ست اداری

هویت بصری برند

وقتی صحبت از برندینگ می شود، هویت بصری برند حرف اول رو میزند. هویت بصری برند به شما کمک می کند که کلیه اوراق اداری، هدایای تبلیغاتی، وسایل تبلیغاتی و … با برند شما به دست مشتریان برسد و هر زمان که این اقلام رو می بینند، برند شما در ذهن آنها شکل بگیرد.

ما در طراحی هویت بصری برند در قم کلیه وسایل و اقلام برند شما را طراحی و چاپ می کنیم و در این راستا از بهترین طراحان گرافیک در قم استفاده می کنیم.

طراحی هویت بصری برند

امروزه با گسترش کسب و کارها و رقابت در این عرصه، برندسازی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. شما می‌توانید با برندسازی، حرفه‌ ی خودتان را در میان رقبایتان به شکل موثری معرفی کنید و هویت و شخصیتی به کسب و کار و حرفه ی خود ببخشید که طراحی هویت بصری برند در این زمینه کمک شایانی به شما می کند.

هویت بصری در واقع ایجاد شخصیت برند شماست و طراحی هویت بصری برند شامل موارد مختلفی می‌شود که همگی آنها با هم در نهایت می‌توانند هویت بصری برند شما را تشکیل دهند و  مواردی مانند کاتالوگ، بروشور، بسته‌بندی و رنگ به کار گرفته شده یا پالت رنگ، کارت ویزیت، تراکت، سربرگ و … را شامل می شود.

 شما می‌توانید با طراحی هویت بصری، برند خودتان را از رقبایتان متمایز کنید و برای اثرگذاری بیشتر، طراحی هویت بصری برند شما بایستی در راستای خدمات شما باشد و خلاقانه و با کیفیت طراحی و به نمایش گذاشته شود. طراحی هویت بصری برند بایستی در راستای اهداف سازمان یا شرکت مورد نظر و با توجه به مخاطبین هدف و همچنین با استفاده از لوگو و رنگ‌های مناسب صورت گیرد.

طراحی هویت بصری برند در قم کارت ویزیت پاکت نامه دفترچه یادداشت ورق یادداشت ست اداری در قم
طراحی هویت بصری برند طراحی کارت ویزیت پاکت نامه ورق یادداشت سربرگ و ست اداری در قم

هویت بصری چیست و چه اهمیتی دارد؟

هویت بصری شامل طراحی موارد مختلفی از اشیا و کالاها با طرح‌های مختلفی می‌باشد که قابل مشاهده بوده و می تواند معرف برند و حرفه ی شما باشد و با به کارگیری و طراحی هویت بصری می‌توانید کسب و کار خودتان را بهتر معرفی کنید و خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارید.

طراحی هویت بصری برند در صورتی که خلاقانه و حرفه‌ای و در راستای اهداف و خدمات سازمان صورت گیرد، تاثیر فراوانی در شناخته شدن برند شما خواهد گذاشت و می‌تواند در تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات شرکت‌ها و افراد یک شیوه ی بسیار موثری باشد و در صورت طراحی حرفه‌ای و زیبا سبب می‌شود تا  برند شما در ذهن مخاطبین ماندگار شود.

به این ترتیب افراد برای استفاده از محصولات و خدمات شما را ترجیح دهند و همیشه شما اولین انتخاب آنها باشید و این امر می تواند سبب رشد کسب و کار شما شود و شما را در رسیدن به هدفتان یعنی جذب مشتری و افزایش فروش یا ارائه ی خدماتتان یاری کند.

طراحی هویت بصری برند طراحی سربرگ در قم
طراحی هویت بصری برند طراحی پاکت نامه در قم

تفاوت لوگو و هویت بصری برند چیست؟

لوگوی یک شرکت در واقع نماد و هویت گرافیکی آن می‌باشد و به نوعی ترکیبی از متن، فونت‌ها و تصویر است و در باره ی لوگو و هویت بصری می توان گفت از طرفی هم به یکدیگر وابسته هستند و هم اینکه می‌توان آنها را متمایز نمود. در واقع لوگو یکی از عناصر مهم تشکیل دهنده طراحی هویت بصری برند می‌باشد و شما با استفاده از لوگو می‌توانید کسب و کار خودتان را به مخاطب معرفی کنید و آنها با دیدن لوگوی شما متوجه خواهند شد که شما در چه زمینه‌ای فعالیت دارید و با شغل و حرفه ی شما آشنا خواهند شد.

 طراحی یک لوگوی خوب و با کیفیت می‌تواند شما را در ذهن مخاطبین ماندگار کند و در واقع لوگو می‌تواند اولین و مهم‌ترین جزء از موارد بصری برند باشد که در معرض دید افراد قرار می‌گیرد و می‌تواند در جذب آنها بسیار موثر باشد.  از همین رو طراحی لوگو اهمیت زیادی پیدا می‌کند و هویت بصری مجموعه‌ای از عناصر ملموس و قابل مشاهده است که می‌تواند سبب برندسازی و شناخته شدن حرفه ی شما شود و از این جمله می توان به کارت ویزیت، بروشور، سایت، عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، لوگو و… اشاره کرد.

طراحی هویت بصری برند در قم طراحی پارکت نامه کارت ویزیت سربرگ کاغذ یادداشت ست اداری ورق یادداشت
طراحی هویت بصری برند طراحی کارت ویزیت دفترچه یادداشت پاکت نامه ست اداری در قم

قیمت طراحی هویت بصری برند چقدر است؟

قیمت طراحی هویت بصری برند به عوامل مختلفی بستگی دارد و از آن جمله می توان تعرفه ی طراحان مختلف بنا به نوع و کیفیت طراحی های مختلف اشاره کرد. یک برند بوک که شامل تمامی موارد مورد نیاز طراحی هویت بصری برند است ممکن است هزینه هایی  داشته باشد و از طرفی یافتن کسی که تمامی برند بوک رابرای برند تان طراحی کند، نیز زیاد نیست.

