ساخت لوگو موشن قم

ساخت لوگو موشن

ساخت لوگو موشن باعث می شود که برند شما دارای اینترو ویدئویی بوده و برای تدوین ویدئو ها، کانال ویدئویی، ویدئو مارکتینگ و … از آن استفاده کنید.

لوگو موشن چیست؟

شما در هر حرفه و کسب و کاری که هستید داشتن لوگو می‌تواند به برند شما هویت ببخشد و به نوعی نماد کسب و کار شما باشد. در واقع می‌توان گفت لوگو اولین و مهم‌ترین هویت بصری یک برند می‌باشد که تاثیر زیادی در جلب توجه افراد دارد و اگر لوگوی شما جذاب و زیبا باشد، مخاطبین با دیدن آن ترغیب می‌شوند که با حرفه و شغل شما بیشتر آشنا شوند و می‌توانید با بهره گرفتن از آن افراد را به سمت خودتان جذب کنید با طراحی لوگو برای برند خودتان می‌توانید جایگاه خودتان را در حرفه‌ای که دارید تثبیت کنید و در عرصه ی رقابت بتوانید گام اول را محکم و پرقدرت بردارید.

 حال اگر قصد دارید جذابیت و کیفیت لوگوی خود را بالاتر ببرید، می‌توانید از لوگوموشن استفاده کنید، لوگو موشن در واقع یک لوگوی متحرک می‌باشد که می‌تواند توجه افراد را بیشتر به سمت شما جلب کند و آنها را هیجان زده کند. طراحان برای طراحی لوگوموشن با اضافه کردن موشن گرافیک و یک صوت به لوگو آن را متحرک کرده و بر جذابیت آن می‌افزایند.

 امروزه لوگوموشن طرفداران فراوانی دارد و دلیل آن هم همین جذابیت و زیبایی آن می‌باشد و هر کسب و کار و برندی که قصد دارد به صورت حرفه‌ای و پیشرفته به فعالیت خود ادامه دهد و در میان رقبا جایگاه بالاتری را کسب کند و همچنین پرستیژ کاری خود را حفظ کند، بهتر است از لوگوموشن بهره ی کافی را ببرد.

انواع لوگو موشن چیست؟

 شما می‌توانید بسته به نوع کسب و کاری که دارید و سلایق خود یکی از انواع لوگو موشن را انتخاب کنید. از انواع لوگوموشن می‌توان موارد زیر را نام برد:

لوگوموشن فلت

 این نوع لوگوموشن جز اولین لوگوموشن‌ها می‌باشد که دارای فضای دو بعدی است در این نوع لوگوموشن طراحان با به کارگیری افکت‌های گرافیکی و کارتونی به طراحی آن می‌پردازند لوگوموشن فلت نسبت به سه بعدی  دارای قیمت مناسب‌تری می‌باشد.

لوگوموشن سه بعدی

در این لوگوموشن طراحی در یک فضای سه بعدی انجام می‌شود و در این مدل طراحان با بهره گرفتن از جلوه‌های ویژه و صوت و حرکت در یک فضای سه بعدی به طراحی این لوگوموشن می‌پردازند این نوع لوگوموشن نسبت به لوگوموشن فلت حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تر می‌باشد و دارای قیمت بالاتری نیز هست.

لوگوموشن آماده

 این لوگوموشن در قالب و طرح‌های آماده می‌باشد که با قیمت کمتری به فروش می‌رسد و قابل خرید در سایت های خاصی می باشد و صاحبین کسب و کار می‌توانند با جایگذاری نام و برند خود در آنها و ایجاد تغییرات جزئی آنها را به کار گیرند. این لوگوموشن برای کسب و کارهای کوچک و یا افرادی که به تازگی کار خود را شروع کرده‌اند و بودجه ی کمی دارند مناسب می‌باشد.

لوگو موشن چه کاربردهایی دارد؟

لوگوموشن می‌تواند باعث بالا رفتن کلاس و پرستیژ برند و کسب و کار شما شود و شما را از رقبایتان متمایز کند. همچنین لوگوموشن از نفوذ پذیری و جذابیت بصری بیشتری نسبت به لوگو برخوردار می‌باشد و می‌تواند در ذهن مخاطبین شما ماندگار شود چرا که لوگو موشن اولین هویت بصری برند شما و اولین ارتباط چشمی مخاطبین با برند و حرفه ی شما می‌باشد.

