مشتریان کانون تبلیغاتی آباد

بر آن شدیم تا کانون تبلیغاتی آباد را مرجع امور تبلیغاتی نماییم

کانون، آژانس تبلیغاتی آباد در سالیان متوالی فعالیت خود توانسته است نظرات مشتریان مختلف را به خود معطوف ساخته، و با تمام توان در راستای نیل به اهداف آنها خدمات خود را به بهترین شکل به آنها ارائه نماید.

مشتریان جهت انجام کلیه امور تبلیغاتی خود و یا بخشی از آنها آژانس آباد را انتخاب و با در نظر گرفتن بودجه و خدمات این مجموعه، بخشی از پروژه های تبلیغاتی خود را به این کانون واگذار نمایند.

از دید کانون آباد هیچکدام از مشتریان نسبت به یکدیگر و مقایسه حجم و جایگاه برند آنها تفاوتی وجود ندارد. چرا که رسالت آباد بر این است که نیازهای مشتریان همراه با خلاقیت و تجربه کاری کارمندان آباد مرتفع و در بهترین زمان و بالاترین کیفیت خدمتات ارائه گردد.

گرچه فعالیت های آژانس آباد با توجه به حجم نیروی انسانی متخصص و متعهد بالا و مورد توجه صاحبان برند و کسب و کارهای متنوع می باشد، اما همه حق دارند از کیفیت بالای خدمات ما استفاده کنند.

ورود روزانه مشتریان با حجم فعالیت های تبلیغاتی متنوع به این مجموعه خللی در ارائه خدمات بوجود نمی آورد، چراکه استفاده از سامانه قدرتمند مدیریت مشتریان، طبق زمانبندی فعالیت ها انجام و به آنها تحویل داده خواهد شد.

شما صاحبین کسب و کار می توانید برای انجام فعالیت های تبلیغاتی خود از پلن های متنوع و خدمات این مجموعه کمال استفاده را داشته باشید.

این اطمینان را به شما می دهیم که در کانون آباد همه چیز برای رشد کسب و کار شما از جنس تبلیغات آماده و پذیرای شما خواهیم بود.

برخی از مشتریان ما به صورت مختصر در زیر آورده شده اند .

جای شما در این لیست خالی است.

کانون آباد همواره بر این عهد استوار است که بالاترین کیفیت در سریعترین زمان همراه با قیمت متناسب با بودجه شما و با شرایط پرداخت آسان حق مسلم تمامی صاحبان کسب و کار و برند می باشد.

با آباد در ارتباط باشید.

مشتریان کانون تبلیغاتی آباد

ثمره 16 سال تجربه

آریا آسانسور
امیر دکور
هتل الماس شرق
آقای قهوه
کیف لنا
کلبه کفش
کلبه کتاب
مهر ننو
گروه فنی و مهندسی نوین ساز
مجتمع گردشگری گذرخان در قم
دکتر دندان پزشکی فاطمه متین
مرکز جراحی طهورا
راديولوژي و سونوگرافي پويا
گروه صنعتی سپید پنجره
باشگاه ورزشی تیتان
پوشاک موکارلو
فرش و پرده بی نظیر
باغ رستوران بزرگمهر قم
بانو فراهانی
پوست و مو ایرانیان