برنامه ات برای 500 میلیون اعتبار تبلیغاتی چیه؟

دارم میرم اعتبار تبلیغاتی بگیرم

کمپین 500 میلیون تومان اعتبارِ اقساطی تبلیغاتی آباد، در راستای رونق دهی به کسب و کارهای بزرگ و کوچک است. به محض ورود به این کمپین 500 میلیون تومان اعتبار برای شما فعال خواهد شد که به صورت اقساطی ( چک) آن را پرداخت خواهید نمود. 

یکی از مهم ترین مزیت این کمپین عدم محدودیت در استفاده از موارد تبلیغاتی است، شما میتوانید با جلسات مشاوره تصمیم بگیرید تا بهترین انتخاب را برای برنامه های تبلیغاتی خود در نظر بگیرید.

اگر سالها در انتظار یک برنامه تبلیغاتی اعجاب برانگیز بودین و سرمایه کافی برای این کار  نداشتید و نمیدانستید چگونه این اعتبار را به دست آورید، پس امروز این مطلب برای شماست که بدانید شرکت تبلیغاتی آباد میخواهد این اعتبار را در اختیار شما قرار دهد که میتوانید وسیله این اعتبار بتوانید کسب و کار خود را متحول کنید.

طراحی سایت:

اول موردی که در این طرح 500 میلیون تومانی در اختیار شما قرار میگیرد طراحی سایت برای کسب و کار شماست.
داشتن یک سایت خوب برای در فضای رقابتی امروز برای هر کسب و کاری لازم است، شما در این طرح میتوانید از دو قالب سایت فروشگاهی و یا شرکتی استفاده کنید.

سایت فروشگاهی :

این قالب سایت مخصوص کسب و کار های کالا محور است، در این قالب شما میتوانید محصولات خود را صورت مستقیم به نمایش بگذارید و لیست تمام محصولات را در اختیار مخاطبین خود قرار دهید تا بتوانند به راحتی محصول مورد نیازشان را پیدا کنند.

سایت شرکتی :

این قالب سایت مخصوص شرکت های ارائه دهنده خدمات میباشد. 
در این قالب شرکت ها میتوانند خدمات خورد را به صورت مستقیم و غیر مستقیم در اختیار مخاطبین خود قرار دهند تا خدمات مورد نیاز آنها در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

سئو سایت:

فاکتور اصلی یک سایت قدرمتند،سئو آن سایت است. برای داشتن یک سئو قوی شما باید با متخصصان سئو نویسی همکاری کنید تا همیشه سایت شما در دسترس مشتریان قرار بگیرد.
در طرح 500 میلیون تومان اعتبار تبلیغاتی آباد شما به راحتی میتوانید از این مزیت برخوارد شوید که سئو سایت شما به بهترین شکل توسط متخصص آباد نوشته شود.

هویت بصری:

هرکسب و کاری نیاز به داشتن یک هویت اصیل دارد، که این هویت نشان دهنده اعتبار و حوزه کاری کسب و کار شماست. 
ساخت یک هویت بصری نیازمند تجربه و تخصص است چون بخش های مختلفی در این قسمت باید در کنار هم دیگر قرار بگیرند تا یک هویت بصری مناسب کسب و کار شما ساخته شود. 
برای یک هویت بصری قوی، شما نیاز به یک لوگو مناسب، شعار تبلیغاتی ترغیب کننده،
انتخاب فونت مناسب، ست اداری مناسب، پترن تبلیغاتی، برندبوک و موارد این چنینی دارید که ساخت همه ی این موارد نیازمند افراد متخصص و کارآمد است.
در اعتبار 500 میلیونی تبلیغاتی آباد شما همه این بخش هارا در کنار هم خواهید داشت و یک هویت بصری اصولی برای شما ایجاد خواهد شد.

عکاسی صعنتی :

بحث داشتن عکس های با کیفیت و ترغیب کننده از محصولات یا خدمات همیشه مشکل بزرگ کسب و کار ها بوده است. چون عکاسی صنعتی اصولی هم نیاز به دانش کافی و هم نیاز تجهیزات مناسب این کار را دارد.
در طرح 500 میلیون تومان اعتبار تبلیغاتی آباد شما میتوانید از این مزیت هم برخوردار باشید که تمام عکاسی های صنعتی متناسب با کسب کار شما انجام شود.
کانون تبلیغاتی آباد با به روز ترین تجهیزات عکاسی این کارا برای شما انجام خواهد داد.

تیزر تبلیغاتی :

در دنیای تبلیغاتی امروز، معرفی کسب و کار ها به صورت درست و اصولی اهمیت زیادی پیدا کرده است. اگر شما نتوانید این کارا درست انجام دهید برند شما در میان این حجم از بمباران اطلاعاتی در ذهن مخاطب فراموش خواهد شد.
یکی از عوامل مهم در معرفی درست کسب و کار در دنیای تبلیغات، داشتن یک تیزر تبلیغاتی جذاب و ترغیب کننده است که با تجهیزات مناسب و یک سناریو قوی با توجه به حوزه کاری شما ساخته شده باشد، تا بتواند برند شما را به مخاطب نشان دهد. 
در طرح 500 میلیون تومان اعتبار تبلیغاتی آباد، تیم حرفه ای آباد این کارا برای شما انجام خواهد داد.

