جعبه شخصی سازی شده هدایا

هدایای تبلیغاتی

یکی از لازمه های ماندگاری در ذهن مخاطب، هدیه دادن وسایل و ابزارهایی است که همیشه همراه او باشد. هدایای تبلیغاتی همیشه در محیط کار، ماشین، منزل و … همراه اوست. شما می توانید با سفارش های مشتری یا در نمایشگاه های مختلف لوازم و تجهیزاتی را به مخاطبین و مشتریان خود هدیه دهید. 

ما بهترین هدایای تبلیغاتی را با بهترین کیفیت، قیمت مناسب و ارزان و با توجه به نیاز مشتریان شما، تهیه می کنیم. اگر شما هم قصد خرید یا استعلام قیمت هدایای تبلیغاتی را دارید،  حتما با ما تماس بگیرید.

هدایای تبلیغاتی ما انواع مختلفی دارد که برای اعیاد مختلف، مدیران، پزشکان، کودکان، فروشگاه ها و شرکت ها مناسب خواهد بود. این هدایای نفیس، لاکچری، ارزان و با قیمت مناسب و از جدیدترین و بروزترین هدایای تبلیغاتی می باشد.

 

 

 

هدایای تبلیغاتی چیست؟

امروزه تبلیغات جایگاه ویژه‌ای در توسعه کسب و کار افراد دارد. هر کسب وکاری برای پیشرفت و توسعه خود به تبلیغات احتیاج دارد که یکی از انواع این تبلیغات، هدایای تبلیغاتی هستند. هدایای تبلیغاتی روشی برای جلب نظر مشتریان و القای حس ارزشمند بودن به آنهاست. این روش طی چندین سال گذشته بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است و  شاید به نظر برسد اهدا و تهیه هدایای تبلیغاتی در ابتدا خرجی اضافه باشد.

 اما هرچه این هدایا خلاقانه‌تر و ارزشمندتر باشد باعث جلب توجه بیشتر مشتریان و در نتیجه رونق کسب وکار مورد نظر می‌شود. هدایای تبلیغاتی همانطور که از نامش پیداست جهت تبلیغ کسب و کار، تبلیغ اداره‌ها، مدرسه و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هدایای تبلیغاتی معمولاً شامل وسایل کاربردی با استفاده بالا می‌باشد تا همیشه جلوی چشم افراد باشد. این هدایا می‌توانند شامل چاپ سررسید، چاپ انواع تقویم، انواع هدیه ها و گیفت‌ها، بسته‌های مدیریتی و… باشند. هدایای تبلیغاتی برای یک شرکت بدین صورت است که نام و یا نماد شرکت مورد نظر در قالب هدایای تبلیغاتی مثل تقویم و… به دیگران اهدا می‌شود.

هدف این هدایا فقط تبلیغات نیست و برخی اوقات ممکن است شما برای قدردانی از پرسنل خود از این هدایا بهره بگیرید. همچنین این هدایای تبلیغاتی از جهتی نشان حرفه‌ای بودن شما در کسب و کار نیز می‌باشد. زیرا شما با این کار می توانید از بسیاری از حریفان خود پیشی بگیرید. هدایای تبلیغاتی می‌توانند کار بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر را برای شما به شکلی دیگر و جامعه ی هدف مناسب تری انجام دهند.

هدیه تبلیغاتی فلش خودکار قمقمه ماشین حساب
خرید هدایای تبلیغاتی در قم و تهران

خرید هدایای تبلیغاتی

امروزه برای جذب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری وفادار از راهکارهای تبلیغاتی زیادی استفاده می‌شود.یکی از ساده‌ترین و نسبتا به صرفه‌ترین این راه‌ها، خرید و  اهدا هدایای تبلیغاتی می‌باشد. خرید هدایای تبلیغاتی باید به صورت هدفمند صورت بگیرد و از وسایل و ابزارهای کاربردی باشد که مورد استفاده قرار می‌گیرند. مثلاً انتخاب وسایلی مانند تقویم‌های رومیزی، انواع خودکار، ماگ و لیوان و انواع وسایل الکترونیکی مانند فلش مموری، انواع ساعت و … هوشمندانه به نظر می‌رسد.

استفاده و انتخاب این ابزار‌ها به این دلیل است که وسایل مذکور شاید بیشترین کاربرد را در زندگی ما داشته باشند. از این رو حک کردن نام و برند خاصی بر روی آنها باعث می‌شود تا نگاه افراد دائماً با برند مذکور در ارتباط باشد و یادآور کسب و کار مورد نظر شود.

سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی علاوه بر موارد ذکر شده به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.برای سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی ابتدا باید مخاطب خود را شناسایی کنید. یعنی اینکه برای چه کسانی می‌خواهید این هدایای تبلیغاتی را تهیه کنید. زیرا قطعاً کاربرد هر یک از گیفت‌های گفته شده برای هر مخاطبی متفاوت است. استفاده از طرح‌ها و هدایایی که انتخاب می‌کنید هرچه ساده‌تر و کاربردی‌تر باشد قطعاً از زیبایی بیشتری برخوردار خواهد بود و برای مخاطب جذاب‌تر و چشم نوازتر خواهد شد.

 

فروش هدایای تبلیغاتی

با توجه به کاربرد روز افزون هدایای تبلیغاتی و گسترش روش‌های تبلیغات، طرفداران استفاده از هدایای تبلیغاتی بیشتر شده است و فروش هدایای تبلغیاتی رونق بسیار زیادی گرفته است. فروش هدیه‌های تبلیغاتی یکی از روش‌های تبلیغاتی رایج و موثر است که هر کسب و کار کوچک و بزرگ می‌تواند با خرید آنها، از آن استفاده کند.

با توجه به اینکه اطلاعات شرکت مورد نظر در هدیه ثبت می‌شود، با هر بار استفاده این اطلاعات در ذهن مخاطب حک می‌شود. امروزه استفاده از روش هدایای تبلیغاتی نسبت به چاپ بروشور و یا از این قبیل بازدهی بیشتری دارد چرا که اغلب ما این بروشورها را دور می‌اندازیم و هیچگاه اطلاعات آن در ذهن ما نمی‌ماند.

ولی هدایای تبلیغاتی تا مدت‌ها با شخص می‌مانند و آن را دور نمی‌اندازند از این رو تاثیر این گونه تبلیغات بر روی مخاطب نیز افزایش می‌یابد. معمولا اطلاعاتی که روی این گیفت‌ها ثبت می‌شود شامل آدرس، شماره تماس، لوگو و … می‌باشد.

این موضوع که کی و کجا از این گیفت‌های تبلیغاتی استفاده شود بسیار بر مخاطب تاثیرگذار است. برای مثال اگر گیفت مربوط به یک شرکت الکترونیکی باشد دادن این گیفت‌ها به مخاطبانی که در یک پاساژ هستند، شاید تاثیر چندانی نداشته باشد. همچنین تشخیص این موضوع که این هدایا به چه کسانی داده شود نیز مهم است. مثلاً اگر هدایا بین کودکان و سالمندان پخش شود تقریباً فقط هزینه شما از بین رفته است.

 

قیمت هدایای تبلیغاتی
فروش هدایای تبلیغاتی در قم و تهران

قیمت هدایای تبلیغاتی

قیمت هدایای تبلیغاتی بسته به اینکه هدیه انتخابی شما چه چیزی باشد، متغیر است. بدیهی است که قیمت هدیه ای مانند ساعت با قیمت خودکار یکسان نباشد. همچنین قیمت طراحی هدایای تبلیغاتی کالاهای مختلف نیز با هم فرق می‌کند و به نوع هدیه بستگی دارد.

قیمت طراحی هدیه تبلیغاتی هزینه‌ای است که گرافیست در ازای طراحی آن هدیه تبلیغاتی مورد نظر از کارفرما دریافت می‌کند. طبیعی است که هرچه هدیه مورد نظر از نظر طراحی پیچیده‌تر و سخت‌تر باشد، هزینه طراحی آن و به همین ترتیب قیمت هدایای تبلیغاتی نیز بالاتر خواهد رفت. همچنین روشن است که هرچه گرافیست حرفه‌ای‌تر باشد، دستمزد آن نسبت به یک گرافیست تازه کار بیشتر خواهد بود.

از طرفی وقتی شما به گرافیستی هدایای تبلیغاتی را سفارش می‌دهید، مدت زمانی طول خواهد کشید تا آن را به شما تحویل دهند.حال اگر شما خواهان این باشید که این هدایای تبلیغاتی را زودتر از موعد قرارداد دریافت کنید، بر قیمت این هدایا تاثیر خواهد گذاشت. معمولا گرافیست‌های حرفه‌ای طرح اولیه را چندین مرتبه ویرایش می‌کنند تا به سلیقه و طرح مد نظر کارفرما نزدیک شود. هرچه تعداد این اصلاحات از طرف کارفرما بیشتر شود نیز قاعدتاً هزینه بیشتری برای کارفرما خواهد داشت.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خوشبختانه امروزه گزینه‌های بسیار زیادی برای استفاده از ایده‌های خلاقانه، جهت تولید هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد وجود دارد. به طور کلی دادن هدیه به کسی بیانگر محبت و احترام به طرف مقابل است. هدایای تبلیغاتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این هدایا نشانگر نوعی تشکر، اعتماد و در عین حال حمایت از یک برند است. اگر این هدایا خلاقانه‌تر باشند، نشان دهنده ارزش قائل شدن برای مخاطب است. امروزه همه کالاها به سرعت در حال تغییر و بهتر شدن هستند.از این رو اگر شما از هدایای تبلیغاتی قدیمی استفاده کنید، قطعاً صورت جالبی نخواهد داشت.

بهتر است سازمان‌ها و کارفرماهایی که می‌خواهند از هدایای تبلیغاتی برای رونق کسب و کار خود استفاده کنند نیز همگام با پیشرفت و تغییر روز افزون مد و طراحی پیش بروند تا صرف این هزینه برای آنها بی فایده نباشد.

همچنین اگر این هدایا خلاقانه‌تر باشند از لحاظ بصری چشم نوازتر خواهد بود و اگر ظاهر این هدایای تبلیغاتی خلاقانه‌تر و کاربردی‌تر باشد، مخاطب استفاده بیشتری از آن خواهد کرد. همچنین به همین خاطر ممکن است سایرین نیز از این هدیه‌ها خوششان بیاید و نام برند مورد نظر بر سر زبان ها ، بچرخد.

 

هدایای تبلیغاتی خلاقانه
هدایای تبلیغاتی جدید

هدایای تبلیغاتی جدید

امروزه هدایای تبلیغاتی بهترین روش برای تبلیغات هستند. هرچه این هدایا جدیدتر و به روزتر باشند، قطعاً تاثیر آن بر مخاطب بیشتر خواهد شد زیر مخاطب به روشنی درک خواهد کرد که کسب و کار مورد نظر برای مخاطب خود ارزش قائل است. هر روزه بر انواع هدایای تبلیغاتی افزوده می‌شود اما انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی نیازمند چند مورد است که باید رعایت شود.

هدیه مورد نظر باید نه تنها از نظر ظاهر جدید و به روز باشد، بلکه باید از متریال با کیفیتی درست شده باشد تا نه تنها وظیفه تبلیغاتی خود را به خوبی انجام دهد، بلکه نیازها و ترجیحات مخاطبین را نیز پوشش دهد. به طور مثال امروزه استفاده از وسایل الکترونیکی گسترش یافته است. برای همین دادن هدایایی که به این موضوع مرتبط باشد هوشمندانه است.

از هدایای تبلیغاتی جدید می‌توان به پارک فون‌ها، جا موبایلی رومیزی که کاربرد بسیاری دارد،فلش مموری، ماگ‌ها و لیوان‌های سرامیکی و … اشاره کرد. طبیعی است که این هدایا هر روزه طبق نیاز مخاطب عوض می‌شوند و جای خود را به هدایای جدیدتر و به روزتر می‌دهند. به همین دلیل بهتر است کسب و کارها نیز همگام با این تغییرات پیش بروند تا در کسب و کار خود از سایر رقبا عقب نمانند.

