ساخت سازه کانون تبلیغاتی آباد

سازه های تبلیغاتی

وقتی استراتژی رسانه های محیطی خود را تعیین کردید، حال نوبت اجرایی شدن آن است. دغدغه ی افراد برای نصب بیلبورد در سطح شهر یکی از موارد در سازه های تبلیغاتی است. از رو شرکت تبلیغاتی آباد، نصب بیلبوردها و سازه های تبلیغاتی شما را انجام خواهد داد و در این زمینه خدماتی ارائه می کند.

ساخت بیلبورد و سازه های تبلیغاتی اولین روش صاحبان کسب و کار سنتی برای تبلیغات گسترده است. این سازه ها به دو شکل داخل شهری و برون شهری وجود دارند. سازه های درون شهری تصاویر کمتر و متن های بیشتری دارد و نمونه برون شهری آن دقیقا برعکس، یعنی تصاویر بزرگ با متن شعاری کوتاه است.

یک بیلبورد مناسب با یک متن گیرا و تصویر جذب کننده، قطعا فروش خوبی را رقم می زند. هیچ یک از اقتصاد دانان نظری درباره حذف روش های قدیمی نداده و پیشنهادها همه برای بروزرسانی آن بوده است. بنابراین ساخت سازه های تبلیغاتی هنوز هم یک پیشنهاد عالی روی میز ایده پردازی است.

 

 

تبلیغات آباد

آژانس تبلیغاتی آباد با کمک متخصصین حرفه ای، خدماتی در حوزه سازه های تبلیغاتی ارائه کرده است:

تبلیغات آباد

ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

آنالیز رفتار مخاطب در اینستاگرم، راز بزرگ کسب و کار های آنلاین موفق است. امروز قراره پشت برده این راز برملا بشه تا شما هم بتوانید کسب و کار موفق  آنلاین بسازید.

اگر همیشه برای شما این سوال پیش آمده که چگونه یک مسیر برای رشد یک کسب و کار ساخته میشود و این مسیر چگونه به نتیجه میرسد؟ 

دراین مقاله قصد داریم یک روش کاملا موثر و قوی برای آنالیز دقیق رفتار مخاطب در اختیار شما قرار دهیم تا با استفاده از آن بتوانید یک مسیر مطمئن با درصد موفقیت بالا برای کسب و کار خود بسازید.

آنالیز رفتار مخاطب به چه درد ما میخورد؟

آنالیز رفتار مخاطب (Audience behavior analysis) در علم روانشناسی یک پارامتر مهم برای ایجاد روابط درست و اصولی است. در کسب و کار های آنلاین هم این موضوع به شدت اهمیت دارد،چون تمام سرمایه های یک کسب وکار آنلاین مخاطب های آن کسب و کار هستند.
دلیل اصلی محبوبیت بلاگرهای اینستاگرامی دقیقا شناخت دقیق رفتار مخاطب و تولید محتوای اصولی در مسیر برقراری ارتباط موثر با مخاطبین است.
برای آنالیز رفتار مخاطب نیازمند شناخت ابزارهایی هستیم که باید اصول کلی کار با این ابزار هارا بلد باشیم.
بیشترین مخاطب ها در کسب و کار های آنلاین در فضای اینستاگرام هستند و طبق آمار اینستاگرام در ایران حدود 40 میلیون کابر فعال دارد، پس دراین بخش به شناخت ابزار و تحلیل رفتار مخاطب می پردازیم.

پارامتر های مهم آنالیز رفتار مخاطب

 برای آنالیز رفتار مخاطب مبحث به شدت گسترده و پیچیده ای است، اما برای اینکه بتوانید مسیر دقیقی را مشخص کنید نیاز به 3 پارامتر مهم دارید:

.رفتار کمی مخاطب 

در این پارامتر مقدار عددی رفتار مخاطب به شما نمایش میدهد، در این موضوع در وب سایت و اینستاگرام متفاوت است که در جلوتر به آن می پردازیم.

.رفتار کیفی مخاطب 

در این پارامتر کیفیت رفتار مخاطب و تاثیر آن بر روند رشد کسب و کار به شما نمایش میدهد، این قسمت مهم ترین بخش آنالیز رفتار مخاطب است که هم برای اینستاگرام و هم برای وب سایت باید به دقت بررسی شود.

.مقدار عددی مخاطب

در این پارامتر تعداد مخاطب های وارد شده و خارج شده به فضای کسب و کار مورد بررسی قرار می گیرید و این موضوع در کنار بقیه اطلاعات داده شده آینده کسب و کار شمارا تعیین می کند.

تفاوت آنالیز رفتار مخاطب در اینستاگرام با بقیه فضاها

برای آنالیز رفتار مخاطب در پیج اینستاگرام شما نیاز به هیچ ابزار خاصی ندارید، این ابزار داخل خود اینستاگرام در اختیار شما قرار گرفته است. فقط باید بررسی و تحلیل انجام دهید.