رپورتاژ:

اگر شما هم یک کسب و کار بزرگ دارید و نیاز دارید که یک معرفی جذاب و خلاقانه داشته باشید، شما دقیقا احتیاج به یک رپورتاژ دارید.
این مزیت تبلیغاتی هم در طرح 500 میلیون تومان اعتبار تبلیغات برای شما فراهم شده است تا بتوانید با همکاری با تیم متخصص آباد کسب و کار خود را به همه معرفی کنید.

محصولات:

اگر شما هم نیاز به دیده شدن و ایجاد فروش برای محصولات خود دارید، یک ویدیو تبلیغاتی جذاب میتواند این مشکل شما را به راحتی حل کند.
ساختن یک سناریو جذاب برای محصولات شما در طرح 500 میلیون تومان اعتبار تبلیغاتی آباد برای شما فراهم شده است.

معرفی مجموعه:

شما در طرح 500 میلیون اعتبار تبلیغاتی آباد، از این مزیت برخوردار میشوید که یک تیزر تبلیغاتی جذاب از کسب و کار شما توسط تیم متخصص آباد ساخته شود.
این تیزر تبلیغاتی یک محتوا چند منظوره از مجموعه شماست که قابلیت استفاده در تمام پلن های تبلیغاتی را دارد.

موشن:

در عرصه فضای مجازی همیشه موشن گرافیک جزو جذاب ترین محتوا بوده است، همیشه باعث افزایش مخاطب های یک پیج کاری شده و بازدید های بالایی را ایجاد میکند.
در طرح 500 میلیون تومان اعتبار تبلیغاتی آباد شما میتوانید موشن های مناسب کسب و کار خود را در فضای مجازی داشته باشید.

آگهی نامه تبلیغاتی :

اگر شما هم به دنبال یک سبک از تبلیغات مدرن و مقرون به صرفه هستید، این مزیت طرح 500 میلیون تومان اعتبار تبلیغات آباد کاملا مناسب شماست.
آگهی نامه تبلیغاتی یک سبک از تبلیغات است که در کنار مقرون به صرفه بودن بازدهی با نرخ تبدیل بسیار بالایی برای شما دارد و این موضوع برای شما که به دنبال مشتری های بیشتری هستید یک اتفاق بسیار خوشایند است.
در طرح500 میلیون تومان اعتبار تبلیغاتی آباد شما میتوانید آگهی نامه ی تبلیغاتی خود را داشته باشید و مشتری های هدفمند خود را به راحتی پیدا و جذب کنید.

سوشال مدیا :

الان دقیقا در همین زمان همه ی کسب و کار ها از اهمیت سوشال مدیا و فضای مجازی برای رشد و کسب کارشان اطلاع دارند. 
اما دانش کار در فضای مجازی و ساختن یک پیج یا کانال خوب در اختیار همه ی افراد نیست، برای رشد در داخل سوشال مدیا و ساختن یک برند از کسب و کار شما، شما نیاز به یک تیم متخصص و قوی دارید.
تیم متخصصان آباد در طرح 500 میلیون تومان اعتبار تبلیغات آباد در کنار شما هستند تا رشد کسب و کار شما هم در دنیای واقعی و هم در دینیا مجازی به صورت اصولی  و با قدرت پیش برود.

مشاوره تبلیغاتی:

بر هیچ کسب و کاری پوشیده نیست که دنیای امروز دنیای تبلیغات و هرکس تبلیغات هوشمندانه تری انجام بدهد پیروز این نبرد میشود.
مشاوران تبلیغاتی آباد در طرح 500 میلیونتومان اعتبار تبلیغاتی در کنار شما هستند تا بهترین برنامه با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی را در اختیار شما قرار بدهند تا بتوانید به سرعت در دنیای تبلیغاتی رقابتی امروز رشد کنید و از همه رقیبان خود پیشی بگیرید.

سامانه پیام کوتاه:

در طرح 500 میلیون تبلیغات آباد شما از مزیت سامانه پیامکی هم برخوردار هستید، با استفاده از این سامانه شما میتوانید به مخاطب های هدف خود محتوا های ترغیب کننده تبلیغاتی ارسال کنید که باعث افزایش فروش و برندینگ کسب و کار شما میشود.

اعتبار تبلیغاتی
دارم میرم اعتبار تبلیغاتی بگیرم

در قسمت زیر میتونی خدمات کمپین رو ببینی و لینک رو برای دوستانت بفرستی، اگر هم خواستی که توی گوشیت ذخیره اش کنی، پس فایل رو دانلود کن.