جدیدترین و به روزترین گیفت‌های تبلیغاتی

 امروزه یکی از بهترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات استفاده از گیفت‌های تبلیغاتی می‌باشد. این روش یکی از راه‌های مطمئن برای ثبت کردن نام و برند خود در ذهن و قلب مشتری می‌باشد. این هدایا باید به گونه‌ای باشند که بتوانند دائماً با مشتری تعامل و ارتباط برقرار کنند.

این موضوع به این معنی نیست که شما حتماً باید از گیفت‌های تبلیغاتی گران قیمت استفاده کنید بلکه با کمی خلاقیت می‌توان هدیه منحصر به فرد یا مشتری هدیه داد. شما می‌توانید از کالاهای زیادی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید اما باید حتماً این موضوع را در نظر داشته باشید که این هدایا باید کاربردی باشند تا مدت‌ها مشتری از آنها استفاده کند و از این راه نام و برند شرکت مورد نظر در ذهن بماند.

از مواردی که امروزه می‌توان از آنها به عنوان جدیدترین و به روزترین گیفت‌های تبلیغاتی اشاره کرد، جاکارتی تبلیغاتی می‌باشد.با توجه به این موضوع که دیگر هیچکس برای خرید از پول نقد استفاده نمی‌کند جاکارتی می‌تواند هدیه  ای جدید و به روز و متفاوت باشد. از دیگر گیفت‌های جدید و به روز می‌توان فلش مموری، ست های مدیریتی، فلاسک‌های تبلیغاتی، پرچم‌های کوچک و انواع ابزارها را نام برد که هر روزه کاربرد آنها رو به افزایش است.

جدیدترین و بروزترین گیفت های تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی به صرفه

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدیه تبلیغاتی ارزان به معنای بی‌ارزش بودن آن نیست و ما می‌توانیم با انتخاب هوشمندانه،هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنیم که  با حداقل هزینه بیشترین کارایی را داشته باشد. برای مثال بسیاری از وسایل هستند که در عین کاربردی بودن قیمت آنها نیز به صرفه است. از جمله هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب پایه نگهدارنده گوشی است که در عین کاربرد زیادش از قیمت کمتری برخوردار است. مورد بعدی جاقلمی‌های چوبی هستند که کاربرد آنها به گونه‌ای است که همیشه با چشم کاربران در ارتباط است.

نمونه دیگر چراغ‌های مطالعاتی کوچک هستند که منبع انرژی آنها گوشی است و در عین کاربردی بودن بسیار ارزان هستند‌. کامپیوترها وسایلی هستند که همیشه و همه جا از آنها استفاده می‌شود.

انتخاب پد موس ها می‌تواند انتخابی هوشمندانه باشد چرا که همیشه جلوی چشم ما هستند. مورد بعدی دفترچه یادداشت‌ها هستند که به شدت کاربردی‌اند و تقریبا اکثر ما هر روزه استفاده زیادی از دفاتر و کاغذ ها می کنیم.

 پس دیدن هر روزه این تبلیغات بر روی دفترچه یادداشت، باعث ماندگاری آنها در ذهن می‌شود. هدیه‌های تبلیغاتی که بتوان با حداقل مبلغ حداکثر کارایی را داشته باشند، بسیارند فقط کافیست نگاه ما برای انتخاب آنها دقیق‌تر باشد.

 

هدایای تبلیغاتی لاکچری

هدایای تبلیغاتی لوکس به نوعی از هدایا گفته می‌شود که از کیفیت ساخت بالا و همچنین طراحی چشم نوازی برخوردار باشند و این هدایا فقط شامل نوع خاصی از محصولات نیستند. بلکه ساده‌ترین هدیه نیز اگر از طراحی یا متریال خاصی ساخته شده باشد جز هدایای تبلیغاتی لاکچری محسوب می‌شود.

امروزه هدایای تبلیغاتی لاکچری مورد توجه بسیاری قرار گرفته‌اند. به دلیل اینکه هزینه و سفارش این دسته از هدایای تبلیغاتی زیاد است باید به مخاطب آن نیز توجه شود و بین افراد خاص توزیع شود. این هدایا همانطور که از نامشان پیداست باید از زیبایی و جذابیت بالایی برخوردار باشند تا در نگاه اول توجه مخاطب را به خود جلب کنند و مخاطب را ترغیب کند تا آن را سال‌های طولانی نزد خود نگه دارد.

حک لوگو و برند شرکت مورد نظر نیز باید به گونه‌ای باشد که به زیبایی آن آسیبی نزند. از آنجا که قیمت این هدایا زیاد است معمولا آن را به کسانی که از ارزش زیادی برای شرکت مورد نظر برخوردار هستند، اهدا می‌کنند. از جمله این هدایای تبلیغاتی لوکس می‌توان به ست‌های مدیریتی اشاره کرد که معمولاً شامل کراوات، کمربند، خودکارهای زیبا و لوکس ست‌های چرمی مثل کیف پول و حتی پیراهن و… می‌باشند.

 

هدایای تبلیغاتی لاکچری
هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید

حتماً این فکر تاکنون برایتان پیش آمده که یک هدیه تبلیغاتی مفید چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. با توجه به فراگیر شدن استفاده از هدایای تبلیغاتی باید از ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی مفید و خوب آگاه باشیم تا بتوانیم به درستی هدیه مورد نظر را انتخاب کنیم.

اینکه ما چه گیفتی را برای هدیه انتخاب می‌کنیم برای تبلیغات ما بسیار تاثیرگذار است. زیرا اگر انتخاب ما درست و مفید نباشد برند مورد نظر به خوبی در ذهن‌ نخواهد ماند، اما اگر گیفت مورد نظر از کالاهای  مفید و کاربردی باشد ماندگار خواهد شد و باعث ارتباط بیشتر و تنگاتنگ مشتری با شما می‌شود.

قطعاً برای شما پیش آمده که به چیزی احتیاج داشته باشید و درست همان وقت آن را به شکل هدیه از کسی دریافت کنید، بدین صورت حتماً شما از آن کالا به خوبی مراقبت خواهید کرد و آن را هی چگاه از ذهن نخواهید برد.

برای همین بهتر است برای این هدیه‌های تبلیغاتی کالاهایی را انتخاب کنید که کاربرد آنها هر روز رو به افزایش است. به طور مثال تلفن همراه یکی از وسایلی هست که تقریباً همه از آن به طور مداوم استفاده می‌کنند. بنابراین انتخاب هدایای تبلیغاتی مفید که با آن مرتبط است هوشمندانه به نظر می‌رسد. بنابراین هرچه هدیه مورد نظر از لحاظ کاربرد مفیدتر باشد تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

هدایای تبلیغاتی در قم

برای فروش بیشتر و رشد کسب و کارتان راه‌های مختلفی وجود دارد که یکی از این راه ها تبلیغات می باشد.  تهیه هدایای تبلیغاتی روشی است که بسیار تاثیر گذار و کمک کننده است. سعی کنید هدایایی که انتخاب می‌کنید با کیفیت ،جذاب و خلاقانه باشد تا تاثیر بسیار خوبی را روی افراد و مشتریانتان داشته باشد.

 شما می‌توانید در تهیه هدایای تبلیغاتی در قم از هدایایی مثل فلش، ماگ، تقویم رومیزی، سالنامه صنایع دستی و و….. استفاده کنید و هچنین می‌توانید با توجه به فصلی که در آن قرار دارید، هدایایی مناسب آن فصل را تهیه کنید در نظر گرفتن ویژگی‌ها و شرایط افرادی که برای آنها هدایای تبلیغاتی تهیه می‌کنید نیز می‌تواند به شما در تهیه این هدایا کمک بسیاری کند.

برای خرید هدایای تبلیغاتی در قم می‌توانید روی ما حساب کنید ما با به کار گرفتن افراد متخصص و طراحان حرفه‌ای می‌توانیم هدایای تبلیغاتی ویژه و با کیفیتی برای شما طراحی و آماده کنیم این نکته را در نظر بگیرید که اگر هدایای تبلیغاتی از کیفیت لازم را برخوردار نباشند، می تواند نتیجه عکس برای شما داشته باشد و افراد ذهنیت خوبی نسبت به شما و شغلتان پیدا نکنند.

 پس اگر به دنبال فروش بیشتر و رشد حرفه‌ی خود هستید، این کار را به ما بسپارید و اگر طرح خاصی برای این هدایا مد نظرتان نیست نیز نگران نباشید. ما در کانون تبلغاتی آباد طراحان بسیار کارآمد و حرفه‌ای برای طراحی هدایای تبلیغاتی در قم شما به کار گرفته‌ ایم تا بتوانند به شما در این زمینه کمک کنند.

 

 

هدایای تبلیغاتی در قم
هدایای تبلیغاتی با چاپ

هدایای تبلیغاتی با چاپ

یکی از بهترین راه تبلیغات و ترویج و رشد کسب و کارتان می تواند، انتخاب هدایای تبلیغاتی باشد. هدایای  تبلیغاتی تاثیر بسیار زیادی را روی مشتریان و افراد می‌گذارد و می‌تواند نظر آنها را نسبت به شما جلب کند. یکی از هدایای تبلیغاتی هدایا دارای چاپ می‌باشند که بهتر است لوگو و نام برند خود یا مشخصات برند خود را برای چاپ انتخاب کنید. از هدایای تبلیغاتی با چاپ می‌توان ماگ، خودکار، تیشرت، جا موبایلی، زیر لیوانی ،تقویم رومیزی، دفترچه یادداشت ،سالنامه و…. را نام برد که شما می‌توانید عنوان تبلیغ خود را روی آنها چاپ کنید.

اگر به دنبال رونق کسب و کار و افزایش مشتری هستید، باید برای این کار هزینه کنید تبلیغات هم یکی از ‌راه هایی است که می‌تواند به رشد حرفه شما کمک کند و می‌توانید نتیجه آن را در رونق کسب و کار و رشد حرفه ی خود ببینید. چاپ افست و چاپ دیجیتال ۲ روش متداول چاپ می‌باشند. چاپ افست به دلیل مقرون به صرفه‌تر بودن و در عین حال با کیفیت بودن می‌تواند، انتخاب بهتری باشد شما می‌توانید لوگو یا یک پیام خاص را روی این هدایا چاپ کنید و  سعی کنید هدایای تبلیغاتی با چاپی که انتخاب می‌کنید باکیفیت و جذاب باشند تا بتوانند تاثیر خوبی را روی افراد بگذارند و مدت ها در ذهن آنها باقی بماند.

 در غیر این صورت یعنی اگر هدایای تبلیغاتی با چاپ شما کیفیت لازم را نداشته باشند، شاید نتوانید به نتیجه‌ای که می‌خواستید برسید و در برخی مواقع ضد تبلیغل عمل کرده اید. ما در کانون تبلیغاتی آباد در این زمینه و با بکارگیری طراحان حرفه ای که در اختیار داریم، می توانیم هدایای تبلیغاتی با چاپ با کیفیت و خاصی را برای شما آماده کنیم تا به مشتریان خود عرضه کنید و نتیجه ی آن را در جذب و افزایش مشتری ببینید.

هدایای تبلیغاتی با چاپ لیزر

امروز شرکت‌های زیادی در زمینه‌های مختلف مشغول فعالیت و حرفه ی خود می‌باشند و در چنین شرایطی رقابت با دیگر شرکت‌ها شاید کمی سخت به نظر بیاید. یکی از راه‌های رقابت تبلیغات است که روش های گوناگونی برای این کار وجود دارد.

 یکی از این راه ها تهیه هدایای تبلیغاتی می باشد که این هدایا انواع مختلفی دارند. تهیه هدایای تبلیغاتی با چاپ لیزر یکی از هدایایی هستند که می‌توانند برای افراد بسیار جذاب و خاص باشند. شما می‌توانید هر طرح یا نوشته‌ای را که مد نظرتان است روی اجسام مختلف حک کنید.

 تهیه هدایای تبلیغاتی با چاپ لیزر می تواند یکی از تاثیرگذارترین هدایا روی افراد باشد این هدایا با ماندگاری زیاد و جذابیتی که دارند، می توانند مدت‌ها در ذهن مشتری‌های شما باقی بمانند و توجه افراد زیادی با دیدن این هدایا به سوی شما جلب می شود.

