آباد شو!

دارم میرم "آباد شو" شرکت کنم!

“ما میگیم آباد شو و به آن اعتقاد داریم”

“آباد شو” یک کمپین خیلی باحال و خفن در زمینه های کاری مختلف تبلیغاتی با کلی جایزه های هیجان انگیز داره و منتظر شما شرکت کننده های عزیزه تا بتونید از تخفیفات و جشنواره های ما استفاده کنید یا کسب و کارتون رو رونق بدید. اگر میخواهید داخل ای کمپین های تبلیغاتی آباد شو شرکت کنید، باید سریع باشی، چون خیلیا دارن واسه دوستاشون میفرستن و ممکنه از بقیه عقب بمونی و مسابقه های جذاب آباد شو به پایان برسه.

#آباد شو طرحسیت برای تمامی کسب و کارها در فضای فیزیکی و مجازی که به کمک آن  میتوانند با کمترین قیمت در عرصه تبلیغات حاضر شوند و به عنوان قدمی در جهت کسب جایگاه در کنار رقیبان خود از آن استفاده کنند و به جلو حرکت کنند.

اعتبار 500 میلیونی آباد

این اعتبار 500 میلیونی رو از آباد بگیر و کسب و کارت رو بساز.این طرح یکی از محبوب ترین طرح های کانون تبلیغاتی آباده. در این طرح صاحیب کسب و کار میتوانند با دریافت یک اعتبار تبلیغاتی به مبلغ 500 میلیون تومانی شروع به ساختن تمام عیار یک کسب و کار از صفر تاصد بکنند. این اعتبار شامل بخش های مختلفی که از سایت تا ساخت هویت بصری و سوشال مدیا یک کسب و کار و کامل پوشش میده و این یعنی تمام داستان!
اگه دوست داری اطلاعات بیشتری درباره 500 میلیون اعتبار آبادشو بدونی،بزن روی 500 میلیون با آباد شو تا با این طرح جذاب خیلی بیشتر آشنا بشی.
با آباد شو کسب و کارتو آباد کن و تمام!

دارم میرم "آباد شو" شرکت کنم!
دارم میرم "آباد شو" شرکت کنم!

در قسمت زیر میتونی خدمات کمپین رو ببینی و لینک رو برای دوستانت بفرستی، اگر هم خواستی که توی گوشیت ذخیره اش کنی، پس فایل رو دانلود کن.