 پس بهتر است با طراحی یک لوگوموشن جذاب، حرفه‌ای بودن خود را به افراد نشان دهید و اعتماد آنها را جلب کنید. کاربرد لوگوموشن می تواند در تبلیغات شما در بستر فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، وب سایت، یوتیوب، استفاده از آن در تبلیغات تلویزیونی باشد و  شما می توانید به این شکل در جذب افراد و افزایش فروش و یا ارائه ی خدماتتان بتوانید موفق عمل کنید و به اهداف خود در  کسب و کاری که دارید دست پیدا کنید.

 هزینه کردن بر روی لوگوموشن در واقع می‌تواند به نوعی سرمایه‌گذاری نیز باشد چرا که مزایای فراوانی برای کسب و کار شما داشته و می‌تواند باعث دیده شدن و شناخته شدن برند شما شود و یک شروع خوبی را برای شما در حرفه ای که دارید رقم بزند.

تعرفه ی ساخت لوگوموشن چقدر است؟

تعرفه ی ساخت لوگوموشن به موارد مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان یک قیمت واحد و مشخصی را برای آن در نظر گرفت. مواردی که در تعیین قیمت گذاری لوگوموشن تاثیر دارند عبارتند از زمان موشن گرافی، نوع موشن گرافی، صدا یا نریتوری که بر روی آن گذاشته می‌شود، سطح تخصص و مهارت طراح گرافیکی و یا شرکت مورد نظر .

از مهم‌ترین عوامل موثر در تعیین تعرفه ی ساخت لوگوموشن، نوع آن است. هر کدام از انواع لوگو موشن مانند لوگو موشن فلت، لوگو موشن سه بعدی و لوگو موشن آماده که هر کدام قیمت‌های متفاوتی دارند و شما می‌توانید با توجه به کسب و کار و سلایقی که دارید و همچنین بودجه‌ای که در اختیار شماست یکی از انواع لوگوموشن را انتخاب کنید. از این جهت که چه کسی روی لوگوموشن صحبت می‌کند و یا اینکه چه صدایی بر روی آن قرار می‌گیرد، طراحان نیز هر کدام تعرفه‌های مخصوص به خود را دارا می‌باشند پس بنابراین هزینه ی ساخت لوگوموشن به طراح آن و یا شرکت مورد نظر نیز بستگی دارد.

تفاوت طراحی لوگوموشن اختصاصی و قالب آماده چیست؟

لوگو موشن‌های اختصاصی و حرفه‌ای به دلیل مزایای فراوانی که دارند، می‌توانند روی مخاطبین شما تاثیر خوبی داشته باشند. این لوگوموشن‌ها به دلیل حرفه‌ای بودن و بالا بودن کلاس کاری آنها می‌توانند سبب جلب اعتماد مخاطبین هدف شما شوند و شما بتوانید جایگاه مناسبی را در بین آنها پیدا کنید. یکی دیگر از مزایای لوگوموشن‌های اختصاصی این مورد است که به سبب جذابیت و کیفیت بالایی که دارند، می‌توانند در ذهن مخاطبین شما ماندگار شوند.

 همچنین این لوگوموشن‌ها قابلیت استفاده در پلتفرم‌های مختلف را دارا می‌باشند که شما می‌توانید از این مورد بهره ی کافی را برای تبلیغات کسب و کار خود ببرید و همچنین این لوگوموشن مخصوص برند شما ساخته شده و همین امر می‌تواند بر حرفه‌ای بودن و جذابیت برند شما بیفزاید.

چرا از لوگو موشن‌های آماده استفاده کنیم؟

 اگر شما صاحب کسب و کار کوچکی هستید و در آغاز راه می‌باشید و بودجه ی محدودی دارید، می‌توانید از لوگو موشن های آماده استفاده کنید. این لوگوموشن‌ها در طرح‌ها و قالب‌های آماده در وب سایت‌ها موجود می‌باشند که شما می‌توانید با قیمت مناسب آنها را خریداری کنید. در این لوگو موشن‌ها امکان تغییرات محدودی وجود دارد و شما می‌توانید با تغییرات جزئی آن را به لوگوموشن برند خود تبدیل کنید.

  لوگوموشن آماده  برای کسب و کارهای حرفه‌ای و یا برندهایی که قصد نفوذ و گسترش در میان افراد را دارند توصیه نمی‌شود و طراحی لوگو موشن اختصاصی با نرم‌افزار افتر افکت انجام می‌شود که نیاز به زمان و مهارت کافی دارد از همین رو قیمت این نوع طراحی بالاتر می‌باشد.