 چاپ لیزر یک روش مقرون به صرفه و ماندگار است که شما می‌توانید با انتخاب یک طرح یا یک نوشته ی زیبا و حک آن روی اجسام مختلف، یک هدیه جذاب و خاص را برای آنها تهیه کنید که این هدایا باعث افزایش مشتری و وفاداری مشتریان سابق شما می‌شود و یکی از بهترین راه‌های تبلیغات است که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی افراد و مشتری های شما داشته باشد.

 در حال حاضر تهیه هدایای تبلیغاتی با چاپ لیزر از روش‌هایی است که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد که اگر این کار با کیفیت بالا انجام شود می تواند نتیجه بسیار خوبی برای شما داشته باشد و باعث افزایش فروش و جلب مشتری برای شما شود.

هدیه و هدایای تبلیغاتی برای پزشکان

پزشکان از قشرهای زحمتکش و پرتلاشی هستند که شما می‌توانید با دادن هدایای تبلیغاتی به آنها کمی از زحمات آنها را جبران کنید و هم نظر آنها را بیشتر به سمت خود جلب کنید و آنها را با کسب و کار خود آشنا کنید. از هدایای تبلیغاتی برای پزشکان می‌توان به کتاب های پزشکی، کت های آزمایشگاهی، پک های های بهداشت دهان و دندان ،کیسه آب گرم ، بالشت گردنی ، دستگاه تست قند، ست های پزشکی، جعبه کمک‌های اولیه و …. را نام برد.

 البته می‌توانید از هدایای غیر پزشکی هم استفاده کنید و این کاملا بستگی به نظر و سلیقه شما دارد که کدام را انتخاب کنید. در هر صورت این هدایای تبلیغاتی برای پزشکان یک روش بسیار موثر و جذاب برای جلب نظر جامعه پزشکی به سمت شما می‌باشد. از هدایای غیر پزشکی که شما می توانید انتخاب کنید می توان فلش، ماگ‌های هیتر دار و مسافرتی، تقویم رومیزی، پاور بانک، صنایع دستی، فلاسک تبلیغاتی و … را نام برد. هدایای تبلیغاتی می‌توانند تاثیر مثبتی را روی مخاطبین شما بگذارند و آنها را با خدماتی که شما ارائه می‌دهید آشنا کنند. پزشکان می توانند یک گروه هدف بسیار خوبی برای تبلیغات شما باشند که با دادن هدایای تبلیغاتی خود به آنها می توانید نتیجه ی بسیار خوبی بگیرید و افراد زیادی جذب کسب و کار شما شوند.

هدایای تبلیغاتی برای عید نوروز

از دیرباز در عید نوروز که مهم‌ترین جشن ایرانیان است، یکی از زیباترین آداب و رسوم مردم، هدیه دادن به یکدیگر می‌باشد. عید نوروز یکی از بهترین زمان‌ها برای دادن هدایای تبلیغاتی است که شما می‌توانید با دادن این هدایا لحظه‌های زیبایی را برای افراد بسازید و هم به تبلیغ کسب و کار خود بپردازید.

 به منظور اهدای هدایای تبلیغاتی برای عید نوروز شما باید گروه هدف ،جنسیت و شرایط مخاطبان خود را در نظر بگیرید. از هدایای تبلیغاتی عید نوروز می‌توان به سالنامه، تقویم رومیزی، گلدان، جعبه پذیرایی، ماگ ، ساعت، صنایع دستی و …. را نام برد که شما می‌توانید نام برند و لوگو یا اطلاعات دیگری از حرفه ی خود را بر روی آنها چاپ کنید و بسته به بودجه‌ای که دارید، هدیه خود را تهیه کنید.

اگر محدودیت بودجه ندارید، می توانید هر کالایی را که مناسب هدیه دادن است خریداری کنید ولی اگر با محدودیت بودجه روبرو هستید می‌توانید کالاهای مقرون به صرفه‌تر را انتخاب کنید. در هر حال هزینه کردن برای تبلیغات می تواند بسیار کمک کننده باشد و توجه افراد را به سوی شما جلب کرده و باعث افزایش مشتری و افزایش فروش شما شود.

عید نوروز با حال و هوای خاص خود می تواند زمان مناسبی برای دادن هدایای تبلیغاتی شما باشد و یک خاطره و ذهنیت بسیار خوبی را  از شما برای افراد بسازد که تا مدت‌ها این خاطره ی زیبا و جذاب در یاد آنها بماند پس اگر به دنبال زمان مناسبی برای دادن هدایای تبلیغاتی خود هستید عید نوروز می‌تواند یکی از آن زمان‌ها باشد تا شما بتوانید حرفه ی خود را به بهترین شکل تبلیغ کنید و نتیجه خوبی از آن بگیرید.

هدایای تبلیغاتی شب یلدا

شب یلدا یکی از آیین‌های باستانی ما ایرانیان می باشد و یکی از شب‌های خاطره انگیز است که افراد خانواده و فامیل تا پاسی از شب در کنار هم لحظات خوش و خاطره انگیزی را سپری می‌کنند. شب یلدا یکی از بهترین فرصت‌ها و مناسبت‌ها برای دادن هدایای تبلیغاتی است. در این شب که افراد خانواده و فامیل دور هم جمع می‌شوند و لحظات خوبی را کنار هم سپری می کنند شما می‌توانید با دادن هدایای تبلیغاتی خاطره شب یلدا را برای افراد، زیباتر و ماندگارتر کنید و تا مدت‌های زیادی این خاطره و ذهنیت خوب در ذهن مخاطبین شما باقی بماند.

 از هدایای تبلیغاتی شب یلدا می‌توان فال حافظ، پک آجیل‌خوری، صنایع دستی، وسایل تزیینی با طرح انار، ماگ های تبلیغاتی و …. را نام برد. هزینه کردن برای تبلیغات یکی از روش‌هایی است که شما می‌توانید برای جذب مشتری و افزایش فروش خود انجام دهید و افراد با دیدن هدایای تبلیغاتی شما نظرشان به سوی  شما جلب خواهد شد و مدت‌ها این خاطره در ذهن آنها باقی خواهد ماند. شما می‌توانید هدایای تبلیغاتی شب یلدا را مناسب با حال و هوای این شب تهیه کنید که در این صورت هدایای شما خاص تر و جذاب‌تر خواهد شد. شب یلدا یکی از بهترین مناسبت ها برای دادن هدایای تبلیغاتی است که شما می توانید نتیجه خوبی از آن بگیرید و شب یلدا را برای افراد دلنشین تر و زیباتر کنید.

هدیه و هدایای تبلیغاتی برای کودکان

گروه هدف برای تبلیغات کسب و کار شما همیشه بزرگسالان نیستند و کودکان هم می‌توانند مخاطبین شما باشند. تهیه هدیه و هدایای تبلیغاتی برای کودکان می‌تواند بسیار جذاب و خاص باشد. کودکان علاقه بسیاری به هدیه گرفتن دارند و می تواند برای آنها بسیار هیجان انگیز باشد و لحظات زیبایی برای آنها بسازد و والدین آنها را  هم تحت تاثیر قرار دهد.

با این کار همزمان می‌توانید نظر هر دو گروه سنی را به خودتان جلب کنید هدایای تبلیغاتی برای کودکان می‌تواند بسیار تاثیرگذار بوده و یک خاطره ی خوب را برای آنها و والدینشان بسازد. هزینه کردن برای تبلیغات یک راه مطمئن و نتیجه بخش است که  می‌تواند کسب و کار شما را معرفی کند و باعث جذب مشتری برای حرفه شما شود.

از هدایای تبلیغاتی برای کودکان می‌توان از جعبه مداد رنگی، توپ، جاکلیدی، لوازم التحریر، کتاب های رنگ آمیزی، ماگ های تبلیغاتی، پازل‌های تبلیغاتی و …. را نام برد. کودکان یک گروه هدف بسیار جذاب و خاص هستند که می‌توانند با هدایای کوچک هم خوشحال شوند و خوشحالی و هیجان آنها می‌تواند روی والدینشان هم تاثیر بگذارد و نظر آنها را به سوی شما جلب کند. هدیه و هدایای تبلیغاتی برای کودکان می تواند یک نتیجه ی بسیار خوبی را برای شما در پی داشته باشد.

هدیه و هدایای تبلیغاتی برای مدیران

مدیران یکی از گروه‌های هدفی هستند که که با دادن هدایای تبلیغاتی به آنها هم می‌توانید از آنها تشکر و قدردانی کنید و هم کسب و کارتان را به آنها معرفی کنید. مدیران نقش بسیار مهمی را در سازماندهی ، کنترل و ایجاد نظم در سازمان‌ها را دارند و می‌توانند یک گروه هدف بسیار مهم و جذابی برای تبلیغات شما باشند.

مدیران به واسطه ارتباطاتی که دارند می‌توانند برای ترویج کسب و کار شما بسیار موثر باشند. از هدایای تبلیغاتی برای مدیران می‌توان ست های مدیریتی، پاور بانک، ماگ های هیتردار و مسافرتی، صنایع دستی، فلش و ….را نام برد. اهدای هدایای تبلیغاتی برای مدیران علاوه بر قدردانی و تشکر از آنها می‌تواند به شناخت شما و ترویج حرفه و خدمات شما کمک فراوانی کند.

 هدایای تبلیغاتی یکی از روش‌های تبلیغی می‌باشد که می‌تواند بسیار تاثیرگذار و جذاب باشد و خاطره ی خوب و ماندگاری را از شما و شغلتان برای افراد بسازد. شما با هزینه کردن برای تبلیغات می‌توانید سبب جذب مشتری و افراد زیادی به سوی خود شوید.

 مدیران یکی از گروه‌های هدف بسیار با ارزشی هستند که می‌توانند در رشد حرفه‌ ی شما کمک شایانی کنند و سبب ترویج شغل و حرفه ی شما شوند. بنابراین همیشه مدیران را برای دادن هدایای تبلیغاتی خود در نظر داشته باشید که می‌تواند نتیجه بسیار خوبی را برای شما داشته باشد.

 

هدیه و هدایای تبلیغاتی برای ماشین

افراد در طول روز وقت زیادی را در خودروی خود سپری می‌کنند. هدایای تبلیغاتی که می‌توان از آنها در خودرو استفاده کرد، یکی از شیوه‌های تبلیغ است که می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد و در معرض دید افراد زیادی در طول روز قرار بگیرد.

 هدایای تبلیغاتی سبب افزایش ارتباط، اعتمادسازی و جلب مشتری می‌شود. از هدایای تبلیغاتی برای خودرو می توان فلش مموری، فلاسک مسافرتی، آفتابگیر ماشین، سطل خودرو، شارژر فندکی، هولدر گوشی موبایل و …. را نام برد.

هدایای تبلیغاتی برای ماشین یکی از هدایایی هستند که افراد زیادی می‌توانند آنها را ببینند و نظرشان به سمت شما جلب شود و می توانند بسیار تاثیرگذار باشند. یکی از وسایل پرکاربرد در ماشین فلش مموری است که در خودرو بسیار استفاده می‌شود و ماندگاری آن زیاد است.

یکی دیگر از این وسایل که  افراد زیادی  می‌توانند آن را ببینند و نظرشان به سمت شما جلب شود آفتابگیر ماشین است که شما می‌توانید لوگو یا برند خود را روی آن چاپ کنید در این صورت افراد زیادی آن را خواهند دید. هزینه کردن برای هدایای تبلیغاتی بسیار موثر بوده و می تواند سبب جذب مشتری و حفظ مشتریان قبلی شود و سطح فروش شما را بالا ببرد.

 

هدیه و هدایای تبلیغاتی برای روز پزشک

روز پزشک یکی از بهترین مناسبت‌هایی است که شما می‌توانید از آن برای دادن هدایای تبلیغاتی خود استفاده کنید. پزشکان از افراد پرتلاش و فداکاری هستند که برای سلامتی افراد زحمات زیادی می‌کشند. شما می‌توانید با دادن هدایای تبلیغاتی از زحمات آنها تقدیر و تشکر کنید و برند و حرفه ی خود را هم به آنها معرفی کنید. این کار سبب رشد و ترویج حرفه ی شما می‌شود و نظر افراد زیادی را به سمت شما جلب خواهد کرد. شما باید از هدایای با کیفیت، جذاب و خلاقانه استفاده کنید تا بتوانید خاطره ی خوبی برای آنها بسازید.

