ویدیو تیزر کانون آباد

تیزر، موشن و استودیو

امروزه محتوای ویدیویی چه خوب یا بد، هر چه باشد، ترجیح افراد برای نخواندن متن و یا مطالب با مفاهیم سخت است. افراد به دنبال آسودگی و سرعت در درک مطلب هستند. ویدیو حرف های پیچیده را با نشان دادن تصاویر متحرک مفهوم می کند. آژانس تبلیغاتی آباد با درک اهمیت ویدیوها خدمات ویدیویی را ارائه می کند.

یکی دیگر از جذابیت های بصری و راه های جذب مخاطب تیزر و موشن است. وقتی نتوانیم حرف هایمان را با کلمات و تصاویر بیان کنیم از ویدیوها مثل تیزر، موشن گرافی و انیمیشن استفاده می کنیم. در واقع امروزه افراد وقت زیادی صرف خواندن مطالب نمی کنند و ویدیو کوتاه و جذاب را ترجیح می دهند. با این حال گاهی ممکن است ویدیوهای رئال نیز جذابیت خود را از دست داده و انیمیشن به کار بیاید.

ویدیوهای رئال محدودیت دارند، اما در موشن گرافی میتوان دقیقا المان ها و دوراندیشی تان را وارد کرده و نتیجه بهتری کسب کرد.

امروزه در اینستاگرام با سیلی از موشن گرافی های جذاب روبرو می شوید که روزانه کاربران زیادی آن را لایک کرده و برای هم به اشتراک می گذارند. از این رو شرکت های زیادی اقدام به ساخت تیزر و موشن کرده اند، اما انتخاب یک شرکت معتبر دغدغه ی افراد زیادی است.

دپارتمان ویدئو مارکتینگ

اهمیت ویدئو مارکتینگ

از گذشته تا کنون ویدئوها جزو ابزارهای تبلیغاتی به حساب می آید و امروزه جزو شاخه های اصلی بازاریابی محسوب می شوند. طبق آمارها کاربران به محتواهای ویدئویی 50 درصد بیشتر از محتواهای دیگر علاقه نشان می دهند و با آن تعامل می کنند. حتی اگر در یک ایمیل عنوان ویدیو قرار دهید، نرخ باز شدن آن را تا 19 درصد افزایش خواهید داد. همچنین 90 درصد مشتریان اعلام کردند که ویدئو بیشتر عامل تحریک باز کردن یک محتوا است.

انواع ویدئوهای تبلیغاتی

شاید با خودتان فکر کنید که ساخت یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای فقط مختص کسب و کارهای بزرگ است. برای همین خیلی وقت ها از ساخت ویدئو برای معرفی برندتان منصرف شدید، اما واقعیت این است که با هزینه ی کمتر هم می توان ویدئوهای خلاقانه ساخت، اما قبل از هر چیز باید با انواع ویدئوهای تبلیغاتی آشنا شد تا بتوان انتخاب بهتری انجام داد.

مزایای ویدئو مارکتینگ

برای داشتن یک تبلیغات مؤثر باید اصل جلب توجه و جذاب بودن رعایت شود. استفاده از تیزر و ویدئوهای خلاق می تواند در جلب توجه افراد خیلی مؤثر باشد. در ادامه درباره مزیت های یک ویدئوی خلاق در تبلیغات اطلاعات کسب می کنیم:

خدمات موشن و تیزر در آژانس آباد

آژانس تبلیغاتی آباد با جذب موشن کاران و افراد متخصص در حوزه تولید محتوا ویدیویی خدمات متنوعی را در این زمینه ارائه کرده، از جمله:

آژانس تبلیغاتی آباد با ارائه خدمات تیزر و موشن به صورت نقدی و اقساطی توسط کارگردان حرفه ای به کسب و کارتان کمک خواهد کرد تا تبلیغاتی جذاب ارائه دهید. در این راستا با مراجعه به بخش زیر فرم را تکمیل کرده و منتظر تماس از سوی کارشناس مربوطه باشید.