لذا اگر شما به تازگی برندی را ایجاد کرده اید و در تلاش هستید تا طراحی هویت بصری برند خودتان را انجام دهید، بهتر است مرحله به مرحله آن را انجام دهید و بیشتر به دنبال مواردی که در حال حاضر مورد نیاز شما است بپردازید و اگر کسب و کار شما در راستای فعالیت و خدمات غیر حضوری است از طراحی وب سایت و راه اندازی شبکه های اجتماعی خودتان غافل نشوید.

طراحی هویت بصری برند طراحی کارت شناسایی پرسنل در قم
طراحی هویت بصری برند طراحی کارت ویزیت در قم

مهمترین عوامل موفقیت در طراحی هویت بصری چیست؟

در طراحی هویت بصری برند بایستی نکاتی را در نظر گرفت تا هویت بصری بتواند تاثیر مناسبی را روی افراد گذاشته و نظر آنها را به سمت شرکت یا سازمان مورد نظر جلب کند چرا که هویت بصری برند نمایانگر هویت، محصولات، خدمات و به طور کلی شناسنامه ی حرفه و کسب و کار شما می‌باشد و دائم در معرض دید افراد مختلف است و آنها به واسطه ی ارتباط چشمی که با آن برقرار می کنند، می‌توانند برند شما را در ذهن خود بسپارند.

 از مهمترین عوامل موفقیت در طراحی هویت بصری می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • هم راستا بودن آن با اهداف و خدمات سازمان یا شرکت
  • خلاقانه و متمایز بودن آن
  • به یاد ماندنی و خاص بودن
  • انعطاف پذیر بودن
  • حفظ انسجام و هماهنگی بین تمامی بخش های تشکیل دهنده ی هویت بصری

 با رعایت این نکات می توانید یک طراحی هویت بصری جذاب و تاثیر گذاری را برای برند خود داشته باشید.

 

اهمیت طراحی هویت بصری در کسب و کارها

طراحی هویت بصری به جهت اینکه ویترین و معرف کسب و کار و حرفه ی شما می‌باشد و افراد در ابتدا با دیدن آن می‌توانند با حرفه ی شما آشنا شوند، بسیار حائز اهمیت می‌باشد و افراد در ابتدا با دیدن آن می توانند ارتباط چشمی با حرفه  و برند شما برقرار کنند و  برند شما را در ذهن آنها ثبت کند.

 این طراحی می تواند سبب شود که آنها همیشه شما را برای خرید محصولات مورد نیازشان و یا خدماتی که ارائه می‌دهید انتخاب کنند و بدین وسیله می‌توانید کسب و کار خود را رونق ببخشید و در حرفه ی خود به اهدافی که مد نظرتان دست پیدا کنید.

 اهمیت طراحی هویت بصری در کسب و کارها به این جهت می‌باشد که می‌تواند شما را از رقبایتان پیشتر برده و  شما را متمایز کند و شما را به جایگاهی که مد نظرتان است، برساند. شما می‌توانید با یک طراحی جذاب و با کیفیت برای هویت بصری کسب و کار خود با طراحی یک کارت ویزیت جذاب، طراحی لوگوی زیبا، گرافیک سایت، کاتالوگ، بروشور و …  برای حرفه‌ای  و حوزه ی فعالیت خودتان، یک برند شناخته شده و معتبر باشید.

خدمات طراحی هویت بصری برند

هویت بصری برند شامل چهار بخش اصلی به نام‌های لوگو، رنگ، تایپو گرافی و المان های گرافیکی و دارای چند بخش فرعی می باشد که می توان مواردی مانند سایت، کاتالوگ، سربرگ، بروشور، طراحی ست های اداری و … را نام برد که طراحی همگی آنها بایستی هماهنگ و متناسب با یکدیگر باشند و همچنین قابلیت انعطاف پذیری داشته باشند تا در صورت نیاز و با گذشت زمان بتوان آنها را به روز کرد.

همچنین طراحی هویت بصری برند بایستی به گونه‌ای باشد که در ذهن مخاطبین اثرگذار بوده و تا مدت‌ها در خاطر آنها بماند با توجه به شرکت یا سازمان مورد نظر و اهداف و فعالیت‌های آنها طراحی شود. طراحی هویت بصری یکی از ابزارهای تبلیغات است که تاثیر بسیار زیادی در جذب افراد دارد.

چگونه یک هویت بصری برند قوی بسازیم؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا روی هویت بصری برند تاکید زیادی می شود. برای جواب به این سوال باید بدانید که افراد 75 درصد درک خود را از روی حس بینایی و 25 درصد بقیه را از روی حس های شنوایی و بقیه حواس دریافت می کنند و به همین دلیل صاحبان مشاغل بر روی طراحی هویت بصری برند تاکید بسیاری دارند و با توجه به حواس مختلف افراد، آنها را درگیر برند خودشان می کنند.

حال برای ایجاد یک هویت بصری برند قوی ابتدا باید از خدمات و ویژگی های محصولات خودتان آگاهی کامل داشته باشید و به این سوالات پاسخ دهید:

  • ماموریت برند شما چیست؟
  • ارزشی که برند شما نسبت به دیگر برندها ایجاد میکند چیست؟
  • باور برندتان چیست؟

با یافتن پاسخ سوالات بالا می توانید شروع به طراحی هویت بصری برند خودتان کنید که از مهمترین عناصر اصلی آن می توان به طراحی لوگو، پالت رنگ سازمانی و طراحی ست اداری اشاره کرد.