 از هدیه و هدایای تبلیغاتی برای روز پزشک می‌توانید، هدایایی را انتخاب کنید که مرتبط با حوزه پزشکی بوده و  یا اینکه از کالاهای غیر پزشکی استفاده کنید. از کالاهای پزشکی که می‌توان برای هدیه روز پزشک استفاده کرد می توان دماسنج دیجیتال ،کتاب‌های پزشکی، ست‌های پزشکی، جعبه کمک‌های اولیه، پک‌های بهداشت دهان و دندان و ….. نام برد.

از هدایای غیر پزشکی هم می‌توان ماگ های هیتر دار و مسافرتی، فلش مموری، صنایع دستی، پاور بانک، فلاسک تبلیغاتی و …. را نام برد. پزشکان می‌توانند یک گروه هدف بسیار مهم و جذاب برای شما باشند که دادن هدایای تبلیغاتی به آنها می‌تواند در روند رشد حرفه ی شما تاثیرگذار باشد و نتیجه ی بسیار خوبی از آن بگیرید.

نمایشگاه هدایای تبلیغاتی

یکی از رویدادهای مهم در صنعت تبلیغات برپایی نمایشگاه هدایای تبلیغاتی می‌باشد. این نمایشگاه هر ساله آذر ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود. تولید کنندگان و شرکت‌های زیادی در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند. این نمایشگاه هدایای تبلیغاتی به دلیل تنوع بالای محصولات بهترین فرصت برای خرید هدایای تبلیغاتی می‌باشد.  شما می‌توانید با حضور در نمایشگاه هدایای تبلیغاتی، با عرضه کنندگان این هدایا ارتباط مستقیم بگیرید و هر آنچه را که نیاز دارید تهیه کنید.

 در این نمایشگاه شرکت‌هایی که در عرصه تبلیغات و بازاریابی فعالیت دارند و همچنین صنایع وابسته به آنها حضور پیدا می‌کنند. در این نمایشگاه هدایای تبلیغاتی تولید کنندگان کالاهای تبلیغاتی مثل سالنامه و تقویم رومیزی، تابلوهای تبلیغاتی، ماگ‌های تبلیغاتی، خودکار، روان نویس، پاور بانک، ساعت دیواری و دفترچه یادداشت و…. و شرکت‌های وارد کننده دستگاه‌های چاپ و لیزر و بسته‌بندی نیز حضور دارند.

 شما با شرکت در این نمایشگاه علاوه بر بالا بردن سطح فروش خود می توانید در ایجاد رابطه و جذب افراد جدید و معرفی محصولات جدید خود، به فروش هرچی بیشتر دست پیدا کنید و اگر مصرف کننده هستید می‌توانید از بین هدایای تبلیغاتی متنوعی که در این نمایشگاه عرضه می‌شود، هدیه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. حضور در نمایشگاه یک فرصت بسیار مناسب برای جذب مشتری و ایجاد روابط جدید است که شما می توانید تاثیر آن را در رشد و ترویج حرفه ی خود ببینید.

هدایای تبلیغاتی خاص

تهیه هدایای تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغات می‌باشد که تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری، افزایش اعتماد و وفاداری و ایجاد حس خوب در افراد دارد. هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار بالایی دارند و گاهی بسته به شرایط و گروه هدفی که دارید، نیاز است از هدایای تبلیغاتی خاص استفاده کنید.

هدایای تبلیغاتی خاص ممکن است برای شما هزینه بیشتری ایجاد کنند ولی قطعاً نتیجه این هزینه کردن را خواهید دید و تاثیر آن هم به مراتب بیشتر خواهد بود. شما برای افزایش فروش و جذب مشتری و رقابت با سایر تولید کنندگان نیاز به تبلیغات دارید تا از رقبا عقب نمانید.

 تهیه ی هدایای تبلیغاتی خاص از روش‌های تبلیغ بسیار جذاب و موثر هستند که شما می‌توانید از آن بهره ببرید. از هدایای تبلیغاتی خاص می‌توان صنایع دستی، جعبه‌های پذیرایی، کالاهای چرمی، تابلوهای ارزشمند، کتاب‌های نفیس و …. را نام برد. شما با دادن این هدایا می توانید روابط خود را با مشتریان خاص خود حفظ کنید و حس وفاداری و اعتماد را در آنها بیشتر کنید و همچنین افراد جدیدی را به مشتریان خود اضافه کنید و سطح فروش خود را بالا ببرید.

 ایجاد حس خوبی که بعد از گرفتن هدیه در افراد ایجاد می‌شود می تواند بسیار تاثیرگذار بوده و مدت‌ها در یاد و خاطره آنها باقی بماند و همیشه یک تصویر خوب و ماندگار از شما داشته باشند.

نمونه هدایای تبلیغاتی

امروزه تبلیغات یک روش موثر برای فروش بیشتر و رقابت با دیگر شرکت‌ها و تولید کنندگان می‌باشد. اگر می‌خواهید در این رقابت شما برنده باشید، باید برای آن هزینه کنید و زمان لازم را به آن اختصاص دهید. هدایای تبلیغاتی یکی از موثرترین و جذاب‌ترین راه تبلیغات هستند که شما می‌توانید بهره ی کافی را از آن ببرید و به هدفی که می خواهید برسید شما با توجه به گروه هدفی که دارید و بودجه ی خود، می‌توانید هدایای تبلیغاتی خود را تهیه کنید.

با دادن هدایای تبلیغاتی علاوه بر بالا بردن سطح فروش خود می توانید حس اعتماد و وفاداری مشتریان فعلی خود را نیز بالا برده و افراد جدیدی را به مشتریان خود اضافه کنید. هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار بالایی دارند که از نمونه هدایای تبلیغاتی می توان به انواع ماگ های تبلیغاتی، فلش مموری، خودکار، ساک ‌های پارچه‌ای، پاور بانک، سالنامه، تقویم رومیزی، صنایع دستی، ساعت، دفترچه یادداشت، فلاسک تبلیغاتی و….اشاره کرد.

این هدایای تبلیغاتی تا مدت‌ها در خاطر مشتری شما باقی می مانند و می‌تواند عامل موثری در موفقیت شغلی شما باشد و سطح فروش شما را تا حد زیادی بالا ببرد. شما می‌توانید تهیه و طراحی هدایای تبلیغاتی خود را به ما بسپارید. ما با طراحان حرفه‌ای که در اختیار داریم هدایای تبلیغاتی با کیفیت و جذابی برای شما تهیه خواهیم کرد.

هدایای سازمانی

شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف عموماً در طول سال و در مناسبت‌های خاصی مثل عید نوروز و شب یلدا و …. برای کارکنان خود هدایایی را در نظر می‌گیرند که با دادن این هدایا علاوه بر تقدیر و تشکر از کارکنان خود می‌توانند برند و حرفه خود را هم تبلیغ کنند.

 با دادن هدایای سازمانی شما می‌توانید حس اعتماد و وفاداری را در کارکنان خود بالا ببرید و این کار تاثیر بسیار زیادی را در بهبود روابط با کارکنان دارد. هدایای سازمانی باعث ایجاد یک حس خوب و رضایت در افراد می‌شود و همین رضایت و خوشحالی می تواند، مسئولیت پذیری و حس اعتماد کارکنان را بالا ببرد و آنها با رغبت بیشتری وظایف سازمانی خود را انجام دهند.

 این مسئولیت پذیری و رضایت  ایجاد شده در آنها می تواند در روند بهتر شدن سازمان شما  بسیار تاثیرگذار باشد از هدایای سازمانی می‌توان انواع ماگ ،ساعت دیواری،کارت هدیه، تابلو، سررسید، خودکار، کتاب و …. را نام برد.

 اگر قصد دارید در مناسبت های خاصی مثل عید نوروز و شب یلدا و…. هدایای  سازمانی خود را تهیه کنید، بهتر است  از هدایایی استفاده کنید که مناسب با حال و هوای آن روزها باشد. مثل پک‌های آجیل، پک‌ های هدیه‌های یلدایی، صنایع دستی، سالنامه، جعبه پذیرایی، گلدان و … استفاده کنید.

هدایای VIP

هدایای تبلیغاتی یکی از راه‌های جذب مشتری و افزایش اعتماد و وفاداری در افراد می‌باشد. شما بسته به گروه هدف و بودجه‌ای که دارید، می‌توانید هدایای تبلیغاتی خود را تهیه کنید. با دادن هدایای تبلیغاتی یک حس خوب و رضایت در افراد ایجاد می کنید و برند و حرفه ی خود را هم به آنها معرفی خواهید کرد.

 اگر گروه هدف شما از نظر جایگاه و رتبه شغلی در رده‌های بالایی قرار دارند و شما قصد دارید به آنها هدیه بدهید بهتر است از هدایای VIP و لوکس استفاده کنید. گاهی شرکت ها قصد دارند برای مشتریان خاص خود به منظور محکم کردن روابطشان با آنها هدایای ویژه‌ای تهیه کنند. برای تهیه ی این هدایا باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید ولی قطعاً نتیجه خوبی از آن خواهید گرفت.

 از هدایای VIP می توان تابلوهای نفیس، کالاهای چرمی، ست‌های مدیریتی، کتاب‌های نفیس، ساعت‌های مچی ، صنایع دستی و…را نام برد. دادن هدایای VIP بسیار خاص و جذاب است و یک روش تبلیغ مؤثر و نتیجه بخش است که علاوه بر ایجاد یک رابطه ی خوب و صمیمیت بیشتر می‌تواند تاثیر زیادی در رشد کسب و کار شما داشته باشد و  مشتریان خاص شما را حفظ کرده  و نظر افراد جدیدی را به سمت شما جلب کند.

هدایای سمینار

اگر قصد برگزاری سمینار را دارید، شما می‌توانید از این فرصت برای دادن هدایای تبلیغاتی خود استفاده کنید و به شرکت کنندگان سمینار آنها را اهدا کنید. با این کار هم کیفیت برگزاری سمینار خود را بالا می‌برید و هم اینکه برند و حرفه ی خود را تبلیغ خواهید کرد.

 از هدایایی که در سمینارها استفاده کرد، می‌توان به بسته‌های پذیرایی، خود کار تبلیغاتی، تقویم رومیزی و سررسید، دفترچه یادداشت، ساعت‌های تبلیغاتی، فلش، ماگ های تبلیغاتی، صنایع دستی، ست های مدیریتی را نام برد.

شما باید هدایایی را که انتخاب می کنید با کیفیت و جذاب باشند تا بتوانند تاثیر خود را روی افراد بگذارند و نظر آنها را به سمت شما جلب کنند. سمینارها یکی از بهترین فرصت‌ها برای جذب افراد و معرفی شغل و حرفه‌ ی شما می‌باشد که اگر این کار با نظم و برنامه ریزی انجام شود، تاثیر بسزایی در ذهنیت افراد نسبت به شما خواهد داشت و می تواند یک تصویر خوب و قابل قبولی را تا مدت ها از شما و شغلتان در ذهن آنها باقی بگذارد.

شما باید سعی کنید هدایایی که انتخاب می‌کنید از کیفیت خوبی برخوردار باشند و جذاب و خلاقانه باشند تا بتوانید به هدفی که دارید برسید. در سمینارها می‌توانید از لوح‌های تقدیر و تندیس‌های تبلیغاتی هم برای تقدیر و تشکر از افرادی که مد نظرتان  استفاده کنید با این کار هم از آنها قدردانی می‌کنید و هم شغل و حرفه ی خود را تبلیغ خواهید کرد.

هدایای همایش

برگزارکنندگان همایش‌های مختلف برای بالا بردن کیفیت برگزاری مراسمشان و معرفی بیشتر شغل و حرفه‌ ی خود می‌توانند، از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند. دادن این هدایا در کنار برگزاری یک مراسم شکیل و منظم می‌توانند بسیار تاثیرگذار باشند. شما می‌توانید با توجه به شرکت کنندگانی که در مراسم شما حضور دارند و بسته به شغل و جایگاهی که دارند و بودجه‌ای که در اختیار شماست، هدایای همایش خود را انتخاب کنید.