ویدئوی توضیحی

ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

تیزر تبلیغاتی چیست؟

بازاریابی ویدیویی یکی دیگر از انواع بازاریابی است که امروزه به دلیل استفاده فراوان افراد مختلف از پلتفرم هایی مانند اینستاگرام و تمایل بیشتر افراد به تماشای ویدیو ها، می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. تیزر تبلیغاتی نیز یکی از انواع جذاب و پر طرفدار بازاریابی ویدیویی محسوب شده و باید به گونه ای ساخته شود که حس کنجکاوی مخاطب را به برند مورد نظر معطوف کند.

همه ی ما در روز تایمی را صرف تماشای ویدیوهای مختلفی در شبکه های مجازی می کنیم و گاهی اوقات ناخودآگاه زمان زیادی را صرف این موضوع می کنیم که تمایل افراد به مشاهده ی ویدیو نسبت به محتواهای عکسی و متنی را نشان می دهد. یک ویدیو چالشی یا خلاقانه که بتواند ذهن مخاطبان را درگیر خودش کند و بازدید زیادی داشته باشد، می تواند یکی از مقرون به صرفه ترین راه های تبلیغاتی برای کسب و کار ها باشد که بسیاری از افراد را درگیر خودش کند.

دلیل استفاده از تیزر های تبلیغاتی برای کسب و کارها

استفاده از تیزرهای تبلیغاتی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در زیر به بررسی مهم ترین آنها می پردازیم:

 1. تیزرهای تبلیغاتی به دلیل ارتباط بصری افراد با آن تاثیر بسیار زیادی در ذهن افراد داشته و می تواند آنها را مشتاق به خرید محصول یا کالای مورد نظر کنند و باعث افزایش فروش می شود.
 2. تیزر های تبلیغاتی باعث جلب اعتماد مردم شده و ممکن است پس از مشاده ی ویدیوی تبیلغاتی شما تصمیم قطعی برای خرید خود را بگیرند چون توسط ویدیو با آن ارتباط برقرا کرده و در ذهنشان توانسته اند به آشنایی خوبی با محصول برسند.
 3. اگر شما ویدیوی تبلیغاتی خود را در سایت خود بارگذاری کنید، افراد زمانی را صرف دیدن ویدیوی شما می کنند و به دلیل زمانی که در سایت شما توسط مخاطب صرف می شود، سایت شما مورد توجه گوگل قرار گرفته و به افراد بیشتری نمایش داده می شود.
 4. افراد مختلف زمان های زیادی را به منظور سرگرم شدن به جستجو در گوشی های خودشان صرف می کنند و در همین راستا به مشاهده ویدیوهای تبلیغاتی می پردازند و به همین منظور تیزر های تبلیغاتی می تواند با جذب کاربران تلفن همراه را به دنبال داشته باشد.
 5. تیزر تبلیغاتی ابزاری است که در زمان کوتاه اطلاعات بسیار زیادی را در ذهن مخاطبان ماندگار می کند و تاثیر گذاری بالایی دارد.
 6. اگر تیزر های تبلیغاتی جذاب باشند، کاربران به صورت ناخودآگاه با اشتراک گذاری آنها به هر چه بیشتر دیده شدن آن کمک خواهند کرد.

انواع تیزر های تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که در ادامه به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

 • تیزر تبلیغاتی رئال
 • تیزر موشن گرافیک
 • تیزر تلفیقی
 • تیزر استاپ موشن

تیزر تبلیغاتی رئال به تیزری گفته می شود که بر اساس یک سناریو از قبل آماده شده و در محیطی واقعی مانند خانه، آپارتمان و خیابان و … تصویربرداری و تدوین می شود که در آن بر اساس سناریو می توان از بازیگر هم استفاده کرد. تیزر های تبلیغاتی رئال علاوه بر موارد ذکر شده می تواند از خط تولید کارخانجات و تجهیزات آنها هم باشد و برای هر چه عظیم نشان دادن آنها از تصاویر هوایی هم استفاده کرد.

