می‌توان گفت استفاده از ابزارهای تبلیغاتی که پرچم یکی از آنها می‌باشد می‌تواند شما را در رسیدن به اهداف و چشم‌اندازهایتان یاری کند و مسیر موفقیت را برایتان هموارتر سازد هر حرفه و شغلی که دارید می‌بایست از روش‌های مختلف تبلیغات بهره بگیرید در این صورت می‌توانید سبب جذب افراد، افزایش فروش و یا ارائه ی خدمات خود شوید.

جنس پرچم تبلیغاتی

پرچم‌های تبلیغاتی در جنس‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند جنس‌هایی مانند ساتن، جیر، مخمل و غیره که پارچه ی ساتن در دو نوع مات و براق وجود دارد و پایه‌های آن نیز از جنس‌هایی مانند استیل، سنگ و برنجی می‌باشد.

چون پرچم‌ها در فضاهای باز نیز کاربرد دارند می‌بایست با دوام بوده و در مقابل عوامل محیطی مقاوم باشند و در برابر نور خورشید و باران و دیگر شرایط آب و هوایی مشکلی برای آنها پیش نیاید و دچار پارگی و یا کمرنگ شدن نشوند.

 همچنین بهتر است قابلیت شستشو داشته باشند  و صاحبین حرفه و مشاغل مختلف با توجه به کاربرد پرچم و هدفی که دارند بایستی پرچم مناسب خود را انتخاب کنند و جنس و طرح مورد نظر را با طراحان در میان گذاشته تا آنها بتوانند پرچم تبلیغاتی مناسبی را برای آنها طراحی و چاپ کنند.

در این صورت می‌توانند به اهداف خود در مسیر شغلی که دارند دست پیدا کنند و خود را از دیگران متمایز کرده و در عرصه ی رقابت پیروز میدان باشند.