 هدایای مختلفی که می‌توانید از آنها استفاده کنید عبارتند از کالاهای چرمی، صنایع دستی، ست‌های مدیریتی ، ماگ‌های تبلیغاتی، ساعت‌های رومیزی، پاور بانک و …. سعی کنید هدایایی را که انتخاب می‌کنید هم کاربردی باشند و هم اینکه از کیفیت لازم برخوردار باشند در این صورت می‌توانند تاثیرگذار بوده و  یک تصویر ذهنی خوبی در ذهن افراد از شما و شغلتان ایجاد کنند.

 شما با این کار می‌توانید نظر افراد زیادی را جلب کنید و اعتبار شرکت خود را بالا ببرید. همایش ها یک فرصت بسیار مناسب برای معرفی شما و فعالیت‌هایتان است که شما می‌توانید با برگزاری یک همایش خوب و با کیفیت و دادن هدایای جذاب و خاص یک خاطره و تصویر ذهنی خوبی از خودتان برای افراد بسازید و موفقیت های زیادی در حرفه ی خود برسید.

هدایای مناسبتی

مناسبت‌های مختلف و زیادی در کشور ما وجود دارند که این مناسبت‌ها یکی از بهترین زمان‌ها برای دادن هدایای تبلیغاتی برای شما می‌باشد. مناسبت هایی مثل روز پزشک، روز مهندس، روز معلم، روز پرستار، روز مادر و…. یا اعیاد مذهبی مثل عید قربان و عید غدیر همچنین مناسبت‌ها و آیین‌های باستانی مانند عید نوروز ،شب یلدا و…. که شما بسته به گروه هدفی که دارید می‌توانید این مناسبت‌ها را انتخاب کنید و هدایای تبلیغاتی خود را به آنها هدیه کنید.

با این کار علاوه بر تقدیر و تشکر از آنها می توانید کسب و کار خود را هم بیشتر معرفی کنید و حس اعتماد و وفاداری مشتریان فعلی را افزایش دهید و همچنین افراد جدیدی را به مشتریان خود اضافه کنید. شما بایستی با توجه به مناسبتی که در آن قرار دارید و حال و هوای آن و در نظر گرفتن مخاطبینی که قصد دادن هدیه به آنها را دارید، هدایای مناسبتی خود را انتخاب و خریداری کنید. چند نمونه از هدایای مناسبتی که می‌توان نام برد عبارتند از ست های مدیریتی، پک‌های یلدایی، پک های آجیل، جعبه‌های پذیرایی، ساعت، کالاهای چرمی، صنایع دستی، انواع کتاب‌ها مرتبط با مناسبتی که در آن قرار دارید مثل کتاب‌های دعا و مناجات، فال حافظ ،کتاب‌های نفیس که  برای تهیه ی هدایای مناسبتی این نکات را حتماً در نظر بگیرید:

 1. نوعی مناسبتی که در آن قرار دارید
 2. گروه هدفی که در اختیار دارید
 3. شغل و جایگاه افراد
 4. جنسیت

با در نظر گرفتن این نکات و تهیه ی هدایای جذاب و با کیفیت، شما می‌توانید به نتیجه ی دلخواه خود برسید و نظر افراد را به سمت خود جلب کنید.

کالاهای تبلیغاتی

تبلیغات یکی از راه‌های افزایش فروش و جذب مشتری می‌باشد. امروزه با وجود شرکت‌ها و تولیدکنندگان زیادی که وجود دارند شما باید برای رقابت با آنها و موفقیت در شغل و حرفه ی خود راه‌های افزایش فروش و رونق کسب و کار خود را بدانید و آنها را به کار بگیرید.

 یکی از این راه‌ها تبلیغات می‌باشد که یک روش بسیار کارآمد و تاثیرگذار در موفقیت شغلی شما می باشد.  راه‌های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که یکی از آنها استفاده از کالاهای تبلیغاتی می‌باشد. شما با تهیه کالاهای تبلیغاتی و هدیه ی آنها به مخاطبین خود، می‌توانید نظر آنها را به سمت خود جلب کنید و آنها را با خدمات و کسب و کار خود بیشتر آشنا کنید. کالاهای تبلیغاتی متنوع و فراوانی وجود دارند که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید و بهره ی کافی را از آنها ببرید.

 از این کالاهای تبلیغاتی می‌توان ماگ های تبلیغاتی، خودکار، ساعت، سالنامه، تقویم رومیزی، ساک ‌های پارچه‌ای، فلش مموری، دفترچه یادداشت، کتاب، فلاسک تبلیغاتی، جاکارتی و …. را نام برد. شما برای انتخاب و خرید کالاهای تبلیغاتی مواردی مثل سن و جنس گروه هدف، جنسیت مخاطبین، جایگاه و رتبه شغلی و مناسبتی که در آن قرار دادید را بایستی در نظر بگیرید تا بتوانید کالایی مناسب تهیه کنید و تاثیر آن را در فروش و جذب مشتری ببینید.

اقلام تبلیغاتی

یکی از راه‌های رونق کسب و کار شما تبلیغات می‌باشد. تبلیغات با شیوه‌های مختلفی که دارند تاثیر بسزایی در بالا بردن سطح فروش و موفقیت شغلی شما دارا می باشند. یکی از راه‌های تبلیغات استفاده از اقلام تبلیغاتی است که می‌تواند یک راه مقرون به صرفه و موثر برای جذب مشتری و افزایش فروش شما باشد.

 اقلام تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و شما می‌توانید با توجه به شرایط گروه هدف و بودجه‌ای که در اختیار دارید اقلام تبلیغاتی خود را تهیه کنید. نمونه‌هایی از اقلام تبلیغاتی عبارتند از: ماگ های تبلیغاتی، سررسید و سالنامه، خودکار، تقویم رومیزی، ساک‌های پارچه‌ای، فلش مموری، پاور بانک، جاکارتی و…. که  این اقلام می‌توانند تاثیر بسیار زیادی در رشد و ترویج حرفه و شغل شما داشته باشند.

شما با تهیه اقلام تبلیغاتی و هدیه دادن آنها به افراد می‌توانید یک حس خوب و رضایت را در آنها ایجاد کنید و نظر آنها را به سمت خود جلب کنید. با تهیه اقلام تبلیغاتی و چاپ برند یا لوگوی خود روی آنها می‌توانید در ذهن مخاطبین خود ماندگار شوید. سعی کنید اقلامی را که انتخاب می کنید دارای کیفیت بالا و کاربردی و خلاقانه باشند تا بتوانید تاثیر آن را روی گسترش کسب و کار خود ببینید و اعتبار شرکت خود را بالا ببرید.

هدایای تبلیغاتی عمده

اگر قصد دارید برای تبلیغ کسب و کار خود تبلیغات انجام دهید، تهیه ی هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین راه‌های تبلیغات می‌باشد که می تواند مقرون به صرفه ولی در عین حال بسیار تاثیر گذار باشد. اگر تعداد بالایی هدایای تبلیغاتی نیاز دارید، شما می‌توانید به صورت عمده این محصولات را خریداری کنید.

 هدایای تبلیغاتی عمده هزینه پایین تری نسبت به تکی و تعداد کم آن را دارا می باشد. با این کار شما می‌توانید با صرف هزینه ی کمتری کسب و کار خود را معرفی کنید و هم اینکه با دادن هدیه حس اعتماد، وفاداری و جذب مشتریان جدید را افزایش دهید. سعی کنید هدایایی که انتخاب می‌کنید جذاب، با کیفیت و کاربردی و مناسب گروه هدف شما باشند.

با این کار شما می‌توانید برند و حرفه ی خود را در ذهن مخاطبان تثبیت کنید. از جمله هدایای تبلیغاتی عمده می‌توان خودکار، ماگ های تبلیغاتی، ساک‌های پارچه‌ای، جاکارتی، سررسید و سالنامه ، جاکلیدی و …را نام برد حس خوب و رضایتی که در افراد بعد از گرفتن هدیه به وجود می آید باعث ترغیب آنها به خرید از شما می‌شود و شما می‌توانید با این کار فروش خود را بالا ببرید و در شغل و حرفه‌ ی خود به جایگاهی که می‌خواهید برسید ما می‌توانیم هدایای تبلیغاتی شما را به صورت عمده و با کیفیت بالا برای شما تهیه کنیم تا بتوانید به بهترین شکل و با صرف هزینه ی کمتری کسب و کار خود را تبلیغ کنید.

تولید هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از روش‌های توسعه ی کسب و کار شما می‌باشند. این هدایا تنوع بسیار بالایی دارند و می‌توانند سلیقه و نیاز همه ی مشتریان را جوابگو باشند. تولید هدایای تبلیغاتی شامل کالاهای زیادی می‌ شود که شما می‌توانید با توجه به بودجه ی خود و شرایطی که دارید آنها را انتخاب کنید و از این روش جذاب برای جذب مشتری و بالا بردن سطح فروش خود استفاده کنید.

 این هدایا شامل قیمت‌های متنوعی نیز می باشند تا همه ی مشتریان بتوانند حتی با بودجه ی کمی که در اختیار دارند آنها را تهیه کنند و به تبلیغ شغل و حرفه ی خود بپردازند. هدایای تبلیغاتی بایستی با کیفیت و جذاب و خلاقانه باشند تا بتوانند تاثیر خود را روی افراد بگذارند و نظر آنها را نسبت به شما جلب کنند تا شما بتوانید در جذب مشتری و بالا بردن فروش خود موفق عمل کنید.

 تمام سعی گروه ما یعنی کانون تبلیغاتی آباد بر این است که بتوانیم هدایای تبلیغاتی متنوع و با کیفیتی را برای شما طراحی و تولید کنیم تا شما بتوانید بهترین نتیجه را از این شیوه ی تبلیغاتی بگیرید.

سفارش هدایای تبلیغاتی

استفاده از هدایای تبلیغاتی یک روش بسیار جذاب و خاص برای جذب افراد می‌باشد و می‌تواند در موفقیت شغلی شما تأثیر بسزایی داشته باشد. با دادن هدایای تبلیغاتی افراد زیادی به سمت شما جذب می‌شوند و حس اعتماد و وفاداری در مشتریان فعلی شما برانگیخته می‌شود.

 هدایای تبلیغاتی با تنوع بالایی که دارند، دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارند و شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را به راحتی انتخاب و خریداری کنید. نمونه‌هایی از هدایای تبلیغاتی عبارت از ماگ‌ها، سررسید و سالنامه، تقویم رومیزی، جاکارتی، خودکار، ساک پارچه‌ای، فلش مموری، پاور بانک، تابلو، کتاب و ….که شما می‌توانید با توجه به ویژگی‌های مخاطبین خود و شرایطی که دارید، یکی از آنها را انتخاب کنید.

 شما برای سفارش هدایای تبلیغاتی خود هم می‌توانید به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی اقدام کنید. گروه تبلیغاتی آباد شرایطی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید خرید خود را به صورت حضوری و اینترنتی انجام دهید.

ما با تولید هدایای باکیفیت و جذابی که طراحی و تولید می‌کنیم این اطمینان را به شما می‌دهیم که شما با استفاده از این هدایای تبلیغاتی به اهداف خود خواهید رسید. خرید اینترنتی زمان کمتری را از شما می‌گیرد بنابراین اگر وقت کافی برای این کار ندارید، بهتر است خرید اینترنتی را انتخاب کنید که یک روش خرید ساده و مطمئن می باشد.

انواع هدایای تبلیغاتی

امروزه مشاغل مختلف و شرکت‌های زیادی در حال فعالیت و ارائه ی خدمات هستند که همگی آنها به دنبال راه‌هایی برای کسب موفقیت شغلی و جذب افراد می‌باشند. استفاده از تبلیغات یکی از این راه‌ها است که می‌تواند تاثیر فراوانی در رشد حرفه و شغل شما داشته باشد. استفاده از انواع هدایای تبلیغاتی یکی از راههای مختلف تبلیغات می‌باشد که می‌تواند برای مخاطبین شما بسیار جذاب و دلنشین باشد و آن حس رضایت و خوشحالی که بعد از گرفتن هدیه در افراد ایجاد می‌شود، می‌تواند مدت‌ها در ذهن آنها ماندگار شود.

 هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار بالایی دارند و افراد می‌توانند با توجه به شرایطی که در آن قرار دارند و گروه هدفی که در اختیار آنها است،  هدایای تبلیغاتی خود را انتخاب و خریداری کنند. انواع هدایای تبلیغاتی عبارتند از ماگ ها، خودکار، ساک‌های پارچه‌ای، فلش مموری، پاور بانک، سررسید و سالنامه، فلاسک‌های مسافرتی، جاکارتی، جعبه‌های پذیرایی، تقویم رومیزی، ساعت و….. که شما با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید و نوع مخاطبین خود می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید. سعی کنید هدایایی را که انتخاب می‌کنید از کیفیت خوبی برخوردار باشند تا بتوانند تاثیر خوبی در جذب مشتری و فروش شما بگذارند.

فروشگاه اینترنتی هدایای تبلیغاتی

امروزه مردم به خاطر شرایط کاری و مشغله‌های بسیاری که دارند، فرصت خرید حضوری را پیدا نمی‌کنند و اغلب ترجیح می‌دهند خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. به همین خاطر اغلب فروشگاه‌ها امکان خرید اینترنتی را برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند تا آنها بتوانند خریدی راحت و مطمئن داشته باشند و این بخش از مشتریان را نیز برای خود پوشش بدهند.

 فروشگاه‌های اینترنتی هدایای تبلیغاتی امکان خریدی راحت و جذاب را برای شما فراهم می‌کنند تا شما بتوانید در منزل یا محل کار خود خریدتان را انجام دهید و کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید. انواع مختلفی از کالاهای تبلیغاتی در فروشگاه های اینترنتی هدایای تبلیغاتی به فروش می رسند که برخی از آنها عبارتند از انواع ماگ ها، سررسید و سالنامه، خودکار های تبلیغاتی، جعبه های پذیرایی، کالاهای چرمی، فلش مموری، انواع پک های مناسبتی و…. .

 گروه تبلیغاتی آباد این امکان را به شما می‌دهد تا شما بتوانید سفارش خود را با صرف زمان بسیار کمی درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید. محصولات ما با تنوع بسیار بالایی که دارند می‌توانند همه ی سلیقه‌ها و نیازها را جوابگو باشند و شما می‌توانید خریدی راحت و جذاب را با فروشگاه اینترنتی ما تجربه کنید.

هدایای تبلیغاتی دیجیتالی

 در دنیای امروزی که هر روز نسبت‌ به روز های قبل استفاده از لوازم و وسایل دیجیتالی بیشتر شده است و دیگر نمی‌ توان با شرایط قبل و زندگی‌ های خالی از تکنولوژی پیش رفت.

 به‌ بیان‌ دیگر زندگی‌ های امروزی با فناوری‌ های مدرن و دیجیتالی شدن آمیخته شده است و افراد ناخودآگاه درگیر این موضوعات شده و حتی با اینکه اگر علاقه‌ ای به سبک زندگی‌ های مدرن و پیشرفته ی امروزی هم نداشته باشند باز هم نمی‌ توانند از این شرایط فرار کرد و باید از انها استفاده کنند.

 شما هم به‌ عنوان فردی که در داخل این جهان زندگی می‌ کند ناگزیر از پذیرفتن موقعیت کنونی و قرار گیری در روزمرگی‌ های دیجیتالی شده‌ اید. لذا هدایای تبلیغاتی دیجیتالی می تواند گزینه ی مناسبی برای تبلیغ هر کسب و کاری باشد.

ست هدیه

هدایای تبلیغاتی بسیار متنوع و پرکاربرد هستند و کالاهای مختلفی را شامل می‌شوند که شما می‌توانید از آنها برای تبلیغات کسب و کار خود و جذب افراد استفاده کنید. یکی از هدایای تبلیغاتی ست هدیه می‌باشد که بسیار جذاب و تاثیرگذار هستند و انواع مختلفی را دارا می باشند.

 این ست ها در یک بسته‌بندی شکیل به مخاطبین شما قابل ارائه هستند از انواع ست‌ها می‌توان ست‌های اداری، ست‌های مدیریتی، ست‌های پذیرایی، ست‌های مناسبتی، ست های دمنوش و…. را نام برد. ست‌های هدیه بسیار زیبا و خاص هستند و می‌توانند یک تصویر ذهنی خوب و ماندگاری از شما برای افراد بسازند. از وسایل پرکاربرد در ست‌های هدیه می‌توان فلش، پاور بانک، خودکار، کیف، سررسید، جاسوئیچی، صنایع دستی، تقویم رومیزی، زیر لیوانی، جا قلمی، فنجان و دمنوش، فلاسک و لیوان و …. را نام برد و شما می توانید از این ست‌ها در مناسبت‌ها و مراسم های مختلف استفاده کنید.

 به عنوان مثال در همایش‌ها و سمینارها، در سازمان‌های مختلف و در مناسبت‌هایی مثل عید نوروز، شب یلدا و مناسبت‌های بسیاری که در کشور ما وجود دارد، قابل ارائه هستند. اگر به دنبال هدیه ای خاص و زیبا هستید ما این ست‌های هدیه را به شما پیشنهاد می‌دهیم که می‌توانند نظر افراد بسیاری را به سمت شما جلب کنند و در بالا رفتن اعتماد و وفاداری مشتریان  و اعتبار شرکت شما و در نهایت افزایش فروش و جذب مشتری تاثیر بسزایی خواهند گذاشت.

 

ست هدیه ی تبلیغاتی

ست هدیه ی تبلیغاتی یک روش بسیار جذاب و خاص است که شما می‌توانید برای معرفی کسب و کار خود از آن بهره ببرید. این ست‌های هدیه با بسته‌بندی و طراحی زیبایی که دارند، می‌توانند تا مدت‌ها در ذهن مخاطبین شما ماندگار شوند و آنها را ترغیب کنند تا از خدمات و محصولات شما استفاده کنند. ست هدیه ی تبلیغاتی بسیار پرکاربرد و متنوع هستند و تاثیری به سزایی در جذب افراد به سمت شما دارند.

شما می توانید از ست‌های هدیه ی تبلیغاتی در مراسم‌های مختلف مثل جشن ها و مناسبت‌های مختلف مثل عید نوروز شب یلدا روز پزشک روز معلم و ….به افراد هدیه بدهید. کالاهایی مثل جاقلمی، زیر لیوانی، ساعت رومیزی، تقویم رومیزی، خودکار، کیف، جاسوئیچی فلاسک و لیوان، لیوان فنجان و دمنوش برای ست کردن استفاده کنید شما با دادن ست هدیه ی تبلیغاتی یک خاطره ی جذاب و ماندگار برای افراد خواهید ساخت که آنها تا مدت‌ها از آن یاد خواهند کرد و در ذهن آنها ماندگار خواهید شد.

هدایای بتنی

هدایای تبلیغاتی شامل کالاهای متنوع با جنس‌های مختلفی می‌باشند که شما می توانید با استفاده از آنها و هدیه دادن به افراد کسب و کار خود را تبلیغ کنید. یکی از این هدایای تبلیغاتی که بسیار زیبا و جذاب می باشند و ماندگاری بالایی دارند، هدایای بتنی هستند. این هدایا بسیار خاص و با دوام هستند و یک گزینه ی بسیار مناسب برای دادن هدیه به افراد می‌باشند و شما می‌توانید بسته به شرایطی که دارید، آنها را انتخاب کنید.

 از هدایای بتنی می‌توان جایادداشتی، ساعت رومیزی، گلدان، جاقلمی، جاکارتی، زیرلیوانی، تقویم رومیزی، جا شمعی  …. را نام برد. این هدایا بسیار خاص و زیبا هستند و طرفداران بسیار زیادی دارند. از ست های بتنی می توان ست های رومیزی شامل (ساعت رومیزی و تقویم رومیزی )، ست (ساعت رومیزی و جا قلمی )، ست (جاقلمی و جا کارتی) و ست پذیرایی (شکلات و آجیل )و….را نام برد.

 شما با دادن این هدایا به دلیل خاص بودن و ماندگاری بالای آنها می‌توانید تا مدت‌ها در خاطر افراد بمانید و آنها را ترغیب کنید تا از محصولات و خدمات شما استفاده کنند و می توانید حس اعتماد و وفاداری را در مشتریان خود افزایش دهید و اعتبار شرکت خود را بالا ببرید

 

هدایای چوبی

هدایای چوبی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی می‌باشند که بسیار زیبا و پرطرفدار هستند. این هدایا دارای تنوع بسیاری می باشند و به دلیل ماندگاری بالایی که دارند، بسیار کاربردی و تاثیرگذار هستند و می‌توانند برند و حرفه ی شما را تا مدت ها در ذهن مخاطبین شما تثبیت کنند و آنها همواره با دیدن این هدیه از شما یاد کنند.

 از نمونه هدایای چوبی می توان به ست های رومیزی، ست های پذیرایی، ساعت رو میزی، جا قلمی، جاکارتی، جا شمعی، زیر لیوانی، جاقلمی و… را نام برد. شما می توانید از این وسایل برای ست کردن استفاده کنید و یک ست هدیه ی چوبی جذاب و زیبا به مخاطبین خود هدیه بدهید و تاثیر آن را در رشد شغل و حرفه ی خود ببینید.

 هدایای چوبی بسیار پرکاربرد هستند و ظاهر زیبایی دارند به همین خاطر طرفداران بسیاری دارند شما با دادن هدایای چوبی به افراد می توانید نظر آنها را به سمت خود جلب کنید و آنها برای خرید محصولات و خدماتی که نیاز دارند به شما مراجعه کنند و شما از این طریق بتوانید سطح فروش و جذب مشتریان خود را بالا ببرید

محصولات چرمی

استفاده از هدایای تبلیغاتی یک روش تبلیغاتی بسیار جذاب و خاص هستند که امروزه کاربرد فراوانی دارند. این هدایا انواع مختلفی را دارا می باشند که شما می‌توانید با توجه به شرایط و گروه هدفی که دارید آنها را انتخاب کنید. گاهی اوقات نیاز است هزینه ی بیشتری برای هدایای تبلیغاتی اختصاص دهید. به عنوان مثال برای مشتریان خاصی که دارید و برای حفظ روابطتان لازم است، هزینه بیشتری پرداخت کنید. قطعاً شما نتیجه و اثر این هزینه کردن را خواهید دید.

 یکی از هدایای خاص و جذابی که شما می‌توانید بدین منظور استفاده کنید، محصولات چرمی می باشد که این محصولات تنوع بسیار بالایی دارند. نمونه‌هایی از محصولات چرمی عبارتند از کیف پول، کیف اداری، جاکارتی جاکلیدی چرمی، ست هدیه چرمی، کلاسور چرم، سررسید چرم که محصولات چرمی در عین جذابیت و زیبایی،  ماندگاری بسیار بالایی را نیز دارا می باشند و می‌توان برند یا لوگوی شرکت‌ها را با چاپ لیزر بر روی آنها حک کرد. شما می‌توانید با تهیه ی ست‌های هدیه چرمی و هدیه آن‌ها به افراد اعتماد و وفاداری مشتریان خود را افزایش دهید و یا نظر افراد جدیدی را به سوی خود جلب کنید.

 

سایر هدایای تبلیغاتی

برای موفقیت شغلی و جذب مشتری، شما نیاز به تبلیغات دارید تا دیگران با کسب و کار و خدمات شما بیشتر آشنا شوند و خودتان را بهتر به آنها معرفی کنید. راه‌های بسیاری برای تبلیغات وجود دارند که شما می‌توانید از آنها بهره ببرید. یکی از این راه‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی می‌باشد که یک روش بسیار تاثیرگذار و جذاب است.