تیزر های موشن گرافیک که فرد طراح با کمک نرم افزارهایی مانند افتر افکت به متحرک سازی المانهایی که توسط فوتوشاپ طراحی و ساخته شده می پردازد که همه ی سکانس ها و پلان ها بایستی بر اساس سناریو آماده شود و از یک نریشن برای متن استفاده می شود.
یکی دیگر از انواع تیزرهای تبلیغاتی استاپ موشن ها هستند که به وسیله ی آنها می توان تصاویر جذابی را خلق کرد. استاپ موشن ها از در کنار هم قرار دادن تعداد بسیار زیادی عکس که از یک فرآیند گرفته می شود، تشکیل شده است که بایستی از هر فریم حرکت اشیا داخل کادر، عکاسی کرده و در نرم افزار پریمیر  در کنار یکدیگر قرار داده و یک استاپ موشن جذاب خلق کرد.

در ساخت تیزر های تلفیقی علاوه بر استفاده از تصاویر رئال، می توان از تصاویر طراحی شده کامپیوتری و یا همان جلوه های ویژه استفاده کرد تا تیزری جذاب و حرفه ای بسازیم و باید بدانید قیمت این تیزر ها بالاست و زمان بیشتری هم برای تولید آن صرف می شود.

مراحل اصلی تولید  تیزرهای تبلیغاتی

مراحل تولید تیزر های تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار است که در زیر به بررسی هر یک از آنها می پردازیم:

 1. پیش تولید

در این مرحله به جمع آوری اطلاعات لازم و بررسی لوکیشن و شنیدن صحبتهای کارفرما پرداخته می شود تا کاملا نسبت به نیازمندی های او اشراف کامل پیدا شود که در زیر به برخی از این فعالیتها اشاره می شود:

 • گفتگو با کارفرما و دریافت اطلاعات کامل در مورد نوع و لحن و اطلاعاتی که در زیر باید به نمایش گذاته شود
 • آشنایی با محصول و خدمات مورد نظر
 • بازدید از لوکیشن و یا انتخاب لوکیشن مورد نظر برای ضبط
 • جمع آوری و دسته بندی اطلاعات توسط تیم سازنده ی تیزر با صحبت با مدیرعامل و کارشناسان مربوطه
 • تدوین سناریو پیشنهادی تیم سازنده و تایید توسط کارفرما
 • برنامه ریزی دقیق از قبل به منظور تولید حرفه ای و قوی
 1. تولید تیزر

در این مرحله با توجه به برنامه ریزی های قبل و سناریو تدوین شده به ضبط پلان های مورد نظر پرداخته می شود و بهتر است در مرحله ی پیش تولید یک چک لیست تهیه شده باشد تا بتوان مرحله ی تولید تیزر را به نحو احسنت انجام پذیرد.

 1. پس تولید
  در این مرحله نوبت به تدوین کار می رسد و اگر ایراداتی در زمان تصویربرداری باشد در این مرحله می توان آنها را اصلاح کرد ، هر چند بهتر است در مرحله ی پیش تولید و تولید کار اینقدر خوب انجام شود که نیازی به اصلاح در پس تولید نباشد.

مهمترین نکات در تیزر های تبلیغاتی

در تولید تیزرهای تبلیغاتی همواره نکاتی را باید مد نظر داشته باشید تا بتوانید تیزر تبلیغاتی تاثیرگذاری را تولید کنید و در زیر به برخی از این موارد اشاره می کنیم:

 • تیزری پر مفهوم و با نگاهی جدید بسازید تا ذهن افراد را به چالش بکشید.
 • بعد های زیبایی سمعی و بصری ایجاد کنید.
 • سرعت تولید تیزر را کنترل کنید تا پروسه تولید فرسایشی نشود.
 • تمامی نیاز های مخاطب را در تیز تبلیغاتی بیان کنید.
 • جامعه هدف مورد نیاز تیزر خودتان را بررسی کنید تا تیزر خود را در بسترهای مناسب همین افراد به نمایش بگذارید.
Verified by MonsterInsights