در تحلیل رفتار مخاطب در بقیه فضاها شما نیاز به یک برنامه جانبی دارید برای مثال برای تحلیل فضای وب سایت به برنامه جانبی به نام گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) احتایج دارید و این برنامه جانبی تمامی اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد.

معرفی ابزار آنالیز رفتار مخاطب در اینستاگرام:

.ابزار آنالیز رفتار مخاطب در اینستاگرام 

 به جرئت میتوان گفت که یکی ار قدرتمند ترین ابزار های تحلیلی برای رفتار مخاطب در اینستاگرام بخش آنالیز یا همان اینسایت(insight) است.

برای دسترسی به این ابزار شما باید یک صفحه ی کاری داخل اینستاگرام ایجاد کنید.

اینستاگرام به سرعت  گزینه داشبورد حرفه ای(professional dashboard) در اختیار شما قرار میدهد و میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

3 بخش مهم ابزار آنالیز اینستاگرام

.بازدید صفحه (Accounts Reach)

 این بخش اطلاعات از دیده شدن شما توسط مخاطب در اختیار شما قرار می دهد. شما در این بخش می توایند محتوایی که بازدید بیشتری داشته است را بررسی کنید  و مسیر محتوا سازی پیج را به آن سمت هدایت کنید.

بازدید اینستاگرام
بازدید اینستاگرام
 

.تعامل با صفحه (Account engage)

اطلاعات این قسمت مربوط به میزان برقرار کردن مخاطب با محتوا های تولید شده در فضای اینستاگرام است.
آنالیز رفتار مخاطب با انجام رفتار هایی مثل لایک،کامنت، سیو و شیر کاملا قابل ارزیابی است.
محتواهایی که این موارد برای آن ها به تعداد بالایی ثبت شده است مورد توجه مخاطب بوده و باید مسیر در جهت تولید این نوع محتوا ها قرار بگیرید.
تعامل اینستاگرام
تعامل اینستاگرام

.مجموع مخاطب ها(Total followers)

در این قسمت اطلاعات مربوط به رشد پیج،تعداد جذب،تعداد از دست دادن مخاطب ها و درصد کلی رشد را دراختیار صاحب و کسب و کار قرار میدهد.
فالوور اینستاگرام
فالوور اینستاگرام

در ادامه یک توضیح بسیار کوتاه درباره ی ابزار آنالیز رفتار مخاطب در وب سایت ها در اختیار شما قرار می دهیم.

.گوگل آنالیتیکس(Google Analytics)

 این ابزار قدرتمندترین ابزارهای تحلیل روند رشد وآنالیز رفتار مخاطبان در وب سایت ها میباشد.
این ابزار گزارش هایی زیادی برای آنالیز و بررسی رفتار مخاطب در اختیار ما قرار میدهد.
در این ایزار 3 گزارش اهمیت برای انالیز رفتار مخاطب اهمیت زیادی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.
گوگل آنالیز
گوگل آنالیز

3گزارش مهم در گوگل آنالیتیکس(Google Analytics)

.گزارش تایم واقعی ( Real Time) 

این گزارش نشان دهنده ای این است که در لحظه چند کابرآنلاین همزمان داخل سایت وجود دارند،هر کدام از این کاربران از کدام بخش این سایت دیدن می کنند و در این بخش ها چه اقدامات و فعالیت هایی انجام میدهند.

.گزارش مخاطبان(Audience)

در این بخش اطلاعاتی از مکان های جغرافیی مشاهده کنندگان سایت در اختیار صاحب سایت قرار می دهد. این گزارش اطلاعاتی منبی بر اینکه این افراد در چه تایمی،ازچه لوکیشنی و با چه ابزاری (تلفن هوشمند،لپ تاپ و…..) وارد صفحه شده اند.

.گزارش عملکرد(Acquisition)

در این بخش رابط کاربری سایت مورد بررسی قرار میگیرد. میزان کلیک ها، مقایسه استفاده از بخش های مختلف سایت، آنالیز رفتار مخاطبان و چگونگی عملکرد آن ها در سایت و حتی میزان ترافیک ایجاد شده توسط هر مخاطب را می توانید بررسی، مشاهده و آنالیز کنید.
 
اگر پیش زمینه ای درباره دیجیتال مارکتینگ یا سوشال مدیا ندارید پیشنهاد میکنم مقاله سوشال مدیا، رسانه ای با هزاران کاربر آنلاین را مطالعه بفرمایید.
برای یک شروع قدرتمند هم می توانید مقاله شروع دیجیتال مارکتینگ از کجا ؟را مطالعه بفرمایید.

.سخن آخر 

برای اینکه داشتن یک کسب و کار موفق در فضای مجازی مخصوصا در فضای تحت  وب و اینستاگرام باید مهارت آنالیز رفتار دقیق مخاطب در اینستاگرام و وب سایت را به خوبی یاد بگیریم چون تمام سرمایه یک کسب و کار آنلاین مخاطب های آن کسب  و کار هستند.
 
اگر سوالی دارید می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.