انواع مختلفی از کالاها وجود دارند که از آنها می‌توان به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرد. از هدایای تبلیغاتی رایج می‌توان ماگ‌های تبلیغاتی، خودکار سررسید و سالنامه، تقویم رومیزی،  ساک‌های پارچه‌ای و …. را نام برد. سایر هدایای تبلیغاتی که می‌توان به آنها اشاره کرد عبارتند از گلدان تبلیغاتی، چراغ قوه ی تبلیغاتی، کوله ی تبلیغاتی، هدایای چوبی، هدایای بتنی، صنایع دستی، پاور بانک، ظروف تبلیغاتی، فلش مموری اسپیکر تبلیغاتی و…  که شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید و گروه هدف مورد نظرتان هدایای تبلیغاتی خود را انتخاب کنید. این هدایای تبلیغاتی علاوه بر ایجاد حس رضایت و خوشحالی در افراد می‌توانند به افزایش فروش و جذب مشتری شما کمک شایانی کنند

ابزار

برای تبلیغات ابزارهای مختلفی وجود دارد که شما می توانید با بکارگیری آنها به تبلیغات شغل خود و ارائه ی خدماتتان بپردازید. ابزارهای تبلیغاتی، بسیار مؤثر و مقرون به صرفه بوده و می توانید با صرف هزینه ی کمی آنها را خریداری کنید و با هدیه دادن آنها به افراد علاوه بر ایجاد حس رضایت و خوشحالی در آنها به جذب مشتری و بازاریابی نیز بپردازید. از ابزارهای تبلیغاتی می توان به چراغ قوه ی تبلیغاتی، گلدان تبلیغاتی، ظروف تبلیغاتی، ابزار دیجیتالی، و …. اشاره کرد.

بهتر است ابزارهایی را انتخاب کنید که کاربردی بوده و ماندگار باشند تا افراد با هر بار استفاده از آنها و با دیدن نام برند و لوگوی شما ترغیب شوند تا از محصولات شما و خدماتی که ارائه می دهید، استفاده کنند. این ابزارهای تبلیغاتی تأثیر بسزایی در تبلیغ حرفه و خدمات شما دارند و می توانند نظر افراد زیادی را به سمت شما جلب کنند.

 

ابزار تبلیغاتی

امروزه تبلیغات یکی از روش‌های بالا بردن سطح فروش و جذب مشتری می‌باشد. راه‌های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد و ابزار تبلیغاتی فراوانی هستند که شما می‌توانید برای رونق کسب و کار و معرفی خدماتی که ارائه می‌دهید، از آنها استفاده کنید.

یکی از ابزارهای تبلیغاتی که می‌تواند یک روش کم هزینه و بسیار موثر باشد، هدایای تبلیغاتی هستند. این ابزار تبلیغاتی با تنوع و کیفیت‌های گوناگون جوابگوی نیاز و سلیقه ی همه افراد می‌باشند و شما می‌توانید از این هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی بهره ببرید. از ابزارهای تبلیغاتی می‌توان چراغ قوه تبلیغاتی، گلدان تبلیغاتی، ظروف تبلیغاتی و …. را نام برد.

 برای تاثیرگذاری بیشتر بایستی ابزارهایی را انتخاب کنید که با کیفیت، ماندگار و کاربردی باشند در این صورت در ذهن مخاطبین ماندگار خواهید شد و آنها برای خرید محصول و استفاده از خدمات، شما را انتخاب خواهند کرد. شما می‌توانید ابزارهای تبلیغاتی را با توجه به بودجه‌ای که در اختیار شماست و سلیقه و نیاز مشتری و سن و جنس گروه هدف مورد نظرتان انتخاب کنید و هدیه ی تبلیغاتی مناسبی را انتخاب و خریداری کنید.

 

 

پک تبلیغاتی نمایشگاهی

شرکت کردن در نمایشگاه‌ها، رویدادها، سمینارها و کنفرانس‌هایی که در جهات مختلف برگزار می‌شوند، فرصت خوبی برای تبلیغات کسب و کار ها می باشد. از این رو شرکت در این سمینارها و اهدای هدیه‌های تبلیغاتی تاثیرات بسیار خوبی بر رشد کسب و کار شما خواهد گذاشت. یکی از این هدایای تبلیغاتی پک‌های تبلیغاتی هستند.

به دلیل متنوع بودن آیتم‌های آن، پک های تبلیغاتی نمایشگاهی بسیار چشمگیرتر از هدایای دیگر است. پک‌های تبلیغاتی شامل موارد مختلف است و شما می‌توانید با سبک و سلیقه خود آیتم‌های پک را انتخاب کنید. پک‌های تبلیغاتی معمولاً حاوی ملزومات شرکت در نمایشگاه می‌باشد. پک های تبلیغاتی نمایشگاهی شامل موارد مختلف است که از رایج ترین آنها پک‌های لوازم ابتدایی اداری، پک‌های دارای بروشور، پک‌های مدیریتی و … می‌باشند.

قیمت پک‌های تبلیغاتی بسته به آیتم‌های داخل آن متغیر است اما اگر شما بخواهید پک‌های تبلیغاتی مدیریتی را برای هدیه انتخاب کنید، مقرون به صرفه نیستند. اما معمولاً پک‌هایی را برای نمایشگاه انتخاب می‌کنند که در عین تبلیغات صرفه اقتصادی نیز داشته باشند. بعضی از این پک‌ها شامل لیوان کاغذی، برگه یادداشت، خودکار، کارت ویزیت، ساک دستی، بروشور و… می‌باشند.

این لوازم معمولا جز لوازمی هستند که دست به دست می‌چرخند و از این طریق می‌توانند تاثیر خوبی بر تبلیغ برند مورد نظر بگذارند و همچنین اهدای هدایا در نمایشگاه‌ها باعث می‌شود تا نظرات بیشتری را به خود جلب کنید.

 

جعبه و بسته‌بندی

پکیجینگ و بسته‌بندی از دیرباز از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. چرا که هرچه بسته‌بندی با کیفیت‌تر و جذاب‌تر باشد، باعث جذب هرچه بیشتر مشتریان به سمت کالای مورد نظر می‌شود.یک بسته‌بندی جذاب می‌تواند کالای شما را به شدت از سایر رقبا متمایز کند و به فروش و جذب هرچه بیشتر کالای شما کمک کند.

 بسته‌بندی ویترین کالای مورد نظر شماست و یعنی اولین چیزی که افراد متوجه آن می‌شوند، بسته‌بندی محصول است. بنا براین بهتر است ویترین شما در نگاه اول از جذابیت بالایی برخوردار باشد. حال فرض کنید که می‌خواهیم راجع به جعبه و بسته‌بندی یک هدیه صحبت کنیم. مسلماً ارزش این بسته‌بندی برای هدیه چندین برابر اهمیت پیدا خواهد کرد. به طور مثال، اگر شما بخواهید از کالایی به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنید مسلماً نیازمند یک پکیجینگ و بسته‌بندی زیبا و مناسب می باشد. اهمیت و ارزش بسته‌بندی آنها نیز از خود هدیه بیشتر است زیرا مشتری در نگاه اول به بسته‌بندی شما توجه می‌کند و سپس کالای داخل آن را مشاهده می‌نماید. بسته‌بندی زیبا نشانگر ارزش و اهمیت شما برای مخاطب است و در عوض باعث می‌شود مخاطب نیز برای جبران این اهمیت جزء مشتریان وفادار و ثابت شما شود.

 

هدیه روز معلم

مناسبات زیادی وجود دارند که ما در آن روز ها درصدد تهیه و تدارک هدیه هستیم. شاید هدیه دادن به افرادی که به سلیقه آنها آگاه هستیم کار راحت‌تری باشد اما این کار برای افرادی که به روحیات آنها آشنا نیستیم دشوارتر است به خصوص اگر آن شخص برای ما از اهمیت زیادی برخوردار باشد‌.

یکی از این مناسبت‌ها روز معلم است که همیشه یکی از دغدغه‌های افراد بوده است. اما در خرید این هدایا نکات مهمی وجود دارد که با رعایت آنها انتخاب راحت‌تر و بهتری خواهید داشت. یکی از این نکات این است که شما هدیه را برای معلم آقا یا خانم تهیه می‌کنید و نکته بعدی این که باید به آن توجه کرد سن و سال معلم است. زیرا سلیقه افراد در سن‌های مختلف متفاوت است‌ یکی از گزینه‌های خرید هدیه برای معلمان عزیز کارت هدیه می‌باشد.

کارت هدیه بدون در نظر گرفتن جنسیت و سن و سال گزینه مناسبی برای افراد است زیرا با کارت هدیه می‌توانند هرچه را که طبق سلیقه خود است تهیه کنند‌. مورد بعدی صنایع دستی هستند که همیشه برای همه از ارزش و جذابیت بالایی برخوردار بوده‌اند. صنایع دستی علاوه بر ارزش معنوی دارای ارزش مادی نیز می‌باشند چرا که علاوه بر زمان بر بودن ساخت آنها متریال آنها نیز دارای ارزش می‌باشد.گزینه های دیگری نیز برای خرید هدیه روز معلم وجود دارند که شما می‌توانید با بررسی شرایط گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

هدیه روز پزشک

افراد بسیار زیادی هستند که هر ساله در تاریخ یکم شهریور ماه درصدد تهیه هدیه برمی‌آیند تا کمی از زحمات پزشک عزیز خود را جبران کرده باشند. تهیه هدیه برای روز پزشک موجب تشویق و روحیه بخشی به پزشکان نیز می‌شود. از آنجا که برای هدیه روز پزشک با مخاطبی خاص روبرو هستیم بدیهی است که نمی‌توان هر چیزی را برای هدیه تقدیم کرد.

از این رو باید برای انتخاب هدیه بسیار دقت کرد تا بتوان هدیه‌ای در خور و شایسته برای این عزیزان تهیه کرد.تهیه هدیه برای پزشکان مرد به مراتب راحت‌تر است زیرا می‌توان از کالاهای بسیاری به عنوان هدیه استفاده کرد‌. از جمله این هدایا می‌توان به انواع ست لوازم اداری رومیزی، انواع لوازم قهوه و دمنوش، پک های گیاهی دمنوش و… اشاره کرد.

علاوه بر ارزش خود هدیه باید به بسته‌بندی آن نیز بسیار توجه شود چرا که در نگاه اول این بسته بندی است که نظر مخاطب را جلب می کند. هدیه روز پزشک برای بانوان پزشک نیز می‌تواند گاهاً با پزشکان مرد همسان باشد چرا که همانطور که در بالا اشاره شد برخی هدایایی که در بالا ذکر شد برای بانوان نیز مناسب هستند. آیتم‌های مناسب برای هدیه به پزشکان بسیارند که شما با توجه به روحیات و شخصیت پزشک مورد نظر می‌توانید بهترین هدیه را برای او به ارمغان آورید.

 

هدیه شب یلدا

شب یلدا یکی از جشن‌های تاریخی ما ایرانیان است که با وجود گذشت سال‌های طولانی هنوز هم در میان ایرانیان محبوب است و جایگاه خود را حفظ کرده است. شب یلدا فرصت خوبی برای جمع شدن کنار یکدیگر است تا محبت بین افراد بیشتر شود. هدیه دادن در این شب نیز بر این محبت تاثیرگذار است و شدت آن را چندین برابر می‌کند.

شاید سخت‌ترین قسمت تهیه هدیه شب یلدا انتخاب آن باشد. هدایای شب یلدا بسیار متنوع و گوناگون هستند و همین امر موجب می‌شود تا دست ما برای انتخاب هدیه بازتر باشد. زوج های تازه ازدواج کرده نیز بیشتر از همه ی افراد ، پای ثابت تهیه و تدارک هدیه شب یلدا هستند. امروزه بسیاری از فروشگاه‌ها نزدیک شب یلدا پک‌هایی را به صورت آماده عرضه می‌کنند تا خرید این هدایا برای افراد راحت‌تر باشد. شما نیز با توجه به روحیات طرف مقابل می‌توانید هدیه مناسب‌ خود را انتخاب کنید.

این موضوع که شما این هدیه را به چه کسی می‌دهید بسیار مهم است مثلاً اگر شما بخواهید این هدیه را برای کارمندانتان تهیه کنید با هدیه شخصی مثل همسر کاملاً متفاوت است. به همین دلیل شما باید طبق نیاز مخاطب خود هدیه را تهیه کنید. علاوه بر نکات ذکر شده، شرکت های بسیاری نیز در شب یلدا در صدد تهیه هدیه به کارمندان خود هستند و وجود پک های آماده، تهیه آن را برای شرکت ها و موسسات راحت تر کرده است. همچنین امروزه با پیشرفت تکنولوژی شما می‌توانید بدون کمترین زحمت، هدیه مناسب را انتخاب نمایید و یکی از سایت‌های معتبر تهیه هدیه شب یلدا سایت فروشگاه کانون تبلیغاتی آباد است که هدیه‌های متنوعی را طبق هر سبک و سلیقه‌ای دارا می‌باشند.

هدایای مدیریتی

 برای آنکه از مدیران در حوزه‌ های مختلف بتوان قدردانی و تشکر کرد می‌ توان از هدایای مدیریتی استفاده کرد که به‌ عنوان یکی از اثر گذار ترین روش‌ های تبلیغاتی شناخته می‌ شود.

 در میان انواع هدایای تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی مدیریتی دارای اهمیت ویژه‌ ای هستند چنان‌ که در بسیاری از موارد می‌ تواند آغازگر یک شراکت، تجاری معامله و یا جذب سرمایه‌ گذار باشد.

 بسته به نوع کسب‌ و کار موجود، پرسونای یک مدیر و یا مناسبت مورد نظر می‌ توانید هدایای مختلفی را تحت عنوان هدایای تبلیغاتی مدیریتی گزینش کنید ولی با داشتن ذوق هنری می‌ توانید یک تیر و دو نشان بزنید. مثلاً با انتخاب یک هدیه که در گروه صنایع دستی باشد، هدیه‌ ی شما در ردیف اشیاء و اکسسوری های دکوراتیو اتاق مدیریتی قرار می‌ گیرد. پس انتخاب یک هدیه ی تبلیغاتی مدیریتی می‌ تواند به مانند یک رسانه باشد و صدای برند تجاری شما را به گوش همه ی مردم می‌ رساند و این همان چیزی است که اکثر صاحبان مشاغل و حرفه‌ های گوناگون به دنبالش هستند یعنی بیشتر دیده شدن و معرفی بهتر به مشتری‌ ها و افرادی که شما را نمی‌ شناسند که به مطرح شدن صد در صدی شما و فروش زیاد محصولات تان منتهی می‌ گردد.

 هدایای تبلیغاتی جدید

 اکثر ادارات و سازمان‌ ها به‌ دنبال یافتن هدایای خاص هستند تا با استفاده از آنها بتوانند نام خود را در ذهن مخاطبان شان ماندگار سازند.

 درست است که به‌ لحاظ تبلیغاتی هدایای مختلفی وجود دارد که شما به‌ عنوان یک صاحب کار یا کارفرمای یک برند یا شرکت تجاری بتوانید آنها را سفارش دهید و در مواقع لزوم این هدایای تبلیغاتی را به مشتریان خود هدیه دهید ولی زمانی کار شما ویژه و منحصر به‌ فرد خواهد بود که بسیار نو و جدید باشد و پیش‌ از شما کمتر کسی این کار را انجام داده باشد، در واقع هدایای تبلیغاتی جدید را شامل می‌ شود که بسته به نوع فعالیتی که دارید خواهید توانست تحفه‌ ای متنوع را در نظر بگیرید البته اگر تمایل دارید تا از هدایای تبلیغاتی جدید کمک بگیرید تا در نزد مخاطبین بیشتر مطرح گردید ولی نمی‌ دانید چه هدیه‌ ای را تهیه کنید  ما به شما خواهیم گفت که به‌ هیچ‌ وجه نگران این موضوع نباشید و کار را به کاردان بسپارید یعنی گروه‌ های طراحی و تهیه ی هدایای تبلیغاتی جدید و خاص همواره به شما کمک خواهند کرد تا با پیشنهادات عالی و جذاب در پیشبرد اهداف تان اثر زیادی می‌ گذارند. برای مشاهده هدایای تبلیغاتی جدید حتما به سایت کانون تبلیغاتی آباد سر بزنید و به راحتی سفارش خود را ثبت کنید.

 هدایای تبلیغاتی ارزان

 اگر شما به‌ تازگی صاحب یک فروشگاه بزرگ شده‌ اید و یک شرکت تجاری را راه‌ اندازی نموده‌ اید و در حال‌ حاضر به‌ لحاظ بودجه‌ ای نمی‌ توانید مبلغ زیادی برای کار تبلیغات در نظر بگیرید و یا اینکه شخصاً علاقه‌ ای به صرف هزینه‌ های زیاد جهت معرفی شدن به افراد ندارید، هیچ اشکالی وجود نخواهد داشت و باز هم می‌ توانید با پرداخت  هزینه‌ های پایین این کار را به انجام رسانید.

 به بیانی دیگر هدایای تبلیغاتی ارزان جزو آن دسته از هدایای تبلیغاتی می‌ باشند که نه‌ تنها از نظر کاربردی بسیار پر فایده هستند بلکه در شناخت بهتر نام و برند شما تأثیرات شگرفی می‌ گذارند. هدایای تبلیغاتی ارزان دارای طیف گسترده‌ ای از محصولات متنوع هستند که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می‌ کنیم:

 • خودکار های تبلیغاتی
 • دستمال کاغذی تبلیغاتی
 • زیر لیوانی تبلیغاتی
 • خوشبو کننده ی تبلیغاتی اتومبیل
 • لیوان‌ های پلاستیکی تبلیغاتی

 و نمونه های دیگر که هر کدام از این موارد قابلیت چاپ و یا حک شدن آرم برند شما را خواهند داشت.

 در انتخاب هدایای تبلیغاتی ارزان باید دقت داشته باشید و بیش‌ از هر چیز جنسیت، گروه سنی، شغل مشتریان و میزان تحصیلات آنها را مدنظر قرار دهید و با شناخت دقیق و کامل شان یک نوع خاص از هدایای تبلیغاتی ارزان را انتخاب کنید.

 هدایای تبلیغاتی Beski

 یکی از اثر گذار ترین انواع تبلیغات هدایای تبلیغاتی بسکی است، یعنی هدایای تبلیغاتی دیجیتال که با پیشرفت تکنولوژی مورد استقبال و توجه عموم سازمان‌ ها و ادارات و دیگر مشاغل قرار گرفته‌ اند.

 از انواع هدایای تبلیغاتی دیجیتال می‌ توان پاور بانک تبلیغاتی، اسپیکر تبلیغاتی، شارژر فندکی، هدست تبلیغاتی و فلش مموری تبلیغاتی را نام برد که این نوع هدایا به‌ دلیل استفاده ی مداوم از لحاظ بازاریابی مورد تأیید متخصصان در این حوزه است.

 ست های هدیه ی بسکی معمولاً شامل  مجموعه‌ های متفاوتی است که بنا بر سلیقه ای که هر کس دارد قابل انتخاب و سفارش دادن است.  این محصول دارای در رنگ بندی های گوناگون طراحی و سفارش داده می‌ شود. پس نگران مورد پسند واقع نشدن هدایای تبلیغاتی بسکی خود نباشید چون طراحان این حوزه به تمام سلایق فکر می‌ کنند و سپس با انبوهی از طرح‌ ها و رنگ‌ های مختلف به استقبال متقاضیان و مشتریان خواهند آمد.

 هدایای تبلیغاتی بسیار گزینه ای عالی جهت سفارش دادن است تا بدین وسیله بتوانید هر چه بهتر و بیشتر مشتریان بالقوه را جذب برندینگ خود سازید.  هدایای تبلیغاتی همیشه انتخابی درست در راستای بیشتر شدن مشتریان و افزایش فروش مثبت هر شغل بوده و هستند.

 هدایای تبلیغاتی Zanko

 زانکو یکی از برند های تجاری است که در طراحی و ساخت انواع هدایای تبلیغاتی همیشه پیشرو بوده‌ است و توانسته است تا با تکیه بر دانش و هنر طراحان صنعتی کشور و صنعت گران در این عرصه هدایای تبلیغاتی ایرانی را تهیه و تولید نماید. هدایای تبلیغاتی زانکو صد در صد تولید داخلی است و برای جلب رضایت مشتریان خود محصولات ارائه‌ شده را با نهایت کیفیت و خدمات پس‌ از فروش عرضه می‌ کند.

 اگر شما هم جزء دوستداران این برند تجاری می‌ باشید می‌ توانید برای هدیه دادن از هدایای تبلیغاتی زانکو که یک برند شناخته‌ شده است استفاده کنید و به هر تعداد که می‌ خواهید از این محصولات سفارش دهید و آنها را برای خود تان خریداری کنید.

 هدایای تبلیغاتی وسایلی هستند که به‌ راحتی می‌ توانند سهم بزرگی در جذب مشتریان بیشتر ایجاد کند و زمینه ی وفادار ماندن آنها را فراهم سازد و نیز آن دسته از افرادی که به‌ طور اتفاقی با برند تان آشنا شده‌ اند را به مشتریان دائمی تبدیل کند. بنابراین در خرید هدایای تبلیغاتی تعلل نکنید.

انواع هدایای تبلیغاتی

ساک دستی

 • ساک دستی کاغذی
 • ساک دستی متقال و کتان
 • ساک دستی سوزنی
 • ساک دستی برزنتی
 • ساک دستی آماده

بج سینه (اتیکت سینه)

 • بج سینه نقره ای
 • بج سینه طلایی
 • بج سینه پلی استر

پوشاک

 • تیشرت تبلیغاتی
 • کلاه تبلیغاتی
 • لباس کار تبلیغاتی

ساعت

 • ساعت رومیزی تبلیغاتی
 • ساعت مچی تبلیغاتی
 • ساعت دیواری تبلیغاتی

ظروف

 • انواع لیوان تبلیغاتی
 • فلاسک
 • فنجان
 • لیوان کاغذی
 • دستمال کاغذی تبلیغاتی
 • جعبه پذیرایی
 • زیرلیوانی چوبی
 • زیرلیوانی پی وی سی

خودکار و قلم

 • انواع خودکار مدیریتی
 • خودکار فلزی
 • خودکار پلاستیکی

تقویم و سررسید

 • تقویم رومیزی
 • سررسید تبلیغاتی
 • تقویم دیواری
 • کتاب نفیس

دیجیتالی

 • اسپیکر
 • پاور بانک
 • فلش مموری
 • پایه موبایل
 • جا موبایلی
 • لوازم جانبی موبایل
 • هولدر چوبی موبایل

موضوعی

 • هدایای مدیریتی
 • هدیه تبلیغاتی جدید
 • هدایای تبلیغاتی ارزان
 • هدایای تبلیغاتی Besky
 • هدایای تبلیغاتی Zanko

پرچم

 • پرچم رومیزی
 • پرچم ایران
 • پرچم تشریفات

دفترچه یادداشت

 • دفترچه یادداشت چرم مصنوعی
 • دفترچه یادداشت چوبی
 • کاغذ یادداشت

کاربردی

 • تندیس
 • کیف
 • چتر
 • جاپولی
 • جاکلیدی و جاکارتی
 • پک تبلیغاتی نمایشگاهی
 • جعبه و بسته بندی
 • هدیه روز معلم
 • هدیه روز پزشک
 • هدیه شب یلدا
 • پازل (سابلیمیشن)
 • پیکسل مگنتی
 • پیکسل سوزنی
 • پارک فون
 • ماگ حرارتی
 • حوله تبلیغاتی
 • آفتابگیر تبلیغاتی
 • سطل زباله خودرویی
 • خوشبو کننده خودرو
 • کوله تبلیغاتی
 • اسباب بازی تبلیغاتی
 • ماشین تبلیغاتی
 • استیکر تبلیغاتی
 • برچسب تبلیغاتی

ست هدیه

 • ست هدیه تبلیغاتی
 • هدایای بتنی
 • هدایای چوبی
 • محصولات چرمی
 • تبلیغاتی
 • سایر هدایای تبلیغاتی

ابزار

 • ابزار تبلیغاتی
 • چراغ قوه تبلیغاتی
 • گلدان تبلیغاتی